Gehwol

Visus GEHWOL produktus galite įsigyti SUGIHARA e-parduotuvėje  ir visuose SUGIHARA kosmetikos parduotuvėse.

Gamtos jėga jūsų kojoms. Viskas iš vienų rankų. Viskas kojų priežiūrai

Įmonėje E. GERLACH gaminamų preparatų pagrindą sudaro natūralios, laiko patikrintos veikliosios medžiagos. Dėl tokio farmacinio požiūrio, GEHWOL prekinis ženklas yra labai populiarus visame pasaulyje. 1961m. pradėti gaminti profesionalams skirti veiksmingi kojų priežiūros preparatų linijos GEHWOL FUSSKRAFT (FUSSKRAFT išvertus iš vokiečių kalbos reiškia „kojų jėga“) preparatai. Po kelių metų klientams buvo pasiūlyta preparatų linija GEHWOL med., kuri yra skirta įsisenėjusioms pėdų problemoms.

Siekdama patenkinti nuolat augančius pėdų priežiūros paslaugų rinkos poreikius 1966m. įmonė įkūrė padalinį GERLACH TECHNIK ir pradėjo gaminti pėdų priežiūros prietaisus bei kitą šiuolaikiniams pėdų priežiūros kabinetams būtiną įrangą.

Nuo 1882 m. iki mūsų dienų visiems naudojantiems GEHWOL preparatus šis žodis reiškia nekintančią ir aukštą gaminių kokybę, patikimumą ir garantuotą rezultatą. O ar galėtų būti kitaip? Juk iš vokiečių kalbos žodis GEHWOL verčiamas taip: „Einu lengvai“!

Įmonės istorija. Prekės ženklo atsiradimas

1868 metais Vestfalijos mieste Liubekėje, perėmęs tėvo Liudviko bakalėjos parduotuvę, Eduardas Gerlachas įkūrė vaistinę. Tai ir buvo kertinis vėliau suklestėjusio ir įgavusio pasaulinį pripažinimą šeimyninio verslo ir GEHWOL prekinio ženklo, kuris tapo pėdų ir kojų priežiūros sinonimu, pamatų akmuo.

E. Gerlachas yra pripažintas moderniosios pėdų priežiūros pradininku, todėl, kad pirmasis pasaulyje pradėjo pramoninę pėdų priežiūros preparatų gamybą. Patyręs chemikas eksperimentavo maišydamas įvairias medžiagas, kol 1882 metais pagamino „E. Gerlach’s Praservativ Cream“ – apsauginį kojų kremą. Šis produktas tapo populiarus, o dėl unikalių šio specialaus kremo savybių ir atsakingo požiūrio į gaminamus produktus labai padidėjo žmonių dėmesys kojų priežiūrai ir buvo sudarytos puikios galimybės atsirasti naujai kosmetikos industrijos rūšiai.

Nuo šeimyninio verslo iki šiuolaikinės industrinės įmonės

Po E. Gerlacho mirties 1910 metais jo bendravardis sūnus perėmė šeimynos verslą ir išplėtė iki pramoninio koncerno, orientuoto į klientų pageidavimus ir išgyvenusio dviejų pasaulinių karų ir krizių laikotarpius. Nuo 1978 metų firmai vadovauja Klausas Gerlachas Meinderas ir Jobstas Peteris Gerlachas von Waldthausenas. Ir šiandien įmonės savininkai vadovaujasi fundamentaliais keturių kartų suformuotais vadybos metodais:

  • pirmauti pėdų priežiūros preparatų ir įrangos srityje;
  • gaminti ypatingos kokybės produktus;
  • rodyti išskirtinį dėmesį tiems, kurie savo kasdieniu darbu padeda išsaugoti patikimo partnerio vardą.

Visus GEHWOL produktus galite įsigyti SUGIHARA e-parduotuvėje  ir visuose SUGIHARA kosmetikos parduotuvėse.