Crescina

Šio prekės ženklo produktus galite įsigyti SUGIHARA e-parduotuvėje  ir visose SUGIHARA kosmetikos parduotuvėse.

CRESCINA Re-Growth yra Kosmetikos Produktas ampulėse kuris skatina fiziologinį plaukų atauginimą retėjančiose vietose, kur plaukų svogūnėliai nėra visiškai sunykę.

Plaukų praradimo ir retėjimo atveju yra būtina skatinti natūralų plaukų atauginimą paveikiant plauko svogūnėlį. Stimuliuojant plaukų ataugimą retėjančiose vietose, CRESCINA yra puiki KOSMETINĖ ALTERNATYVA GYDYMUI VAISTAIS. O  taip pat transplantavimui estetinėje chirurgijoje, kuris yra labai brangus.

Patikimumas įrodytas istorijos! 20 metų tarptautinėje rinkoje (36 šalys) nuo 1998 m.

CRESCINA Re-Growth originali formulė buvo patentuota 1998 metais: Šveicarijos patentas, JAV patentas, Europos patentasŠeši, papildomi Šveicarijos patentai.

CRESCINA Re-Growth 100% efektyvumas visiems testo dalyviams.

Atauginimo rezultatai nuo +7 iki + 41 naujo plauko į 1,8 cm2 gydomoje zonoje.

CRESCINA Re-Growth pripažinta tarptautiniu mastu. 2012 metais atliktoje studija buvo atspausdinta žurnale Dermatology and Therapy(Dermatologija ir terapija).

CRESCINA Re-Growth  vartotojų įvertinimas: Teigiamas atauginimo rezultatas 85% vartotojų. (6205 teigiami atsiliepimai iš 7300  apklaustųjų, naudojųsių LABO produktus)

CRESCINA Re-Growth HFSC 100%

CRESCINA RE-GROWTH HFSC produkte yra patentuotas CRESCINA Re-Growth (Cysteine, Lysine, Glycoprotein) branduolys, kuris skatina plaukų fiziologinį augimą ir patentuotą Stem-Engine, kuris sukuria idealią kamieninių ląstelių aplinką ir stimuliuoja plaukų augimą. Aktyvūs ingredientai (cisteinas, lizinas, glikoproteinas ir StemEngine) yra pateikiami ampulėse, produktas gali būti paprastai naudojamas, skystį iš ampulių tolygiai įtrinant ant galvos odos. Galima įsigyti 10 ir 20 ampulių dėžėse. Atskiros formulės vyrams ir moterims. Yra trys stiprumo dozės: 200, 500 ir 1300.

CRESCINA Re-Growth lengva naudoti. Vartojimo schema yra paprasta ir suprantama, rekomenduojamas minimalus dviejų mėnesių kursas turėtų būti kartojamas du kartus per metus.

ŠAMPŪNAS  CRESCINA Re-Growth HFSC

Šampūnai Crescina Re-Growth HFSC  tai ideali priemonė plaukams gydyti. Valo ir paruošia galvos odą. Trys skirtingos veikliosios medžiagų dozės, formulės vyrams ir moterims.

Šio prekės ženklo produktus galite įsigyti SUGIHARA e-parduotuvėje  ir visuose SUGIHARA kosmetikos parduotuvėse

Šio prekės ženklo produktus galite įsigyti SUGIHARA e-parduotuvėje  ir visose SUGIHARA kosmetikos parduotuvėse.