Kemon

Šio prekės ženklo plaukų priežiūros priemonių galite įsigyti visose SUGIHARA kosmetikos parduotuvėse ir SUGIHARA e-parduotuvėje.

Kemon – italų šeimos Nocentini 1959 metais įkurtas verslas. Jau trys šeimos kartos derina darbą su savo vertybėmis. Kokybė, intelektas ir nuoširdus įsitraukimas – kolektyvinių darbuotojų ir klientų pastangų rezultatas, pagrįstas keitimusi idėjomis ir pasitikėjimu. Nuo pat pradžių savininkai tvirtai laikėsi nuostatos, kad jų kuriami salonams skirti produktai turi būti inovatyvūs, bet iš natūralių ingredientų.

Pirmieji Kemon prekinio ženklo plaukų priežiūros produktai buvo Urens losjonas nuo plaukų slinkimo su dilgėlių ekstraktu ir kremas plaukų Tea su augaliniais ekstraktais. 70-aisiais praeito amžiaus metais Kemon asortimente atsirado plaukų dažai, jie netrukus tapo populiarūs ne tik Italijoje, bet ir už jos ribų. Per keletą dešimtmečių bendrovė pristatė tarptautinei profesionalų rinkai iš esmės naujas dažų linijas ir plaukų priežiūros linijas.

Kemon turi savo stiliaus laboratoriją, sukurta ir novatoriška kirpėjų mokymo metodika, tapusi Grožio ir Kirpimo meno mokyklos mokymo programos pagrindu. Šiuo metu yra keletas Kemon mokymo centrų Italijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Kompanijos prezidentas Džulianas Nocentini pabrėžia, kad pagrindinė jų vertybė yra meistrai, sukaupę neįkainojamą patirtį, gilias žinias, ir galintys kasdien kurti šedevrus. Tęsiant daugiau nei pusę šimtmečio gyvuojančios kompanijos įkūrėjų tradicijas, daug dėmesio skiriama naujovių diegimui.

„Technologijos vystosi, ir kartais reikia nemenkos drąsos pateikiant specialistams naujienas, prieštaraujančias jų įprastiniams darbo metodams. Niekada nežinai, kaip bus priimtas tavo „know-how“: bus šlovė ar nesėkmė. Tačiau, kaip rodo patirtis, būtent tomis akimirkomis, kai žmonės smarkiai rizikuoja be teisės suklysti, jie padaro teisingiausius sprendimus.“

Kemon siūlo keletą linijų, kuriomis siekiama patenkinti daugelį profesionalių plaukų stilistų poreikius. Itin aukštos kokybės standartų laikymąsi užtikrina labai griežta kontrolė – gamybos procese produktai įvairiose stadijose (nuo žaliavų iki galutinio pakavimo) testuojami daugiau nei 50 kartų. Kemon – kokybės ir italų stiliaus ambasadoriai.

„ACTYVA“

Išskirtinė kirpėjams skirta plaukų priežiūros priemonių linija „Actyva“ buvo sukurta Umbrijos Tibro viršupio slėnyje. Liniją sudaro priemonės ir paslaugos, kurioms taikomi aukščiausi kokybės standartai, reikalingi, kad verslas augtų ir būtų išskirtinis rinkoje. Šiandien, kaip ir 1978 m., „Actyva“ grožio labui pasitelkia mokslą ir gamtą, nuolat ieškodama tobulos sinergijos tarp natūralių medžiagų ir pažangių technologinių naujovių. Tai nuolat perkuriama sėkmės istorija. Remdamasi „Kemon“ 50 metų patirtimi profesionalių plaukų stilistų rinkoje, „Actyva“ ilgainiui išaugo į pasaulinę liniją, kurios gaminius naudoja ir parduoda prestižiškiausi plaukų kirpimo salonai 15 pasaulio šalių.

Vertybės

MOKSLAS IR GAMTA. „Actyva“ gaminiuose naudojama per 40 natūralios kilmės medžiagų. Jos ir naujausi kosmetikos tyrimų atradimai užtikrina iškart matomus rezultatus ir tausoja galvos odą, plaukus bei aplinką. Mūsų laboratorijose tęsiami alternatyvių ir inovatyvių žaliavų tyrimai, norint sukurti vis tvaresnius produktus, kuriems būtų būdingas ir toks pat didelis veiksmingumas.
GROŽIS IR SVEIKATA. Sveika galvos oda ir sveiki plaukai – natūralaus moters grožio esmė. Tam ir buvo sukurtos mūsų profesionalų naudojamos plaukų priežiūros priemonės. Jos ne tik daro plaukus gražesnius, bet ir puoselėja sveiką galvos odą. Ekspertų rankose mūsų gaminiai virsta išskirtiniais grožio ir sveikatos ritualais.
IŠKART MATOMAS POVEIKIS. Ypatinga priemonių „Actyva“ sudėtis užtikrina ne tik ypač švelnų poveikį, bet ir iškart pastebimus rezultatus. Kadangi mūsų gaminiams būdinga aukšta kokybė ir juos galima pritaikyti individualiems poreikiams, sulig kiekviena procedūra plaukai atgauna natūralų grožį.
PAPRASTUMAS. Kiekviena linija turi savo kodinę spalvą, kad būtų lengviau atpažįstama. Priemonės pavadinimas iškart nusako tikslą ir rezultatą. Supaprastinome gaminių skirstymą į grupes, apribodami jų skaičių. Todėl juos paprasčiau įsidėmėti ir parduoti.
PAGAMINTA ITALIJOJE. Priemonių linijos „Actyva“ koncepcija ir gaminiai sukurti ir pagaminti Italijoje. „Pagaminta Italijoje“ – išskirtinis prekių ženklas, kurį didžiuodamiesi pristatome visame pasaulyje. Nuo pat 1978 m. visos mūsų priemonės buvo gaminamos pirmajame „Kemon“ fabrike San Džustino miestelyje, Umbrijoje, – žaliojoje Italijos širdyje.
SKIRTA SALONAMS. Plaukų stilistai – tai menininkai, kurių rankose mūsų gaminiai atgyja. Priemonių linija „Actyva“ platinama išskirtinai salonams, įsitikinus, kad su mūsų gaminiais dirbsiantys plaukų stilistai yra profesionalūs ir patikimi.

TARP MOKSLO IR GAMTOS

„LOVE NATURE“. Šis sertifikatas susiję su tam tikromis nuostatomis ir tvarka, kurias bendrovė „Kemon“ pasitvirtino tam, kad galėtų labiau rūpintis gamtos apsauga ir klientų sveikata. Sertifikatas pateikia ilgą sąrašą sudedamųjų dalių, kurios leidžiamos naudoti kosmetikoje, bet kurių mes nusprendėme atsisakyti, gamindami savo priemones, nes jie gali kenkti aplinkai arba su jais kontaktą turintiems žmonėms. ICEA, pasaulyje pripažįstama ir viena įtakingiausių šioje srityje organizacijų, reguliariai atlieka auditą, kad nustatytų, kaip laikomasi sertifikate išdėstytų reikalavimų.
„ICEA VEGAN“. Priemonių „Actyva“ sudėtyje ir visame gamybos cikle nenaudojamos gyvūninės ir (arba) GMO kilmės žaliavos, pagalbinės ar gamybinės medžiagos.
„GREEN PE“. Naujosios mūsų gaminių pakuotės, buteliai, tūbelės gaminami iš perdirbtų „Green PE“ medžiagų. Ši inovatyvi medžiaga gaminama ne iš naftos, o iš Brazilijoje kontroliuojamose,
toli nuo Amazonės miškų įkurtose plantacijose auginamų cukranendrių. Kitaip nei nafta, šios medžiagos žaliava yra atsinaujinanti, o iš jos išgaunami polimerai labai tausoja aplinką. Taip padedama mažinti išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį.
Jei taikoma, gaminio pakuotė pažymima šiais sertifikavimo ženklais: „ICEA Vegan“, „Love Nature“ ir „I’m Green“, rodančiais, kokią pakuotės dalį sudaro biopolimerai. Be to, suvedus QR kodą,
galima gauti visą informaciją apie mūsų gaminių sertifikavimą ir tai, kaip rūpinamės gamta gamindami savo produkciją.

* Sudėtyje nėra amoniako, amonio laurileterio sulfato, formaldehido, greipfrutų ekstrakto, aerozoliuose nėra HFC 152A, iš numarintų gyvūnų išgautų medžiagų, metilchloroizotiazolinono ir metilizotiazolinono, metileno glikolio, nanomedžiagų, parabenų, parafenilnediamino, išvestinių parafenilnediamino produktų, petrolato, parafino aliejų ir vaškų, (PE/PP/PET/PMMA/nailono) mikrodalelių, retinolio, SLES ir SLS.

„ACTYVA“ PRIEMONIŲ LINIJOS:

nutrizione – Atkuria sausų arba išsausėjusių plaukų maistinių medžiagų pusiausvyrą.

disciplina – Minkština, padeda suvaldyti ir formuoti pasišiaušusius ir nepaklusnius plaukus.

colore brillante – Gražina, apsaugo, išsaugo spalvos intensyvumą ir spindesį.

volume e corposità – Ploniems, gležniems plaukams suteikia apimties, purumo, gerina jų tekstūrą.

nuova fibra – Gerina senstančių, nusilpusių, pažeistų plaukų struktūrą, daro plaukus lygesnius, per ilgesnį laiką padidina audinių rišlumą.

specifici – Valo, atkuria pusiausvyrą, ramina galvos odą. Iš naujo atrasite malonų sveikos galvos odos pojūtį.

p factor – Stabdo plaukų slinkimą, puoselėja plaukų sveikatą, kovoja su žalingu laisvųjų radikalų poveikiu.

bellessere – Išsaugo natūralų plaukų ir odos grožį bei sveikatą.

linfa solare – Apsaugo, maitina ir stabdo plaukų bei odos sausėjimą, sukeliamą vasaros metu dirginančių faktorių.

Šio prekės ženklo plaukų priežiūros priemonių galite įsigyti visose SUGIHARA kosmetikos parduotuvėse ir SUGIHARA e-parduotuvėje.