Novexpert

NOVEXPERT naujos kartos odos priežiūros priemonės

Šio prekės ženklo produktų galite įsigyti visose SUGIHARA kosmetikos parduotuvėse ir SUGIHARA e-parduotuvėje čia.

100 kg! – kas tai?

Vidutiniškai tiek kosmetikos gaus jūsų oda per visą savo gyvenimą ir bus, panašiai kaip maistas, jūsų organizmo įsisavinta. Tai ar nesvarbu žinoti, kokią kosmetiką jūs vartojate, koks gamintojas ją pagamino ir kaip ji paveiks jūsų sveikatą. Todėl, norėdami teisingai pasirinkti iš daugybės siūlomų kosmetikų, pirmiauisia turėtume sužinoti daugiau apie jos gamintojus, kokias vertybes jie puoselėja ir kokių tikslų vedini jie kuria savo produktus.
Kartais daug ką pasako pats pavadinimas, kaip ir šiuo atveju.

——-Ką reiškia žodis Novexpert ?

NOV= Nauja
EXPERT = Ekspertas, nes dauguma Novexpert įkūrėjų yra gydytojai, kurie patys kuria naujas formules ir yra vieni iš labiausiai patyrusių savo srityse. Taigi, išvertus gautume NAUJI EKSPERTAI = tai žmonės, kurie nestovi nuošaly, o drąsiai ir argumentuotai formuoja, skatina ir pritaiko naują požiūrį į kosmetiką: pažangiausių biotechnologijų formules su biologiškai skaidžiais ingredientais.
Taigi, viskas prasidėjo 2008 metų kovo mėnesį Prancūzijoje, kai Cyrille Telinge ir jo svajonių komanda, sudaryta iš gydytojų, besispecializuojančių odos senėjimo prevencijos srityje, įkūrė naują Novexpert prekinį ženklą. Nors ženklas ir buvo naujas, tačiau ši gydytojų komanda, dirbusi ir vadovavusi nepriklausomai tyrimų laboratorijai, jau beveik 20 metų buvo žinoma ir įvertinta dėl savo atradimų ir patirties, kuriant naujos sudėties preparatus ir technologijas prieš senėjimą. Bet naujos ir pažangios ne tik ekspertų idėjos, bet ir jų požiūris į darbo ir verslo kultūrą. Tik tokioje aplinkoje, kokioje įsikūręs ultra-modernus Novexpert mokslinių tyrimų centras ir gali gimti precedento neturintys ir nepriekaištingos kokybės kosmetikos produktai. Laboratorijoje, apsuptoje gamtos, dirba tarptautiniu mastu pripažinti mokslininkai, tokie kaip Jacques Leclere (fitologijos ir odos biologijos specialistas), besižavintis ta žmogiška ir persunkta tarpusavio pasitikėjimu atmosfera , kuri vyrauja šiame darbo kolektyve, ir kur devizas „vienas už visus“ nėra tuščia frazė. Taip pat Dr. Daniel Colletta (organinės chemijos specialistas, Universiteo profesorius), kurio nuomone genialūs išradimai ir sveika konkurencija yra daug svarbiau nei staigus pelnas ar siekimas pasipuikuoti naujais produktais. Na, ir žinoma pats Cyrille Telinge, Novexpert įkūrėjas, kuris negali atsižavėti savo suburtos komandos aistra darbui ir naujiems atradimams, ir kurios vienintelis trūkumas – kuklumas.
Novexpert prekinis ženklas buvo įkurtas remiantis 3-mis šiuo metu aktualiausiais vartotojų poreikiais:
1) sukurti naujas formulės, naudojant pažangiausias technologijas ir siekiant geriausių rezultatų prieš odos senėjimą.
2) sukurti naujas formules, kad pagelbėti spręsti opią ir vis aktualėjančią, jautrios odos problemą (nes jautri odajau tapo norma: beveik 60%moterų yralinkusios į odosjautrumą.Taigi, vakarykštėsformulėsnebetenkinašiandienos poreikių
3) užtikrinti naujų formulių patikimumą, efektyvumą ir nekenksmingumą, naudojant net ilgą laiką.
Iš viso to galima padaryti išvadą, kad Novexpert siekia suderinti pažangą su saugumu bei priemonių ultra-veiksmingumą su aukšta tolerancija jiems, kas ypač svarbu, esant tokiam aukštam skaičiui žmonių, turinčių jautrią odą.

Produktai

Pasigilinus į Novexpert produktus, į akis krinta tai, kad odos priežiūros priemonės yra įvardijamos ne kaip įprasta – “kosmetinės”, o kaip“kosmeceutinės” (angl.cosmeceuticals) . Ką tai reiškia? Šis, palyginti dar naujas terminas sudarytas iš dviejų žodžių: „kosmetika“ ir „farmacija“ (angl.Pharmaceuticals). Šių 2 žodžių derinys apibrėžia daugiau mokslinio tipo kosmetiką su pažangiausiomis technologijomis ir koncentruotomis formulėmis, kurios galutinis tikslas yra efektyvumas ir gera savijauta Taigi, Novexpert aiškiai pristato save, kaip „kosmeceutikos“ prekės ženklą.
Kitas labai svarbus dalykas yra tai, kad Novexpert priemonėse nėra alergenų ir teigiama, kad jos yra „100% hipoalerginės „. Ir tai įrodyti labai nesunku: Novexpert odos priežiūros priemonių ingredientų sąraše nerasite nei vienos iš 26 medžiagų, įvardytų europiniuose reglamentuose kaip alergenai:
Amyl cinnamal, Benzyl alcohol, Cinamyl alcohol, Citral, Eugenol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Amylcinnamyl alcohol, Benzyl salicylate, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, Anise alcohol, Benzyl cinnamate, Farnesol, Butylphenyl methylpropional, Linalool, Benzyl benzoate, Citronellol, Hexyl cinnamal, Limonene, Methyl 2-octynoate, Alpha isomethyl ionone, Evernia prunastri extract, Evernia furfuracea extract
(reglamentas (ec) no. 648/2004 ir 907/2006)
Be to, nepriklausomiems toksikoligijos ekspertams atlikus eilę dermatologinių bandymų, pasitvirtino rezultatai, kad Novexpert formulės sukelia labai mažai arba išvis nesukelia alerginių reakcijų. Šie abu
faktai byloja apie tai, kad Novexpert kuriamos formulės sumažina alergijos riziką iki minimumo.

Paskutinis, bet tikrai ne mažiau svarbus dalykas, kalbant apie Novexpert produktus yra jų tinkamumas tiek vyrams, tiek moterims. Juos galima įvardinti kaip „Unisex“ produktus, kadangi jų sudėtyje nėra fitohormonų (ekstrogeno) ar kitokių endokrininės sistemos trikdytojų. Taigi, nėra jokių kontraindikacijų , kodėl produktai galėtų netikti kuriai iš lyčių.

SUDĖTIS

Kalbant apie produktus, svarbiausias dalykas yra jų sudėtis. Ir būtent šiuo aspektu Novexpert yra ypač atsargūs, nes puikiai supranta, kaip svarbu odai tai, ką mes ant jos tepame. Be to, ne vienoje mokslinėje publikacijoje pateikta įrodymų apie tai, kad odos priežiūros produktų molekulės giliai įsiskverbia į odą ir yra „sandėliuojamos“ mūsų organizme su iki šiol nežinomomis pasekmėmis mūsų sveikatai. Reaguodami į tai, Novexpert renkasi biologiškai aktyvius ingredientus, kurių dauguma yra arba augalinės, arba biotechnologinės kilmės.

Tas pats pasakytina ir apie inovatyvųjį Novaxyline, užpatentuotą Novexpert laboratorijosir padėjusį Novexpert laimėti daugiau nei 11 apdovanojimų! Novaxyline – sudėtingas kompleksas, susidedantis iš ultra-efektyvių dumblių ekstrakto ir cukraus. Tiksliau sakant, tai yra rudieji dumbliai (sugebantys išgyventi ekstremalioje temperatūroje, atsilaikyti prieš UV spindulius ir druskų poveikį), sujungti su polisacharidais. Šis „dumbliai/cukrus“ kompleksas įeina į beveik visus Novexpert produktus. Jo poveikis odai – stulbinantis: beveik 70% sumažina ląstelių oksidaciją, vieną iš pagrindinių senėjimo priežasčių, ir stimuliuoja aktyvina tam tikrą geną,pripažintą kaip apsauga prieš senėjimą.

Ne mažiau svarbus Novexpert produktų ingredientas – hialurono rūgštis.
Bendrai kalbant, hialurono rūgštis yra sudėtingas cukrus, kuris priklauso polisacharidų šeimai. Ji primena skaidrų ir klampų gelį. Hialurono rūgštis yra randama akyse, sąnariuose, placentoje, odoje ir t.t. Priešingai jos pavadinimui, tai yra labai „švelni“ molekulė odai, kuri užtikrina odos „putlumą”. Per 50 metų oda praranda beveik 50% šios tauriojo gelio…taigi, peršasi išvada, kad norint sustabdyti senėjimo procesus būtina papildyti hialurono rūgšties rezervus. Kalbant apie inovatyviąją Novexpert hialurono rūgštį, reiktų trumpai pasiaiškinti, kas yra biotechnologijos, nes būtent jų pagalba Novexpert sukūrė savąją hialurono rūgštį. Biotechnologijos – tai švarios (nesukuria taršos) ir labai sveikos technologijos (biologinis skaidumas ir biologinis giminingumas), naudojančios gyvus mikroorganizmus, tokius kaip bakterijos, fermentai, mielės ir t.t. Novexpert hialurono rūgštį gamina iš pieno fermentų ir kviečių. Ji yra ypač gryna, 100% suyranti, jos gamybos būdas nesukuria jokios taršos, reikalauja mažai energijos ir turi neribotus atsinaujinačius šaltininius – vienu žodžiu, atitinka visus biotechnologijoms keliamus reikalavimus.

Taip pat Novexpert formulėse rasime ir dar vieną ingredientą butileno glikolį (Butylene Glycol). Novexpert butileno glikolis yra ne šiaip sau drėkiklis, padedantis išlaikyti vandens kiekį tiek gaminio pakuotėje, tiek ant odos. Jis ypatingas tuo, kad yra 100% natūralus, nes išgaunamas iš cukranendrių biotechnologijos būdu. Šis ingredientas buvo patvirtintas Ecocert ir Cosmos (ekologiškos kosmetikos sertifikavimo įstaiga Prancūzijoje).

Tas pats pasakytina ir apie gliceriną, naudojamą Novexpert formulėse. Tai 100% natūralus ir a pagamintas iš augalinių aliejų (kakavos, rapsų ir t.t.) komplekso.

Taigi, įkvėpta tyrimų senėjimo prevencijos srityje, naudodama naujausias biotechnologijas ir jų pagalba sukurtus efektyvius produktus, rūpindamasi ekologija ir vartotojų poreikiais bei galvodama apie ilgalaikius rezultatus, Novexpert komanda sukuria unikalias formules ir randa puikius sprendimus kovoje prieš senėjimą, kaip pvz.,po 1 mėnesio iki 45% sumažėja raukšlių – veiksminga ir neskausminga alternatyva, galvojančioms apie botulino injekcijas ar plastines operacijas. Tokių ir panašių pavyzdžių rasime, kalbėdami apie bet kurį Novexpert produktą.