Registracija

Paieška:

Anticeliulitinė liekninanti procedūra Guinot TechniSPA

Dar tikslesni pokyčių rezultatai!

 

 

Visiems įsigijusiems kūno procedūrų abonementus – kūno sudėties analizė prieš ir po kurso NEMOKAMAI!Tokiu būdu, drauge su specialistu, galėsite stebėti savo pokyčius ir detaliai sužinoti savo fizinę būklę. Tik klinikoje SUGIHARA (Č. Sugiharos g.3). Informacija ir išankstinė registracija: (8 5) 270 5722 ir el. paštu baseinas@sugihara.lt

Viso kūno anticeliulitinė liekninanti procedūra Guinot TechniSPA

Tris kartus greičiau ir efektingiau!
Kad ir kokį dailų apatinį trikotažą ar maudymo kostiumėlį dėvėtume, neretai nuotaiką gadina odos nelygumai ant šlaunų, sėdmenų.
Celiulitas būdingas beveik visoms moterims ir merginoms, nepriklausomai nuo kūno apimčių. Celiulitas išryškėja tada, kai giliai odos ląstelėse susikaupia riebalų. Šie labai greitai dauginasi ir užspaudžia kraujotaką bei limfotaką. Sutrinka skysčių tekėjimas ir jie ima kauptis odoje. Dėl to atsiranda apelsino žievelės išvaizda. Daugiausia celiulitas būna ant šlaunų, tačiau gali būti beveik visur: ant rankų, kojų, pilvo, pasmakrėje. Pašalinti jį nelengva.
Su naujuoju revoliuciniu aparatuTECHNISPA® celiulitą įveiksime tris kartus greičiau! Pašalinsime net ir įsisenėjusį celiulitą!

Masažuojant šiuo aparatu daromas trejopas ypač efektyvus poveikis, todėl triskart greičiau šalinimas net įsisenėjęs celiulitas:

 • vakuuminiu būdu oda siurbiama. Vakuuminiu siurbimu suardomos riebalų ląstelės, pagerinama odos limfotaka ir kraujotaka.
 • jonizuojama – biologinė jonizacija padeda veikliosioms medžiagoms giliai įsiskverbti į odą. Procedūros metu naudojama specialus jonizuotas serumas, giliai įsiskverbiantis į audinius tirpdantis riebalų ląsteles ir stangrinantis odą.
 • stimuliuojama – raumenis stimuliuojant mikrosrove stangrinama oda ir pašalinami toksinai.

Po masažo švelniais judesiais įtrinimas raminantis kremas. Procedūra neskausminga, TECHNISPA® veiklumo stiprumas nustatomas individualiai pagal kliento jautrumą.
Rekomenduojamas 6-10 procedūrų kursas.

Rezultatai: jau po trijų procedūrų rezultatai bus akivaizdūs – oda taps lygesnė, stangresnė, o kūno apimtys sumažės keliais centimetrais!

Kojų patinimą mažinanti ir kojų stangrumą didinanti procedūra

Technispa procedūra pavargusioms ir sunkioms kojoms – tai unikalus ir revoliucinis kojų formų dailinimo metodas!
Pati pirmoji procedūra, kuri veiksmingai šalina skysčių perteklių, suaktyvina kraujo ir limfos tekėjimą ir nuostabiai atgaivina kojas.
Dėl trejopo Technispa poveikio (vakuuminio siurbimo, jonizacijos ir stimuliacijos) veiksmingumo ir specialių kūno specialisto masažo judesių kojoms sugrąžinamas lengvumas, gaivumas ir tonusas.
Rezultatai:

 • Suaktyvina kraujo ir limfos tekėjimą
 • Lengvumo ir geros savijautos pojūtis
 • Gaivios ir atgavusios jėgas kojos
 • Energijos pilnos kojos, sumažėjęs patinimas kulkšnyse
 • Gražios dailių formų kojos
 • Stimuliuoja kojų raumenis
 • Padeda išskirstyti ir pašalinti odos audinyje susikaupusį vandens perteklių

Anticeliulitinis, liekninamasis masažas Guinot TechniSPA aparatu atliekamas visuose SUGIHARA filialuose.

Tik SUGIHARA filiale Senamiestyje! Naujasis TechniSPA 3in1 aparatas

Prancūzijos kompanija „Guinot“ daugiau nei 50 metų kuria prietaisus ir priežiūros produktus kūno linijų korekcijai. „TechniSpa 3in1“ prietaisu kūnas veikiamas miostimuliacijos, jonizacijos ir lipomodeliavimo.

Procedūros atliekamos inovatyvaus dizaino aparatu, atliekančiu tris specifinius veiksmus vienu metu: dvigubai veikia riebalinį sluoksnį, atlieka dvigubą jonizaciją ir šildo.

Odos būklės pokyčiai matomi atlikus vos kelis seansus. Pagerėja mikrocirkuliacija, sumažėja sunkumas, nuovargis. Taip pat dėl limfos ir kraujotakos stimuliacijos įvyksta detoksikacija, ląstelės gauna daugiau veikliųjų medžiagų, deguonies, gražėja odos spalva, gerėja jos tonusas. Tuo tarpu jonizacija paskatina veikliųjų medžiagų įsiskverbimą į giliuosius audinius, gerina odos elastingumą, efektyviai stiprinamas raumenų audinys.

Lipomodeliavimas koreguoja figūros trūkumus, skaido riebalines sankaupas. Miostimuliacijos metu elektriniais impulsais veikiami kūno raumenys. Šis metodas veiksmingas atkuriant natūralų raumenų, vidinių organų darbą, koreguojant figūrą, gydant celiulitą, stiprinant raumenis. Rekomenduojamas procedūrų kursas – nuo 6 iki 12 kartų. Po procedūros klientui pasiūlomas tolimesnis odos priežiūros planas, aptariamos namų priežiūros priemonės.  – šis punktas kaip ir galėtų būti visur, nes po bet kurios procedūros patariama, kokias priemones galima būtų naudoti.

Funkcijos:

Vacuflux (siurbimas):

 • Reguliuojama dviguba siurbimo sistema leidžia daryti odos masažą.
 • Kompresorius atlieka siurbimą, kuris jaučiamas per aplikatorių, sukuria odos klostes ir padeda sumažinti matomą celiulitą.
 • Siurbimo metu reguliuojamas masažo volelis pašalina pagrindinį celiulito sluoksnį ir mobilizuoja odos klostes sudarytas dvigubo masažo (arba dvigubo dermo-formavimo).

Dvigubos jonizacijos galvaninė srovė:

 • Teigiama (+) ir neigiama (-) galvaninė srovė padeda sustiprinti teigiamai (+) ir neigiamai (-) įkrautų kosmetinių aktyviųjų komponentų įsiskverbimą ir poveikį.

Du šildantys elektrodai:

 • Perduodant teigiamą (+) ir neigiamą (-) galvaninę srovę, šie elektrodai išskiria šilumą, kuri gali būti reguliuojama ir pritaikoma prie kiekvieno kliento. Aparato rankenoje esantis mikro-procesorius procedūros metu stabilizuoja ir kontroliuoja šilumą. Be to, ši šiluma stimuliuoja ląstelių aktyvumą ir kraujo mikrocirkuliaciją, taip optimizuoja aktyviųjų komponentų įsiskverbimą į odą.

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus