Pradžia Paslaugos Plastinė, estetinė chirurgijaGydytojo dr. Dariaus Radzevičiaus konsultacija

Gydytojo dr. Dariaus Radzevičiaus konsultacija

Plastikos chirurgija – tai mokslas ir tuo pačiu menas, kurio tikslas – atkurti, pagerinti ar pakeisti žmogaus išvaizdą.

Pripažintas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, gyd. dr. Darius Radzevičius siekia ne tik techninio tobulumo, bet ir individualaus požiūrio į kiekvieną pacientą. 

NAUJIENA – nuotolinės plastikos chirurgo konsultacijos!

Plastikos chirurgai – natūralaus grožio kūrėjai

Plastikos chirurgai – medicinos ekspertai, kurių specializacija yra chirurginių ir nechirurginių procedūrų, skirtų įvairioms kūno dalims patobulinti ar rekonstruoti, atlikimas. Jų pagrindinis dėmesys skiriamas kosmetinių ir rekonstrukcinių aspektų išvaizdos bei funkcijų gerinimui. Plastinė chirurgija gali apimti veido, kūno ir galūnių procedūras. Įprastai plastikų chirurgų specializacijos būna:

Kosmetinės procedūros

Plastikos chirurgai atlieka pasirenkamas kosmetines procedūras, kuriomis siekiama pagerinti paciento išvaizdą. Šias procedūras dažniausiai renkasi asmenys, kurie nori pagerinti estetines savo išvaizdos savybes. Įprastos kosmetinės procedūros gali būti: veido atjauninimas, kūno kontūravimas, krūtų didinimas ar nechirurginis gydymas, kai procedūros atliekamos su injekcijomis ir kitais užpildais.

Rekonstrukcinės procedūros

Plastikos chirurgai taip pat specializuojasi rekonstrukcinėse operacijose, kurių metų operuojamos įgimtų defektų, traumų ar sveikatos sutrikimų paveiktos kūno dalys. Šios procedūros gali būti: krūtų rekonstrukcija, lūpos ir gomurio įgimtų defektų taisymas, rankų chirurgija, odos vėžio pašalinimas ir rekonstrukcija bei kitos operacijos.

 Prieš nusprendžiant apsilankyti pas plastikos chirurgą, vertėtų atidžiai pasidomėti ir išsirinkti patikimą gydytoją. Grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje SUGIHARA dirba patys geriausi plastikos chirurgai Lietuvoje, kurių tarpe – savo profesionalumu garsėjantis, visoje Lietuvoje puikiai žinomas gyd. dr. Darius Radzevičius.

Gyd. dr. Darius Radzevičius – srities profesionalas

 Plastikos chirurgas gyd. dr. Darius Radzevičius – vienas žinomiausių Lietuvos plastinės chirurgijos specialistų, medicinos mokslų daktaras, puikiai žinomas dėl ilgalaikės patirties ir išskirtinio profesionalumo. 

Plastikos chirurgas Radzevičius 1991 metais baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą, o 1995 metais ir Vilniaus universiteto vaikų chirurgijos rezidentūrą. 1992 – 2006 metais dirbo plastikos chirurgu Vilniaus greitosios pagalbos universitetinėje ligoninėje. 

Nuo 2001 metų gyd. dr. Darius Radzevičius dirba plastikos chirurgu grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje SUGIHARA. 

Plastikos chirurgas gyd. dr. Darius Radzevičius iki šiol dirba Santariškių Vaikų ligoninėje, kurioje atlieka sudėtingas ir itin kruopštaus atidumo reikalaujančias operacijas. Gydytojo domėjimosi sritys: įgimtos ir įgytos galūnių bei veido deformacijos.

Plastikos chirurgas gyd. dr. Darius Radzevičius per ilgą chirurgijos karjerą atliko tūkstančius operacijų ir dėl savo profesionalumo bei itin didelio kruopštumo tapo vienu žinomiausių bei mylimiausių plastikos chirurgų visoje šalyje.

 

Plastikos chirurgo dr. Dariaus Radzevičiaus konsultacijos klinikoje

Konsultacijos metu aptariami įvairūs su operacija susiję klausimai – paciento lūkesčiai, galimi rezultatai, operacijos eiga, galimos komplikacijos, kaina. Konsultacijos metu taip pat galėsite pamatyti ir chirurgo jau atliktų operacijų nuotraukas “Prieš” ir “Po”.

 Taip pat, puikiai suprantame, jog plastikos chirurgų pareigos neapsiriboja tik estetiniais klausimais. Todėl konsultacijos metu gydytojas jums suteiks ir visą reikalingą informaciją apie fizinę gerovę, pooperacinį gijimą, funkcinius niuansus ir operacijos įtaką gyvenimo kokybei.

Nuotolinės plastikos chirurgo konsultacijos

Jei gyvenate ne Vilniuje ar dėl kitų priežasčių negalite atvykti pas gydytoją į konsultaciją siūlome jums išeitį – susitikti su gydytoju virtualiai! 

Nuotolinė gyd. dr. Dariaus Radzevičiaus konsultacija klientams suteikia galimybę susipažinti su gydytoju, gauti naudingų įžvalgų apie esamą situaciją bei aptarti rūpimus klausimus neišvykstant iš namų. 

Kaip užsirašyti nuotolinei gydytojo konsultacijai?

Elektroninėje parduotuvėje įsigykite vizitą nuotolinei konsultacijai. Tai galite padaryti paspaudę ČIA. Jei tai padarėte klinikos darbo valandomis (I – V 8.00 – 21.00, VI 9.00 – 20.00), netrukus su jumis susisieks administratorė ir sutarsite konsultacijos laiką.

Jei norite sužinoti laisvus laikus konsultacijoms anksčiau nei įsigysite vizitą, tai galite padaryti paskambinę šiuo telefonu:  +370 6 985 3901, arba parašę el.paštu: info@sugihara.lt

Kaip vyksta nuotolinė konsultacija?

Nuotolinė plastikos chirurgo konsultacija vyksta Zoom pokalbių platformoje. Tai plačiai visame pasaulyje naudojama pokalbių platforma, kuria išties paprasta naudotis. Jokių papildomų registracijų iki konsultacijos datos atlikti nereikia, konsultacijos dieną,  apie 10 val. ryte, gausite laišką, jame rasite visą reikiamą informaciją su prisijungimais.

SVARBU ŽINOTI:

  • Atkreipkite dėmesį, jog konsultacijos laikas yra nurodytas Lietuvos laiku.
  • Prieš konsultaciją įsitikinkite, jog jūsų įrenginys (kompiuteris ar telefonas) turi veikiančią kamerą bei mikrofoną.
  • Konsultacijos trukmė 30 min.

Išsamesnę informaciją, kaip prisijungti prie pokalbio rasite čia: Kaip prisijungti prie pokalbio.

Konsultacijos metu skiriami tyrimai ir aptariami įvairūs su operacija susiję klausimai:

  • Galimos komplikacijos;
  • Nuo ko priklauso operacijos kaina;
  • Kokių rezultatų galite tikėtis;
  • Gydytojas detaliau papasakos apie operacijos eigą ir pooperacinį gijimą
  • Pamatysite daugiau nuotraukų PRIEŠ ir PO.

Konsultacijos kaina priklauso nuo problemos sudėtingumo ir konsultacijos metu aptariamų problemų kiekio.

Padovanokite savo artimui gydytojo Dariaus Radzevičiaus konsultaciją. Dovanų kuponas internetu čia.

 

 

Klinikoje atliekamos  operacijos ir procedūros:

Atsiliepimai apie gyd. dr. Darių Radzevičių

Kiekvieno plastikos chirurgo pareiga – užtikrinti, kad pacientas po operacijos jaustų pagerėjusią gyvenimo kokybę bei liktų patenkintas savo estetine išvaizda. Siekiant pačių geriausių rezultatų, grožio terapijos ir chirurgijos klinikos SUGIHARA plastikos chirurgai visada maloniai laukia jūsų atsiliepimų. Aprašykite savo patirtį su gyd. dr. D. Radzevičiumi ir leiskite kitiems sužinoti apie jo darbą daugiau. Apačioje galite rasti laimingų pacientų atsiliepimus.

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#