Pradžia Paslaugos SPA, masažai, lieknėjimasAnticeliulitinės, liekninančios procedūrosLPG masažas kūno linijų formavimui ir celiulito gydimui

LPG masažas kūno linijų formavimui ir celiulito gydimui

Neinvazinis celiulito gydymas, kūno linijų formavimas naujausiu LPG CELLU M6 ALLIANCE aparatu!

Masažas gali būti atliekamas visam kūnui arba pasirinktoms probleminėms kūno vietoms.

Endermologinis LPG masažas – tai  metodas, kuris natūraliu būdu suaktyvina odoje miegančias riebalines ląsteles bei skatina riebalų deginimo procesą, tokiu būdu atsikratoma celiulito bei yra formuojamos kūno linijos. Jau seniai LPG endermologija buvo pripažinta viena efektyviausių metodikų gydant celiulitą ir viršsvorį. Dėl naujos LPG aparato technologijos procedūros metu atliekamas masažas yra visiškai neskausmingas ir net malonus!

Pastebimi rezultatai vos po 12 procedūrų: 5,2cm sumažėjusi talija, 67% mažiau celiulito bei 71% stangresnė oda.

LPG-lieknėjimo-masažas-kojoms-9LPG-lieknėjimo-masažas-pilvui-8LPG-lieknėjimo-masažas-kojoms-7LPG-lieknėjimo-masažas-pilvui-6

SUGIHARA klinikoje LPG masažas atliekamas naujausiu CELLU M6 ALLIANCE aparatu!

Kuo šis aparatas ypatingas?

Naujasis „Alliance Skin Identity“ jutiklis leidžia pritaikyti stimuliaciją skirtingiems odos tipams, nuo šiol jutiklį sudaro volelis ir lopetėlė vietoje dviejų volelių, dėl šios naujos technologijos masažas atliekamas intensyviau ir efektyviau, tačiau procedūra yra daug malonesnė nei atliekant senuoju aparatu.

LPG masažas – tai individuali  procedūra, kiekvienam klientui pirmą kartą apsilankius pas specialistą bus skirta laiko konsultacijai tam, jog išsiaiškinti: ar sveikatos būklė yra tinkama atlikti procedūrą, odos tipo nustatymui, norimų rezultatų aptarimui.

LPG masažo nauda:                                                                                                                                                  

  • Atsikratysite celiulito
  • Oda taps stangri ir elastinga
  • Sumažinama apelsino žievelė
  • Atsikratysite poodinio riebalinio sluoksnio
  • Išlyginamos strijos ir randai

Kodėl verta rinktis LPG procedūrą:

  • Neskausminga procedūra
  • Jokių šalutinių efektų
  • Jokių cheminių produktų
  • Greiti ir ilgalaikiai rezultatai
  • 100% saugi procedūra

Procedūrą siūloma atlikti du kartus per savaitę (siūlomas 6–12 procedūrų kursas).

Dar greitesni ir labiau pastebimi rezultatai

Norint pasiekti greitesnių ir labiau pastebimų rezultatų LPG procedūras rekomenduojame derintu su kitomi liekninačiomis kūno procedūromis:

D O V A N A ! Geresniems rezultatams pasiekti prieš arba po LPG procedūros Jums priklauso 15min. pasikaitinimas saunoje!

LPG Endermowear kostiumas

LPG masažo metu yra dėvimas specialus kostiumas, kuris užtikrina procedūros efektyvumą. Įsigyjant procedūros abonementą rekomenduojama įsigyti šį kostiumą.

Kodėl yra reikalingas šis kostiumas?

Procedūros metu dėvint šį kostiumą yra labiau suaktyvinamas riebalų deginimo procesas, stimuliuojama kolageno, elastino ir hialurono rugšties gamyba. Speciali kostiumo medžiaga leidžia LPG aparatui lengviau  judėti kūno paviršiumi bei pasiekti problemines kūno vietas. Tokiu būdu norimų rezultatų galima pasiekti per trumpesnį laiką. Be to, kostiumo dėvėjimas užtikrina higieną bei kliento privatumą.

Įsigyti pažintinę LPG procedūrą su specialistu galite ČIA.

LPG veido masažas

LPG masažas – tai neinvazinė, natūrali tecnologija, kuri suaktyvina odoje esantį hialuroną tokiu būdu jaunina, atgaivina streso ir nuovargio nualintą veido bei dekolte odą. Procedūros yra neskausminga ir nesukelia jokių šalutinių poveikių! Daugiau apie šią procedūrą rasite ČIA.

LPG maisto papildai

SUGIHARA SPA ir sveikatingumo komplekse galite įsigyti LPG maisto papildų lieknėjimui ir veido odos atjauninimui. Apie juos daugiau rasite ČIA.


 

Daugiau informacijos ir registracija:

SUGIHARA SPA ir sveikatingumo kompleksas Mob. +370 698 53 902 , baseinas@sugihara.lt 

 

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#