Pradžia Apie mus

Apie mus

Viena pirmųjų ir didžiausių specializuotų estetinės medicinos klinikų Baltijos šalyse

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika SUGIHARA

SUGIHARA vardas grožio industrijoje yra tapęs perfekcionizmo kuriant tvarų grožį etalonu. Jį pelnėme daugiau nei 30 metų dirbdami taip, kad:

  • puoselėtume tai, kas jau (gamtos) sukurta,
  • rūpintumės tuo, kas (jos) duota geriausio,
  • užbaigtume tai, ko (ji) nespėjo.

Žinome, jog tik kompleksiškai puoselėjamas grožis yra išbaigtas ir tvarus, todėl išsiskiriame itin plačiu paslaugų spektru: teikiame plastinės chirurgijos, lazerinės ir estetinės dermatologijos, sveikatinimo ir SPA, kosmetologijos bei kitas grožio paslaugas.


Kliento pokytį SUGIHAROJE užtikrina daugiau nei 80 savo srities profesionalų, turinčių tobulą estetikos suvokimą, gilias ir tarptautinėje rinkoje vertinamas profesines žinias, išlavintą techniką bei svarią patirtį.

Mums būdingas brandus požiūris į grožį – jo ilgalaikiškumą, prigimtinį natūralumą ir tikrumą, o jo tvarumas yra mūsų atsakomybės (gamtai ir) žmogui manifestas. Todėl jį kuriame saugiomis, mokslu ir praktika patikrintomis paslaugomis bei priemonėmis ir padedame klientams juo rūpintis namuose. Dviejose SUGIHARA parduotuvėse ir elektroninėje parduotuvėje lengvai pasiekiamos pasaulyje geriausios veido, kūno, plaukų priežiūros ir dekoratyvinės kosmetikos priemonės.

Nuolatinės investicijos į specialistų tobulinimąsi ir pažangiausių pasaulyje technologijų bei priemonių įsigijimą lemia pokyčių klinikos progresyvumą. Į rinką dažnai pirmieji atvedame naujoves ir siūlome sprendimus, kurių kitur nėra.

Visgi pirmiausia – mes esame žmonės: jautrūs individo poreikiams, gerbiantys asmenybės unikalumą ir grožį bei tausojantys kiekvieno sveikatą.

Mes padedame siekiantiems estetinio pokyčio ir sveikatos, norintiems sustabdyti laiką ar patyrusiems rimtas traumas ieškodami individualių sprendimų. Dalyvaujame socialinėse akcijose, nes suprantame, kad mūsų profesija yra privilegija padėti žmogui būti savimi.

Profesinėje kasdienybėje esame perfekcionistai ištikimi aukščiausiems etikos standartams. Tuo pelnome klientų pasitikėjimą Lietuvoje ir už jos ribų ir dėl to savo kolegų rinkoje esame pripažįstami meistriškumo mokykla. Jos veidu yra tapęs klinikoje dvidešimt metų dirbantis medicinos mokslų daktaras Darius Radzevičius.

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Mūsų paslaugos