ZARQA

„ZARQA“ yra kosmetikos prekės ženklas, kuris specializuojasi gaminant odos priežiūros produktus. Prekės ženklas yra žinomas dėl savo dėmesio kuriant švelnius ir natūralius odos priežiūros produktus, tinkančius jautriems ir alergiškiems odos tipams.

 ZARQA - tai aukštos kokybės kosmetikos priemonės, sukurtos ypač jautriai odai. Pajuskite Negyvosios jūros druskų ir mineralų naudą savo odai. Tinka naudoti visai šeimai. Rekomenduojama dermatologų ir kosmetologų.

Aktyvūs filtrai
ZARQA taškinis losjonas į aknę linkusiai odai ZARQA taškinis losjonas į aknę linkusiai odai, 20 ml
14.40€
ZARQA veido kremas į aknę linkusiai odai ZARQA veido kremas į aknę linkusiai odai, 75 ml
17.10€
ZARQA veido prausiklis į aknę linkusiai odai ZARQA veido prausiklis į aknę linkusiai odai, 200 ml
18.00€
ZARQA veido tonikas į aknę linkusiai odai ZARQA veido tonikas į aknę linkusiai odai, 200 ml
18.00€

ZARQA siūlo aukštos kokybės kosmetikos preparatus, sukurtus ypač jautriai odai. Visi ZARQA produktai pagaminti laikantis griežčiausių standartų, todėl jie yra veiksmingi, saugūs, nedirgina odos. ZARQA produktai tinka kūdikiams, vaikams ir suaugusiems. Šie produktai gali būti vartojami vieni, tačiau jie yra ypač veiksmingi, kai naudojami kaip gydymo dalis. Didelis šių kosmetikos priemonių efektyvumas pasiekiamas dėka aukštos kokybės kosmetinių ir dermatologinių ingredientų esančių derinyje su Negyvosios jūros druskomis ir mineralais. Dėl to ZARQA produkciją dažnai rekomenduoja dermatologai ir kosmetologai.

„ZARQA“ produktų asortimentas

„ZARQA“ produktų asortimente galima rasti įvairių odos priežiūros priemonių, skirtų įvairiems tikslams, pavyzdžiui, prausikliai ir tonikai, serumai, kaukės ir apsaugos nuo saulės priemonės. Šiuose produktuose dažnai yra natūralių ingredientų, tokių kaip mineralai, augalų ekstraktai ir eteriniai aliejai, žinomi dėl raminančių ir maitinančių savybių. Vienas iš svarbiausių „ZARQA“ kosmetikos aspektų yra įsipareigojimas būti hipoalergišku ir dermatologiškai patikrintu kosmetikos rinkoje. Dėl šio atsidavimo kokybei ir saugumui ZARQA užsitarnavo lojalių klientų tarp asmenų, turinčių jautrią ar reaktyvią odą.