Pradžia Paslaugos Plastinė, estetinė chirurgijaKrūtų pakėlimo operacija

Krūtų pakėlimo operacija

Krūtų pakėlimas (mastopeksija) yra chirurginė procedūra, kurios metu krūtys yra pakeliamos ir joms suteikiama gražesnė forma.

Susigrąžinkite pasitikėjimą savimi bei gerą savijautą. Suteikite savo kūnui seniai jaustą stangrumą.

Krūtų pakėlimo operacija (mastopeksija), sugrąžins prarastas krūtinės formas, kurios deformavosi dėl odos suglebimo nėštumo ar žindymo metu, priaugus/numetus svorio ar vykstant natūraliam senėjimo procesui.

Krūtų pakėlimo operacija

Bėgantys metai, svorio bei hormoniniai pokyčiai, nėštumas, vaikelio žindymas ir kiti išoriniai bei vidiniai veiksniai, pakeičia moters krūtų formą. Ne viena žiūrėdama į veidrodį pastebi, kad krūtinė tapo nebe tokia stangri, nukarusi ir praradusi buvusį grožį. Tačiau jei pakitusias kūno linijas galima atkurti sportuojant, krūtinei buvusią gražią išvaizdą padės susigrąžinti SUGIHARA klinikoje atliekama krūtų pakėlimo operacija. Patyrę specialistai pasirūpins jumis ir sugrąžins gerą savijautą bei pasitikėjimą savimi.

Kada rekomenduojama krūtų pakėlimo operacija?

Krūtų pakėlimo operacija, arba mastopeksija, rekomenduojama kai netekus daug svorio, po gimdymo ar kitų fizinių faktorių, krūtys prarado elastingumą, stangrumą, putlumą ir dailią išvaizdą. Pasitaiko ir tokių atvejų, kai iki tol buvusios gražios formos krūtys tampa visiškai skirtingos. Dėl ko moteris jaučia tiek fizinį tiek psichologinį diskomfortą.

Kaip atliekama ir kiek trunka krūtų pakėlimo operacija?

Krūtų pakėlimo operacija yra chirurginė procedūra, atliekama plastikos chirurgo ir trunka iki 2 val., taikant bendrinę nejautrą. 

Operacijos metodika taikoma individualiai kiekvienai pacientei, atsižvelgiant į krūtų formą, pasmukimo laipsnį bei pačios moters pageidavimus. Jei yra poreikis, kartu su pakėlimu, galima atlikti ir krūtų didinimo implantais operaciją. 

Procedūros metu pašalinamas nukaręs krūtinės odos perteklius, pakeliami speneliai ir areolės. Susiuvus pjūvio vietą krūtinės audiniai pasitempia, suformuodami jaunatvišką krūtų kontūrą. O pakėlimą atliekant kartu su krūtinės didinimu implantais, papildomai išgaunamas reikiamo krūtų dydžio, pilnumo, formos, simetrijos ir atsikišimo efektas.

 

plastinė-chirurgija-krūtų-operacija

 

Priešoperacinis ir pooperacinis laikotarpis

Prieš krūtų pakėlimo operaciją paprastai vyksta konsultacija su plastikos chirurgu. Jos metu susipažinsite su pasiruošimo operacijai procesu. Procedūrą atliksiantis gydytojas jus ištirs, itin kruopščiai apžiūrės, pamatuos visas reikiamas apimtis ir surinks išsamią informaciją apie dabartinę jūsų sveikatos būklę – ligas kuriomis sergate, vartojamus vaistus, alergijas medikamentams ir kt. Kartu aptarsite lūkesčius po operacijos bei pasidalinsite pageidavimais. Visa ši informacija specialistui būtina todėl, kad jis privalo užtikrinti saugią jūsų sveikatos būklę operacijos metu ir po jos. Tik surinkęs visus būtinus duomenis, plastikos chirurgas galės nustatyti procedūros mastą ir parinkti geriausiai jums tinkančią techniką. 

Po operacijos, paprastai, pacientės jau tą pačią dieną gali vykti namo bei užsiimti daug fizinių jėgų ir judėjimo nereikalaujančia veikla. Į darbą galima grįžti praėjus 2-3 dienoms, tačiau prie sportų bei kitos normalios fizinės veiklos galima sugrįžti tik po mėnesio. Taip pat mėnesį po operacijos būtina nešioti specialią liemenėlę. 

Kadangi krūtų pakėlimo procedūra yra chirurginė operacija, po jos galimas patinimas, labai retais atvejais pakilusi kūno temperatūra ir kita.

Kaip ir po kitų SUGIHARA klinikoje atliekamų procedūrų, taip ir po krūtų pakėlimo operacijos, kiekvienos pacientės gijimo laikotarpis priklauso nuo jos organizmo bei kūno savybių ir atsižvelgimo į gydytojų rekomendacijas pooperaciniam laikotarpiui

Ar po krūtų pakėlimo operacijos liks randai?

Po krūtų pakėlimo operacijos visada lieka randai, kurių kiekis ir ilgis priklauso nuo to, kiek labai krūtys buvo nusvirusios žemyn. Vienais atvejais lieka tik randas aplinka areolę, kitais – papildomas vertikalus randas nuo areolės iki raukšlės po krūtimi arba horizontalus randas raukšlėje po krūtimi. Tačiau ilgainiui randai blunka ir tampa mažiau pastebimi.

Visa būtina informacija, atsakymai į iškilusius klausimus bei registracija teikiama: SUGIHARA klinika, Č. Sugiharos g. 3, Vilnius, mob.: +370 6 985 3901, el. paštas:  info@sugihara.lt.

 

Krūtų pakėlimo operacija: prieš ir po

Dažniausiai užduodami klausimai

Kodėl atliekama krūtų pakėlimo operacija?

Krūtų pakėlimo operacija atliekama tiek dėl estetinių, tiek dėl fizinių moters poreikių. Dažnai netekus per daug svorio, nėštumo bei kūdikio žindymo krūtimi, moterys pastebi, kad jų krūtinė prarado buvusias formas, tapo nukarusi, ne tokia stangri, net pasitaiko atvejų, kai krūtys pasidaro nevienodos formos. Tai moterims sukelia tiek fizinį, tiek psichologinį diskomfortą. Tokiais atvejais kreipiamasi į plastikos chirurgus, kurie atlieka krūtų pakėlimo operaciją, sugražindami krūtinei putlumą, stangrumą bei dailią išvaizdą. Pacientei pageidaujant, krūtinės pakėlimo operacijos metu, galima padidinti krūtis implantais. Tai užtikrins dar efektyvesnį rezultatą.

Kaip reikia pasiruošti krūtų pakėlimo operacijai?

Krūtų pakėlimo operacija yra chirurginė procedūra, atliekama taikant bendrinę nejautrą. Prieš procedūrą vyksta konsultacija su plastikos chirurgu, kurios metu aptarsite visus klausimus, išsakysite pageidavimus ir lūkesčius po operacijos. Taip pat gydytojas surinks visą informaciją apie jūsų sveikatos būklę ir gyvenimo būdą. Nuo visos šios informacijos priklausys tiek pati procedūros eiga, tiek jūsų gijimas po jos. Todėl svarbu:

  • stiprus imunitetas, kuris padės greičiau gyti ir organizmui atsistatyti po operacijos;
  • gretutiniai susirgimai, kurie turi įtakos operacijos atlikimui;
  • pacientės amžius, nuo kurio taip pat priklauso gijimas bei atsistatymas po procedūros. 

Jei svarstote apie krūtų pakėlimo bei didinimo galimybes, tačiau vis dar kyla daug klausimų ir abejonių, SUGIHARA klinikos specialistai atsakys į juos visus. Mes dirbame tam, kad jūs jaustumėtės gerai.

 

Daugiau informacijos apie tai, koks randas bus Jūsų atveju, ar papildomai tikslinga krūtis padidinti, kokios galimos komplikacijos, nuo ko priklauso operacijos kaina, sužinosite dr. Dariaus Radzevičiaus konsultacijos metu. Taip pat galėsite pamatyti daugiau dr. D. Radzevičiaus atliktų operacijų nuotraukų „prieš“ ir „po“.

 


Daugiau informacijos ir registracija:

SUGIHARA klinika, Č.Sugiharos g. 3, Vilnius. Mob. +370 6 985 3901, el. paštas: info@sugihara.lt


Vertinga dovana D. Radzevičiaus pacientams!

Norime nudžiuginti žinomo ir vertinamo plastikos chirurgo dr. Dariaus Radzevičiaus pacientus.

Nuo šiol visiems D. Radzevičiaus klientams, kurie atlieka plastinės chirurgijos procedūras ir operacijas, iš karto bus suteikiama SUGIHARA VIP klubo narystė, mūsų klubo privilegijos, nuolaidos ir dovanos.


Fiksavus operacijos datą, ji patvirtinama per 3 d.d.  sumokėjus rezervacijos mokestį. Tai padaryti galite e-parduotuvėje paspaudę čia  ar bankiniu pavedimu paspaudę čia. 

Apie pageidavimą atšaukti suplanuotą operaciją (net jei rezervacijos mokestis nesumokėtas) privaloma informuoti tel. +370 698 53 901  ar el. p. info@sugihara.lt

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#