Pradžia Paslaugos SPA, masažai, lieknėjimasAnticeliulitinės, liekninančios procedūrosLiekninančios procedūros maitinančioms mamoms

Liekninančios procedūros maitinančioms mamoms

Liekninančios procedūros po gimdymo

Nors gimus kūdikiui visas dėmesys skiriamas naujajam šeimos nariui, vis dėlto kiekviena moteris turėtų pagalvoti ir apie save.
Po gimdymo kūnas pasikeičia, ir laiku nepasirūpinus savimi, šie pokyčiai gali būti negrįžtami. Gimus mažyliui labai svarbu atgauti jėgas bei kūno linijas – tai padeda ne tik geriau jaustis, bet ir didina pasitikėjimą savimi.

5 mažos paslaptys norinčioms atgauti kūno formas po gimdymo

1. Nepulkite sportuoti ir badauti vos pagimdžiusios. Aktyvesnė mankšta ir kūno linijas atstatančios procedūros turėtų būti atliekamos praėjus maždaug 6 savaitėms po gimdymo, jei atliktas Cezario pjūvis – imtis kūno tobulinimo rekomenduojama maždaug po 6 mėnesių. Fizinę būklę turėtų įvertinti specialistas.
2. Daugiau judėkite – intensyviai vaikščiokite su mažyliu lauke, žaiskite. Tokių būdu išeikvosite nereikalingas kalorijas ir lengviau numesite svorį.
3. Koreguokite mitybą – valgykite dažnai ir nedideliais kiekiais. Niekuomet nepersivalgykite. Rinkitės neriebius maisto produktus, venkite saldumynų, greitai pagaminamo maisto, riebių padažų. Gerkite daug vandens.
4. Nesilaikykite griežtų dietų, pamirškite organizmą sekinantį badavimą – badavimo dietos, „iškrovos“ dienos, kurių moterys puola laikytis vos pagimdžiusios, ar dar maitinančios kūdikį, padarys daugiau žalos, nei naudos.
5. Stangrinkite raumenis. Pagimdžiusi moteris skuba svertis. Dažnai rodyklė gali rodyti senąjį svorį, bet visi ankstesni drabužiai yra per ankšti. Kodėl? Po gimdymo matuokite ne svorį, o apimtis. Raumenys per nėštumą kiek atrofuojasi, jų vietą užima riebalai. Šie yra lengvesni, bet didesnio tūrio. Moteris lyg ir sveria tiek, kiek kadaise, tačiau yra žymiai putlesnė.

Svajojate kuo greičiau susigrąžinti iki gimdymo buvusias formas?

SUGIHARA kūno priežiūros specialistės ne tik suteiks nemokamą konsultaciją, bet ir sudarys individualią kūno procedūrų programą – tam, kad vėl galėtumėte džiaugtis dailiomis kūno linijomis. Efektyviausias skirtingų procedūrų derinys bus sudarytas atsižvelgiant į tai, kokie Jūsų lūkesčiai – atsikratyti antsvorio ar kuo greičiau sustangrinti suglebusią odą.

Mūsų kūno priežiūros specialistės atsižvelgia į kiekvienos klientės norus. Norite sustangrinti kūną per 2 savaites? Jums bus sudaryta speciali procedūrų programa, kad jau po 2 savaičių galėsite džiaugtis pirmaisiais rezultatais. Jūsų tikslas – mažesnės apimtys per 6 savaites? SUGIHARA kūno priežiūros specialistės ras geriausią sprendimą. Patikėkite savo kūną profesionalams!

Siūlome platų pasirinkimą lieknėjimui skirtų procedūrų:

 


Daugiau informacijos ir registracija:

SUGIHARA SPA ir sveikatingumo kompleksas Mob. +370 698 53 902 , baseinas@sugihara.lt 

Registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#