Cumlaude Lab

Šio prekės ženklo produktų galite įsigyti  SUGIHARA kosmetikos parduotuvėsje „Akropolyje“.

 

Rilastil ir Cumlaude Lab:  – tai Istituto Ganassini, įkurto 1935 metais Italijoje, prekių ženklai. Daugiau nei 80 metų tyrimų, produktų kūrimo patirtis, farmakologinis atsakingumas ir inovacijos – tai apibūdina šio naujo Lietuvoje prekių ženklo ypatumus.

 

Dermatologinė gydomoji kosmetika, kuriai šie prekių ženklai skiria ypatingą dėmesį, sulaukia vis daugiau pacientų dėkingumo.

 

Oda yra didžiausias žmogaus organas, ji saugo mus nuo neigiamo aplinkos poveikio, kuris gali pažeisti natūralią odos būklės pusiausvyrą. Deja, kasmet vis daugiau odos problemų kamuojamų žmonių rūpinasi, kad išlaikytų odos drėgnumą, elastingumą ir atsparumą, Kai sumažėja odos drėgnumas ir viršutinis riebalinis sluoksnis, pasireiškia:

  • tempimas;
  • įtrūkiai;
  • niežėjimas;
  • pleiskanojimas;
  • šiurkštumas.

 

 

Xeralaude – tai drėkinamųjų kūno produktų linija, skirta kasdienei odos priežiūrai su saugiu ir efektyviu natrio laktatu. Visų Xeralaude linijos produktų veiksmingumo paslaptis – natrio laktatas,  užsitarnavęs profesionalių specialistų rekomendacijas. Natrio laktatas padeda veiksmingai atkurti odos drėgmės lygį, sumažina niežėjimo ir tempimo pojūtį, oda tampa lygi, elastinga ir sudrėkinta.  Priklausomai nuo odos išsausėjimo lygio rekomenduojama atitinkama natrio laktato koncentracija. Skaičius prie Xeralaude pavadinimo rodo procentinę natrio laktato išraišką kiekviename produkte.

 

Priemones su natrio laktatu galima naudoti visų odos tipų drėkinimui, net ir dirgliai ir net spuoguotai odai. Specialiojoje literatūroje rašoma, jog  natrio laktatas, ne tik padidina drėgmės kiekį odoje, bet ir ją minkština odą, didesnės koncentracijos priemonės tirpdo negyvas odos suragėjusio epitelio ląsteles, užtikrina tausojantį atsisluoksniavimo efektą, dalyvauja odos regeneracijos ir ląstelių atsinaujinimo procesuose, Laikomas saugiu, nedirgina odos, neužkemša odos porų, neturi alergizuojančių, fotosensibilizuojančių, kancerogeninių ir teratogeninių savybių bei kt.“ Beje, su nuo kserozės kenčiančiančiais pacientais atlikti lyginamieji tyrimai patvirtina, kad natrio laktatas sumažina sausos odos požymius taikant kur kas mažesnę aktyviojo komponento koncentraciją nei tam naudojamas šlapalas (urea).

 

 

Iliustracija apie veiksmingumo TYRIMUS.

 

Xeralaude 6 drėkinamasis pienelis tinka visai šeimai: bet kam, kas turi normalią ir sausą odą, taip pat nėščioms moterims, vaikams, vyresnio amžiaus žmonėms, taip pat sergantiems diabetu.

XERALAUDE drėkinamųjų kūno produktų linijoje yra keletas priemonių, su skirtingu veikliosios medžiagos natrio laktato kiekiu – net iki 30 % .  Aukščiausios koncentracijos preparatai ypač rekomenduojami išsausėjusioms, hiperkeratozės pažeistoms vietoms, taip pat odai aplink nagus, ar varginant odos sutrikimams, kada reikalingas ypatingas drėkinimas – keratozės, egzemos, psoriazės atvejais.

 

 

How to enable JavaScript in your browser