Zarqa

Šio prekės ženklo produktų galite įsigyti visose SUGIHARA kosmetikos parduotuvėse ir SUGIHARA e-parduotuvėje.

ZARQA siūlo aukštos kokybės kosmetikos preparatus, sukurtus ypač jautriai odai. Visi ZARQA produktai pagaminti laikantis griežčiausių standartų, todėl jie yra veiksmingi, saugūs, nedirgina odos.  Šie produktai gali būti vartojami vieni, tačiau jie yra ypač veiksmingi, kai naudojami kaip gydymo dalis. Didelis šių kosmetikos priemonių efektyvumas pasiekiamas dėka aukštos kokybės kosmetinių ir dermatologinių ingredientų esančių derinyje su Negyvosios jūros druskomis ir mineralais. Dėl to ZARQA produkciją dažnai rekomenduoja dermatologai ir kosmetologai.

ZARQA probleminės odos priežiūros produktai giliai valo, atgaivina odą, stimuliuoja medžiagų apykaitą, pašalina negyvas ląsteles. Šios priemonės padeda kovoti su spuogais bei inkštirais, akne, apsaugo nuo jų atsiradimo.

ZARQA prausiklis jaunatviškos odos priežiūrai, 200 ml

ZARQA prausiklis jaunatviškos odos priežiūrai – tai prausimosi gelis, kuriame nėra muilo, skirtas riebiai ir problemiškai odai. Jame esantis Negyvosios jūros mineralų kompleksas ir salicilo rūgštis švelniai valo odą, giliai įsiskverbdamas į poras. Prausiklis valo porose užsikimšusius nešvarumus, pašalina riebalų perteklių, bakterijas ir užkerta kelią naujiems spuogams bei inkštirams. Sudėtyje esantis alijošius odą ramina ir švelnina. Prausiklis taip pat gali būti naudojamas spuogų, esančių ant kūno odos, priežiūrai.

Veikliosios medžiagos: salicilo rūgštis, alijošiaus (Aloe barbadensis) lapų sultys, Negyvosios jūros druska.

ZARQA tonikas jaunatviškos odos priežiūrai, 200 ml

ZARQA tonikas jaunatviškos odos priežiūrai – tai valomasis tonikas, skirtas jaunos problematiškos odos valymui. Jame esantis antibakterinis Negyvosios jūros mineralų kompleksas ir arbatmedžio aliejus švelniai išvalo odą ir pašalina riebalų perteklių, o alijošius ją ramina ir švelnina.

Veikliosios medžiagos: pantenolis, arbatmedžio (Malaleuca alternifolia) lapų aliejus, Negyvosios jūros druska.

ZARQA kremas jaunatviškos odos priežiūrai, 75 ml

ZARQA kremas jaunatviškos odos priežiūrai padeda subalansuoti riebalų išsiskyrimą, saugo odą nuo užsiteršimo, spuogų ir inkštirų susidarymo, sugrąžina odai švelnumą ir sveiką išvaizdą. Su antibakteriškai veikiančiu Negyvosios jūros mineralų kompleksu, alijošiumi ir vitaminu E.

Veikliosios medžiagos: pantenolis, cinkas, alijošiaus (Aloe barbadensis) lapų sultys, vitaminas E, Negyvosios jūros druska.

ZARQA losjonas jaunatviškos odos priežiūrai, 20 ml

ZARQA losjonas jaunatviškos odos priežiūrai skirtas problematiškai  odai, išbertai inkštirais ir spuogais, prižiūrėti. Sudėtyje esanti salicilo rūgštis mažina uždegimą, bakterijų dauginimąsi. Cinko oksidas sausina spuogelius ir skatina odos regeneraciją. Ryžių ekstraktas minkština ir ramina odą, todėl raudoni spuogeliai tampa ne tokie ryškūs ir jautrūs.

Veikliosios medžiagos: cinko oksidas, salicilo rūgštis, kamparas, alantoinas, Negyvosios jūros druska.

Šio prekės ženklo produktų galite įsigyti visose SUGIHARA kosmetikos parduotuvėse ir SUGIHARA e-parduotuvėje.