EXUVIANCE PROFESSIONAL

Siekdami užtikrinti intensyvią ir itin veiksmingą odos priežiūrą, dermatologijos ekspertai sukūrė ypatingą kosmetikos liniją EXUVIANCE PROFESSIONAL. Šios priemonės pasižymi išskirtine veikliųjų medžiagų koncentracija, todėl itin efektyviai sprendžia odos problemas. Kasdien naudojant EXUVIANCE PROFESSIONAL kosmetiką, oda tampa pastebimai gražesnė, lygesnė ir jaunesnės išvaizdos.

Aktyvūs filtrai
Išparduota
EXUVIANCE PROFESSIONAL  Retexturing Treatment - Atkuriamasis kūno kremas EXUVIANCE PROFESSIONAL Retexturing Treatment - Atkuriamasis kūno kremas, 177 g
35.00€
EXUVIANCE PROFESSIONAL Multi-Protective Day Cream - Dieninis apsauginis veido kremas SPF20 EXUVIANCE PROFESSIONAL Multi-Protective Day Cream - Dieninis apsauginis veido kremas SPF20, 50 g
43.00€
Išparduota
EXUVIANCE PROFESSIONAL Night Renewal Hydragel - Naktinė atkuriamoji drėkinamoji želė riebiai odai EXUVIANCE PROFESSIONAL Night Renewal Hydragel - Naktinė atkuriamoji drėkinamoji želė riebiai odai, 50ml
47.50€
EXUVIANCE PROFESSIONAL Sheer Daily Protector - Ypač didelės apsaugos emulsija veidui  SPF50 EXUVIANCE PROFESSIONAL Sheer Daily Protector - Ypač didelės apsaugos emulsija veidui SPF50, 50 ml
36.50€
EXUVIANCE PROFESSIONAL daugiafunkcinis šviesinamasis serumas EXUVIANCE PROFESSIONAL daugiafunkcinis šviesinamasis serumas, 30ml
40.50€

Exuviance kosmetika

Jei jūsų dėmesį patraukė Exuviance kosmetika, galite neabejoti: tai itin kokybiškos ir išskirtiniu veiksmingumu pasižyminčios priemonės. Besinaudojant priemonėmis ne tik palengvėja ar visai išsisprendžia odą varginančios problemos, bet ir pastebimai pagerėja odos būklė bei bendra išvaizda, pasitaiso odos struktūra - ji tampa švelnesnė ir skaistesnė.

Ir jokio stebuklo čia nėra – Exuviance priemonės pasižymi itin aukšta koncentracija tokių veikliųjų medžiagų, kaip skirtingos rūgštys, retinolis, įvairūs vitaminai ir antioksidantai. Aktyviai besidarbuodamos, šios Exuviance kosmetikoje esančios medžiagos, šalina odos problemas, drėkiną odą, mažina raukšles ir pasižymi kitomis naudingomis funkcijomis, priklausomai nuo pasirinkto produkto.

Dauguma yra linkę manyti, kad didesnė veikliųjų medžiagų koncentracija neretai siejasi ir su odos dirginimu ar panašiais netikėtumais. Tačiau Exuviance produktų atveju, odos dirginimo aktyviai stengiamasi išvengti. Profesionalai pasitelkia moderniausias kosmetikos gamybos technologijas, kad sukurtų itin efektyviai veikiančias, bet odos nežalojančios priemones. Exuviance pasižymi nauja polihidroksirūgščių (PHR) ir bioninių rūgščių karta – tai natūralūs, senėjimą stabdantys ir odos nedirginantys junginiai.

Exuviance produktų linijos

Konkretus Exuviance kosmetikos pasirinkimas turėtų būti paremtas jūsų odos poreikiais. Tad, atsižvelgiant į jūsų poreikius, galima pritaikyti konkrečius produktus, kurie gali priklausyti skirtingoms Exuviance linijoms.

Tarkime, glembančiai, stangrumo netekusiai odai tikru išsigelbėjimu gali tapti Age Reverse produktai: jie stangrina ir lygina odą, suvienodina jos spalvą, apsaugo nuo aplinkos žalos ir skatina ląstelių atsinaujinimą. Tokiu būdu yra lėtinami odos senėjimo procesai. Be to, ši produkcija padeda šalinti pigmentines dėmes ir stiprina odos apsauginį barjerą.

Jeigu pastebite tokias odos problemas kaip:

  • glebimas;
  • senėjimas;
  • skaistumo praradimas;
  • papilkėjimas;
  • raukšlelės;
  • aknė;
  • riebi ar itin sausa oda;
  • odos jautrumas

su šiomis problemomis sėkmingai padės kovoti Exuviance Professional priemonės.

Exuviance veido priežiūros priemonės

Verta panagrinėti ir atskiras Exuviance veido priežiūros priemones, ypač turint omenyje, kad grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje SUGIHARA Exuviance produktų pasirinkimas yra itin platus.

Pradėkime nuo prausiklių, kurie dažnai būna ir pirmasis veido priežiūros rutinos žingsnis. Visų tipų odai tinkantis bioaktyvus putojantis veido prausiklis Total Correct Wash švelniai nupraus ir paruoš odą kitoms priemonėms, sustiprindamas jų poveikį. Jei norite ypatingai kruopštaus valymo riebesnei odai - atkreipkite dėmesį į prausiamąją veido želę Purifying Cleansing Gel. O labai riebiai arba į aknę linkusiai probleminei odai pagelbės valomasis veido prausiklis Exuviance Clarifying Facial Cleanser.

Toliau seka tonikas – čia ir vėl galite rinktis iš įvairių variantų. Tarkime, odos pH balansą sėkmingai atkurs ir ją sudrėkins balansuojamasis losjonas Exuviance Moisture Balance Toner, o jautrią, gležną odą rūpestingai palepins raminantis ir gaivinantis Soothing Toning Lotion.

Kitas labai svarbus etapas – serumas. Siūlome rinktis iš:

Ne mažiau svarbus ir po serumo sekantis kremas. Siūlome rinktis pagal veido odos tipą ir poreikį: 

Žinoma, itin svarbu pasirūpinti ir paakiais, o šiam tikslui rekomenduojamos priemonės - priešraukšlinį Exuviance paakių kremą Total Correct Eye ar šviesinantį bioninį paakių kremą Brightening Bionic Eye Cream Plus.

Iš Exuviance produktų taip pat išsirinksite ir kitas svarbias priemones – veido kaukes, šveitiklius ar priemones nuo saulės.

Perkamiausi produktai

Perkamiausi produktai – klientų ištestuoti ir pamilti. Vienas jų – veiksmingai sudrėkinantis, balansuojantis ir tolesnių priemonių naudojimui paruošiantis EXUVIANCE PROFESSIONAL Moisture Balance Toner.

Taip pat itin teigiamai vertinami jauninantys ir gaivinantys bioninio losjono prisotinti diskeliai  EXUVIANCE PROFESSIONAL Bionic Tonic Pads bei puikiai jautriai odai tinkanti atkuriamoji lakštinė kaukė EXUVIANCE PROFESSIONAL Restore Polyhydroxy Sheet Mask.