Veido kremai

Nereta moteris, o ir dažnas vyras susiduria su įvairiomis veido odos problemomis – sausumu, šerpetojimu, drėgmės trūkumu, pertekliniu riebumu, inkštirais, pigmentinėmis dėmėmis ir pan. Tad veido priežiūra namuose tampa pakankamai rimtu iššūkiu, ypač jei pasirenkamos odos tipo neatitinkančios priežiūros priemonės. Tuomet bandoma kovoti su papildomai prisidėjusiais nemaloniais pojūčiais ir maskuoti atsiradusius sudirgimus. Tinkamai parinkti, profesionalūs veido kremai padeda atstatyti odos švelnumą, atkurti drėgmės pusiausvyrą, pamaitinti ir apsaugoti nuo nepageidaujamų aplinkos veiksnių. 

SUGIHARA grožio specialistų rekomenduojamos veido odos priežiūros priemonės padės jūsų odai išlikti skaisčiai ir sveikai.

Aktyvūs filtrai
E.kaina
ANNA LOTAN A CLEAR balansuojamasis drėkiklis riebiai odai ANNA LOTAN A CLEAR balansuojamasis drėkiklis riebiai odai, 70 ml
20.00€
E.kaina
ANNA LOTAN ALODEM apsauginis veido kremas jautriai odai SPF30 ANNA LOTAN ALODEM apsauginis veido kremas jautriai odai SPF30, 50 ml
25.60€
E.kaina
ANNA LOTAN ALODEM kremas su AHA rūgštimis jautriai odai ANNA LOTAN ALODEM kremas želė su AHA rūgštimis, 50 ml
20.00€
E.kaina
ANNA LOTAN ALODEM naktinis veido kremas ANNA LOTAN ALODEM naktinis veido kremas, 50 ml
37.00€
E.kaina
ANNA LOTAN ALODEM švelnus drėkiklis raustančiai odai ANNA LOTAN ALODEM švelnus drėkiklis raustančiai odai, 75 ml
27.10€
E.kaina
N
ANNA LOTAN BARBADOS apsauginis veido kremas SPF50 ANNA LOTAN BARBADOS apsauginis veido kremas SPF50, 50 ml
27.10€
E.kaina
ANNA LOTAN BARBADOS drėkiklis riebiai odai ANNA LOTAN BARBADOS drėkiklis riebiai odai, 70 ml
26.60€
E.kaina
ANNA LOTAN BARBADOS natūralus balzamas - kremas riebiai odai ANNA LOTAN BARBADOS natūralus balzamas - kremas , 50 ml
24.70€
E.kaina
ANNA LOTAN BARBADOS raminamasis veido balzamas ANNA LOTAN BARBADOS raminamasis veido balzamas, 75 ml
25.60€
E.kaina
ANNA LOTAN BARBADOS raminamoji alavijų želė riebiai odai ANNA LOTAN BARBADOS raminamoji alavijų želė riebiai odai, 125 ml
18.50€
E.kaina
ANNA LOTAN BARBADOS raminantis fluidas želė ANNA LOTAN BARBADOS raminantis fluidas želė, 50 ml
24.20€
E.kaina
ANNA LOTAN C-WHITE naktinis veido kremas su vitaminu C ANNA LOTAN C-WHITE naktinis veido kremas su vitaminu C, 75 ml
39.90€
E.kaina
ANNA LOTAN CLASSIC maitinamasis veido kremas su liposomomis ANNA LOTAN CLASSIC maitinamasis veido kremas su liposomomis, 50 ml
26.60€
E.kaina
ANNA LOTAN CLEAR spuogų valomoji želė ANNA LOTAN CLEAR spuogų valomoji želė, 50 ml
18.50€
E.kaina
ANNA LOTAN GREENS apsauginis veido kremas su atspalviu SPF30 ANNA LOTAN GREENS apsauginis veido kremas su atspalviu SPF30, 70 ml
27.10€

Kaip pasirinkti tinkamą veido kremą? 

Pasirinkti tinkamą veido kremą nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Taip yra todėl, kad mūsų veido oda yra skirtingų tipų ir kiekvienam reikia skirtingų priežiūros priemonių. 

Jei dvejojate dėl savo odos tipo, jį galite nustatyti labai paprastai – vos pabudę ryte, perbraukite veidą sudrėkinta servetėle ir stebėkite rezultatą. 

 • Jeigu jūsų oda normali, servetėlė bus visiškai švari. Tokia oda neturėtų kelti didelių rūpesčių, nes ji paprastai būna elastinga ir švelni. Kitaip tariant – nei per sausa, nei per daug riebi. Normali oda daug priežiūros nereikalauja, bet vis tik naudinga profilaktiškai naudoti veido kremus.
 • Perbraukus servetėle sausą odą, ji taip pat liks visiškai švari, tačiau po šio veiksmo turėtumėte pajausti, jog veidą tarsi kažkas spaudžia, juntamas sausumas, tempimo jausmas. Tikriausiai pastebite ir tai, kad veido odą dažnai niežti, retkarčiais ji būna blyški, pleiskanoja, gana anksti gali būti pastebimos raukšlės. Sausa oda reikėtų pradėti rūpintis kaip įmanoma anksčiau. O jos priežiūrai rinkitės drėkinamuosius arba specialiai sausai veido odai skirtus kremus.
 • Nuvalę riebią odą pastebėsite, kad servetėlė šiek tiek riebaluota. Riebios odos savininkai dažniausiai skundžiasi blizgančiais kakta, nosimi ir skruostais. Problemišką veido odą dažniausiai turi paaugliai, kurie būtent dėl riebalų pertekliaus kenčia nuo aknės. Tokia oda labai blizgi, pasižyminti išsiplėtusiomis poromis. Tačiau yra ir pliusų – taip greitai neatsiranda raukšlių, kaip sausoje odoje. Riebiai veido odai prižiūrėti tinka specialiai jai pritaikyti kremai. 
 • Mišrios odos savininkai ant servetėlės ras nedideles riebalų dėmeles. Toks odos tipas gana populiarus ir jam reikia skirti daugiausia priežiūros. Todėl, kad skirtingoms veido zonoms reikia skirtingų produktų. 
 • Jautri oda pasižymi tuo, kad braukdami per ją drėgna servetėle jausite sudirgimą. Tokia oda paprastai būna sausa, silpna, plona, jautriai reaguojanti į kiekvieną smulkmeną. Jautrią odą būtina prižiūrėti ir parinkti specialiai jai tinkamas priemones. 

Nusistatę veido odos tipą, jau galite jai pritaikyti veido kremą, kurių tipų taip pat yra ne vienas, tad reikėtų atidžiai skaityti užrašus ant pakuočių. 

Veido kremų tipai 

 • Odos maitinimui skirtos priemonės padeda išspręsti laikinas problemas, kai odai trūksta tam tikrų medžiagų. 
 • Drėkinamieji veido kremai užtikrina ilgalaikį drėkinimą, suminkština bei nuramina sudirgusią odą. 
 • Veido kremai su vitaminu C padeda kovoti su pigmentinėmis dėmėmis. Jų paskirtis šviesinti ir skaistinti odą. 
 • Brandžiai odai skirtos priemonės padeda užkirsti kelią senatvės požymiams, skaistina, maitina ir drėkina.
 • Apsauginiai veido kremai su SPF filtru suteiks apsaugą nuo kenksmingų UVA / UVB saulės spindulių. 

Beje, veido kremai bei kitos priemonės skirti ne tik moterų, bet ir vyrų grožiui puoselėti. Tad stipriosios lyties atstovai SUGIHARA el. parduotuvėje gali pasirinkti specialiai jiems skirtus vyriškus kremus, balzamus ir želė. 

Ką daryti jei veido kremas netinka? 

Nereikėtų numoti ranka manant, kad netinkamas veido kremas nepadarys jokios žalos. Net ir patys „nekalčiausi“ ir ekologiškiausi produktai, netinkamai parinkti, jūsų veido odai gali sukelti nemažai problemų. Todėl kremo toliau nebenaudokite jei pastebėjote, kad:

 • pasikeitė jūsų veido odos atspalvis (oda paraudo, tapo pilka, rožine);
 • užtepus priemonę, į akis krinta tam tikros veido zonos (kakta, nosis, skruostai, smakras); 
 • oda tapo sudirgusi, juntamas deginimo pojūtis, atsirado diskomfortas;
 • praėjus valandai po kremo naudojimo, oda lieka sausa;
 • naudojant priemonę ilgesnį laiką pastebimi bėrimai. 

Kaip tepti kremą ant veido?

Ant veido kremą reikėtų tepti švariomis rankomis, ant švarios odos. Tepkite ne tik veido ovalą, bet ir dekoltė sritį. Judesiai turėtų būti švelnūs, masažuojantys, jokių tapšnojimų ar trynimų. 

Ar veido kremas būtinas visiems?

Į šį klausimą vienareikšmio atsakymo nėra, tai yra jūsų sprendimas ir pasirinkimas. Tačiau norint išsaugoti veido odos grožį, ją būtina prižiūrėti. Bent apsaugoti nuo saulės spindulių ar žvarbaus žiemos speigo, pasirinkus specialius žiemai ar vasarai skirtus kremus.