Skin up

 „SKIN UP“ by Phil Pharma – naujausių technologijų prietaisas, padedantis atkurti odos drėgmės balansą, spindesį ir tonusą.

Šio prekės ženklo produktų galite įsigyti klinikoje SUGIHARA, SPA centre „Akropolyje“

Daugiau informacijos tel. 85 270 5710 ir el. p. info@sugihara.lt 

Ateitis jau čia…

SKIN UP tai naujos kartos elektrinis prietaisas, ultragarso pagalba efektyviai drėkinantis ir papildantis odą biologiškai aktyviomis medžiagomis bei, svarbiausia, stabdantis odos senėjimą.

SKIN UP patentuota technologija išpurškia aktyvaus serumo mikro daleles, kurios prasiskverbia giliai į odą, todėl oda tampa stangresnė ir pradeda švytėti.

Šis prietaisas palaiko Jūsų odos tonusą, jaunystę ir skaistumą visą dieną.

* Naujausia, klinikiniais tyrimais patvirtinta technologija, išskaidanti serumą į smulkiausias daleles, užtikrina, kad veikliosios medžiagos prasiskverbtų giliau ir greičiau.

* Galima purkšti tiesiai ant kremo ar makiažo.

* Nuostabus pagalbininkas, kovojant su žalingu aplinkos poveikiu, tiek žiemą, tiek vasarą. Saugo odą nuo saulės, šalčio, užteršto oro ir tt.

SKIN UP nepakeičiamas kelionių metu

Dažni skrydžiai lėktuvu nepalankiai veikia mūsų odą. Dėl sauso oro (vidutiniškai lėktuvo salonuose yra tik 10-20% drėgmės) sulėtėja odos mikrocirkuliacija, todėl sulėtėja odos regeneracija ir oda sparčiau senėja. Reikalingas dažnesnis odos drėkinimas. Šiuo atveju SKIN UP – nepakeičiamas pagalbininkas.

Vasaros metu oda veikiama karščio ir saulės. Todėl paūmėja įvairios odos problemos: sausumas, raukšlių atsiradimas bei kiti ankstyvo senėjimo požymiai.

Žiemos metu, dėl šalčio, odos mikrocirkuliacija sulėtėja, kraujagyslės susitraukia. Oda tampa sausa ir išblyškusi, sulėtėja biologiniai atsinaujinimo procesai.

Naudojimas

Optimaliam rezultatui pasiekti rekomenduojama prietaisą naudoti 4-5 kartus dienoje, veidui, kaklui ar rankoms.

Automatiškai prietaisas veikia 30 sekundžių, vėliau pats išsijungia.

Nėra jokių apribojimų dėl dažnesnio naudojimo.

Iš karto po pirmo panaudojimo mikrodalelės patenka į paviršinį epidermio sluoksnį (stratum corneum) ir oda tampa šviesenė bei švytinti.

Po reguliaraus naudojimo epidermio ląstelės liks aktyvios, todėl pastebimai pagerės odos tonusas.

SKIN UP ženkliai sumažina odos senėjimo požymius: suglebimą, pigmentines dėmes, hiperkeratozės požymius ir tt. Oda tampa tolygi, spindinti ir atjaunėjusi.

SKIN UP ANTI AGING serumas

Jauninantis serumas, skirtas odos drėkinimui, atjauninimui bei odos apsaugai nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio. Dėka sudėtyje esančių antioksidantų: kofermento Q10 bei alfa lipoinės rūgšties užkertamas kelias ankstyvam odos senėjimui bei raukšlių atsiradimui. Hialurono rūgštis atstato prarastą drėgmę ir išlaiko odos stangrumą. Alijošiaus ekstraktas ramina ir saugo odą.

Sudėtis: Vanduo, PEG-40, Hidrintas ricinų aliejus, Alijošiaus lapų ekstraktas, Hialurono rūgštis, Alfa lipoinė rūgštis, Kofermentas Q10 (ubikvinonas), Ksantano guma, Kaprilo trigliceridas, Glicerinas, Sorbitolis, Lecitinas, Glicerilkaprilato fenoksietanolis, Etoksidiglikolis, Kaprilglikolis, Dinatrio EDTA, Propilenglikolis.

Šio prekės ženklo produktų galite įsigyti klinikoje SUGIHARA, SPA centre „Akropolyje“ 

Daugiau informacijos tel. 85 270 5710 ir el. p. info@sugihara.lt