Veido serumai

Ypatingai natūralus grožio stebukladarys. Nepaisant jūsų odos priežiūros rutinos sudėtingumo bei etapų skaičiaus, veido serumas yra nepakeičiamas grožio ritualuose. Sukurtas maitinti, apsaugoti ir drėkinti odą, veido serumas yra puikus žingsnis po valymo ar prieš drėkinimą. Yra daug skirtingų serumų tipų, kurių kiekvienas turi unikalią paskirtį ir sudedamąsias dalis. Kai kurie serumai padeda pašviesinti odą arba sumažinti dėmes, o kiti skirti drėkinti arba kovoti su senėjimo požymiais. Kai kurie serumai geriau veikia ryte, o kiti – tepami vakare. Sugihara jums siūlo geriausius veido serumus sausai ar brandžiai odai, skaistinančius, su hialurono rūgštimi, drėkinančius ar su Vitaminu C.  Veido serumas jums suteikia natūralią odos priežiūrą, kuri veikia ne tik jūsų odą, bet ir jūsų gerovę.

Aktyvūs filtrai
E.kaina
ANNA LOTAN C-WHITE balinamasis koncentratas su vitaminu C ANNA LOTAN C-WHITE balinamasis koncentratas su vitaminu C, 30 ml
27.60€
E.kaina
ANNA LOTAN GREENS greito poveikio stangrinamasis fluidas-serumas ANNA LOTAN GREENS greito poveikio stangrinamasis fluidas-serumas, 30 ml
38.00€
E.kaina
test ANNA LOTAN GREENS grynoji brandžios, sausos odos esencija, 30 ml
57.90€
E.kaina
ANNA LOTAN GREENS  veido serumas nuo raukšlių ANNA LOTAN GREENS raukšles atpalaiduojantis veido serumas, 30 ml
39.00€
E.kaina
ANNA LOTAN LIQUID GOLD drėkinamasis serumas su šaltalankių aliejumi ANNA LOTAN LIQUID GOLD drėkinamasis serumas su šaltalankių aliejumi, 30 ml
25.60€
E.kaina
ANNA LOTAN LIQUID GOLD šaltalankių serumas, 50 ml ANNA LOTAN LIQUID GOLD šaltalankių serumas, 50 ml
35.20€
E.kaina
ANNA LOTAN LIQUID GOLD sibirinių šaltalankių aliejus ANNA LOTAN LIQUID GOLD sibirinių šaltalankių aliejus, 30 ml
35.20€
E.prekė
COMFORT ZONE REMEDY raminamasis stiprinamasis veido serumas COMFORT ZONE REMEDY raminamasis stiprinamasis veido serumas, 30 ml
57.00€
Išparduota
COMFORT ZONE SUBLIME SKIN stangrinamsis veido odos koncentratas ampulėse COMFORT ZONE SUBLIME SKIN stangrinamsis veido odos koncentratas ampulėse, 7 x 2 ml
54.00€
E.prekė
N
COMFORT ZOZNE HYDRAMEMORY drėkinamasis koncentratas ampulėse COMFORT ZOZNE HYDRAMEMORY drėkinamasis koncentratas ampulėse, 7 x 2 ml
44.20€
G.M. COLLIN 4D VISIBLE LIFTING kaklo ir dekoltė serumas, 50 ml G.M. COLLIN 4D VISIBLE LIFTING kaklo ir dekoltė serumas, 50 ml
142.00€
G.M. COLLIN BOTA-PEPTIDE serumas, 30 ml G.M. COLLIN BOTA-PEPTIDE serumas, 30 ml.
105.00€
Išparduota
G.M. COLLIN CITY D-TOX serumas, 30 ml G.M. COLLIN CITY D-TOX serumas, 30 ml.
78.50€
G.M. COLLIN HYALURONIC FILLER serumas, 30 ml G.M. COLLIN HYALURONIC FILLER serumas, 30 ml.
105.00€
G.M. COLLIN HYDRAMUCINE drėkinanti dulksna, 150 ml G.M. COLLIN HYDRAMUCINE drėkinanti dulksna, 150 ml.
42.00€

 Kas yra veido serumas?

Taigi, kas tiksliai yra veido serumas? Serumas paprastai yra skystis arba gelis, kuriame yra didelės koncentracijos odą veikiančių aktyviųjų medžiagų, kurios gali prasiskverbti giliau nei kiti preparatai (pvz., drėkikliai), kurių sudėtyje yra okliuzijų. Siekiant dar geresnių rezultatų, bei norint sustiprinti veido serumo poveikį, rekomenduojama naudoti veido serumą kartu su drėkinamuoju kremu bei atitinkamai sluoksniuoti. Kadangi serumas yra lengvesnis bei greitai į odą tiekia veikliąsias medžiagas, jis tepamas pirmiausia po odos nuvalymo. Užtepus veido serumo, reikia nepamiršti jį užsandarinti, tepant drėkinamąjį kremą. Ši grožio rutina jums suteiks maksimalią naudą, tai lyg slaptas ginklas sprendžiantis odos problemas, tokias kaip veido odos spalvos pakitimas bei smulkios raukšlės ar spuogeliai.

Kodėl man reikia veido serumo?

Veido serumas yra labai naudingas jūsų odai jei naudojate šį grožio preparatą taisyklingai ir pagal instrukcijas. Veido serumas jums garantuoja geresnius rezultatus, veiksmingesnes formules bei pritaikymo parinktis. Pažvelkime atidžiau į pagrindinius šio produkto privalumus įtraukiant į savo odos priežiūros rutiną.

Veido serumas greitai įsigeria odą 

Serumas yra nepakeičiama odos priežiūros priemonė. Neklampi tekstūra leidžia serumui lengviau įsigerti į odą. Dėl to veido serumas yra idealus pirmasis sluoksniavimo proceso žingsnis. O norint maksimalių rezultatų, būtina derinti su drėkinamuoju kremu. Veido serumuose yra ingredientų, tokių kaip retinolis, kurie gali padėti sumažinti smulkių įdubimų ar raukšlių atsiradimą.

Ramina jautrią odą 

Serumai, kurių sudėtyje yra lengvų preparatų, dažnai yra tinkamesni žmonėms, kurių oda yra  jautri bei linkusi į spuogelius ar yra riebi.

Apsaugo jūsų odą nuo laisvųjų radikalų

Serumai, kurių sudėtyje yra tokių ingredientų kaip vitaminas C, vitaminas E, ferulo rūgštis, žalioji arbata, resveratrolis ir astaksantinas, padeda išvengti oksidacinės ultravioletinės (UV) šviesos bei taršos, kuri gali sukelti priešlaikinį odos senėjimą ir raukšles.

Kokio veido serumo man reikia?

Renkantis serumą svarbu žinoti, kurią odos problemą norite išspręsti – daugumoje serumų yra antioksidantų mišinio, kuris pagyvins odą. Jei ieškote drėkinančio serumo, tokiame serume turėtų būti hialurono rūgšties bei peptidų. Hiluarono rūgštis išlaiko odą putlią ir spindinčią, bei leidžia odai lengviau atsinaujinti. Jei jūsų pagrindinis rūpestis yra senėjimo stabdymas, ieškokite serumo, kuriame būtų retinolių (kurie didina odos ląstelių apykaitą), glikolio rūgšties ir vitamino C.

Veido serumai su vitaminu C, skaistinantys odą

Odą šviesinančiuose serumuose dažnai gausu antioksidantų ir su pigmentu kovojančių ingredientų, kurie gerina odos tonusą. Pagrindiniai ingredientai gali būti tokie, kaip vitaminas C, glikolio rūgštis, kojinė rūgštis, ferulo rūgštis, grybų ekstraktas, saldymedžio šaknis arba pieno rūgštis. Pasikliaukite Sugihara specialistų profesionalumu bei išmintimi, kurie  išrinko ir sukūrė geriausių drėkinančių veido serumų selekciją. Atkurkite savo veido lygią odą bei švelnią tekstūrą su rinktiniais serumais kategorijoje: Veido serumai su vitaminu C, skaistinantys odą.

Drėkinantys veido serumai

Drėkinamuosiuose serumuose yra hialurono rūgšties – molekulės, kuri fiziškai suriša vandenį odoje, kad ji atrodytų gaivi, putli ir jaunesnė. Serumai su hialurono rūgštimi gali laikinai surišti vandenį paviršiniuose odos sluoksniuose, todėl, jūsų oda gali atrodyti gaivesnė bei pasidengusi rasos lašeliais. Jis taip pat turi galimybę laikinai sumažinti smulkių raukšlių atsiradimą. Drėkinamuosiuose serumuose dažnai yra vitamino B5, kuris padeda drėkinti odą, todėl ji atrodo lygesnė ir labiau drėkinama. Pasikliaukite Sugihara specialistų profesionalumu bei išmintimi, kurie išrinko ir sukūrė geriausių drėkinančių veido serumų selekciją. Atkurkite savo veido lygią odą bei švelnią tekstūrą su rinktiniais serumais kategorijoje: Drėkinantys veido serumai.

 

 Veido serumai sausai odai

Drėgmės sluoksnis yra labai svarbus, jei norite transformuoti veido sausą ir dehidratuotą odą. Neužtenka tik drėkinamojo kremo, jei norit, kad jūsų veido oda atrodytų putli, stangri ir elastinga. Norėdami sugrąžinti veido spalvą bei spindesį, drėkinamasis serumas turėtų tapti kertiniu elementu tiek rytinėje, tiek vakarinėje odos priežiūros rutinoje. Suprasdami, kad tokių produktų pasirinkimas yra labai platus ir sudėtingas, Sugihara specialistai  išrinko ir sukūrė geriausių serumų sausai odai selekciją. Atkurkite savo veido lygią odą bei švelnią tekstūrą su rinktiniais serumais kategorijoje: Veido serumai sausai odai.

Veido serumai su hialurono rūgštimi

Hialurono rūgštis natūraliai neatsiranda jūsų odos paviršiuje, tačiau veido serumas su hialurono rūgštimi yra puikus drėkinamasis produktas. Drėgmę išlaikančios medžiagos iš esmės sutraukia vandenį iš aplinkos į jūsų odą ir yra labai efektyvios. Iš esmės tai yra puikus vandens gėrimas veidui, sušvelninantis smulkias raukšleles, sustangrinantis odą bei išlyginantis net šiurkščiausias sausas dėmes jūsų veido odoje. Veido serumas su hialurono rūgštimi taip pat papildo ir prideda tūrio jūsų odos ląstelėms, kad oda taptų labiau spindinti bei lygi. Pasikliaukite Sugihara specialistų profesionalumu bei išmintimi, kurie  išrinko ir sukūrė geriausių veido serumų su hialurono rūgštimi selekciją. Atkurkite savo veido lygią odą bei švelnią tekstūrą su rinktiniais serumais kategorijoje: Veido serumai su hialurono rūgštimi.

Veido serumai brandžiai odai

Kad pagerintumėte odos tekstūrą ir bendrą odos išvaizdą, rekomenduojame naudoti serumą su glikolio rūgšties serumu. Ši iš cukranendrių gauta alfa hidroksi rūgštis gali prasiskverbti į viršutinius epidermio sluoksnius ir sutrikdyti tarpląstelinius ryšius. Tai taip pat gali padėti pašalinti pablukusias, pakitusias, negyvas ląsteles, kad oda būtų lygesnė, švytinti, tolygesnė tekstūra, tonas ir spalva. Pasikliaukite Sugihara specialistų profesionalumu bei išmintimi, kurie išrinko ir sukūrė geriausių veido serumų brandžiai odai selekciją. Atkurkite savo veido lygią odą bei švelnią tekstūrą su rinktiniais serumais kategorijoje: Veido serumai brandžiai odai.

Kaip naudoti veido serumą?

Sugihara rekomenduoja tepti serumą du kartus per dieną po veido ir kaklo odos valymo ir tonizavimo. Kadangi serumai yra tokie lengvi, juos lengva sluoksniuoti. Geriausias būdas naudoti veido serumą yra kaip pagrindinį sluoksnį po sunkesniais ar klampesniais produktais, tokiais kaip drėkiklis, kremas nuo saulės ar makiažas. Taip pat, veido serumą tepkite prieš bet kokį SPF kremą ar makiažą. Veido serumo naudojimo dažnumas priklauso ir nuo serumo tipo.

Antipigmentiniai ir antioksidaciniai serumai 

Antipigmentiniai ir antioksidaciniai serumai geriausiai veikia tepant ryte. Tai padeda apsaugoti jūsų odą nuo aplinkos dirgiklių bei laisvųjų radikalų, kuriuos gamina šviesa, įskaitant UV.

Serumai nuo senėjimo 

Serumai nuo senėjimo geriausiai tinka naudoti prieš miegą. Tai leidžia sudedamosioms dalims veikti kartu su jūsų kūno cirkadiniu ritmu. Taip atkuriama oda.

Drėkinamieji serumai

Drėkinamuosius serumus, skirtus sausesnei odai, galima tepti du kartus per dieną, kad oda būtų rasota ir sudrėkinta. Jei veiklioji medžiaga per daug dirgina arba sausina, galite ją užtepti ant kito produkto, kad sukurtumėte buferinį efektą.

Svarbiausia - jūsų sveika, elastinga bei švytinti veido oda, kuria rūpinatės taip, kaip jei reikia. Jei nesate tikri, ar veido serumas jums tinka arba kokio tipo naudoti savo odai, pasitarkite su sertifikuotu Sugihara dermatologu.