fbpx

Plastinė, estetinė chirurgija


Plastikos chirurgas dr. Darius RadzevičiusGyd. Darius RADZEVIČIUS

Medicinos mokslų daktaras, plastinės ir atkuriamosios chirurgijos licencijuotas specialistas, tikrasis Lietuvos plastinės ir atstatomosios chirurgijos, Lietuvos plaštakos chirurgijos draugijų narys, buvęs Lietuvos plaštakos chirurgijos draugijos prezidentas, tikrasis Amerikos plaštakos chirurgijos draugijos narys.

 

Gyd. Darius RADZEVIČIUS 1991 metais baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą, 1995 metais – rezidentūrą, stažavosi plastinės ir atstatomosios, estetinės bei plaštakos chirurgijos klinikose bei skyriuose Wisconsin universitete (Madison, JAV), „Clinique Mutualiste“ (Nantes, Prancūzija), Hopital de Hautepierre (Strasbourg, Prancūzija), Loyola universitete (Chicago, JAV), „Clinique des XV“ (Strasbourg, Prancūzija), Osakos ir Nagojos (Japonija) universitetinėse klinikose.

 

Per metus dr. D. Radzevičius atlieka daugiau nei 400 estetinių ir per 100 plastinių atkuriamųjų operacijų. Jo mokiniai dirba prestižinėse Vilniaus klinikose. Dr. D. Radzevičius dalyvauja Vilniaus universitetinės vaikų ligoninės programoje „Lietuvos vaikų viltis“. Gydytojas buvo televizijos projekto „Grožio fabrikas“ dalyvis, taip pat yra televizijos laidos „Bėdų Turgus“ „Žaliojo Obuolio“ laureatas.

 

Daugiau informacijos apie dr. D. Radzevičių galite rasti asmeninėje svetainėje www.dariusradzevicius.lt

 

Plastinė, estetinė chirurgija

 

 

 

 

Vertinga dovana D.Radzevičiaus pacientams!

Norime nudžiuginti žinomo ir vertinamo plastikos chirurgo dr. Dariaus Radzevičiaus pacientus.

Nuo šiol visiems* D. Radzevičiaus klientams, kurie atlieka plastinės chirurgijos procedūras ir operacijas, iš karto bus suteikiama atitinkama SUGIHARA VIP klubo narystė, mūsų klubo privilegijos, nuolaidos ir dovanos.

*Atliekant procedūrą ar operaciją už 500 eurų ar daugiau.

 

 

Klausykite interviu apie plastines operacijas su dr. Dariumi Radzevičiumi.

 

Fotoreportažas „Rytas plastinės chirurgijos operacinėje“.

 

 

 

 

 

 

Interviu su plastikos chirurgu D. Radzevičiumi apie veido plastines operacijas žiūrėkite DELFI Gyvai įraše:

 

Pokalbį su plastikos chirurgu D. Radzevičiumi apie krūtų operacijas žiūrėkite DELFI Gyvai įraše:

 

Didžiuojamės būdami klientų įvertinais profesionalais, grožio ekspertais, sukūrusiais pokyčių kliniką. Mums rūpi kiekvieno žmogaus grožis ir sveikata. Matome klientą kaip asmenybę, esame pasišventę kokybei ir aukštiems etikos standartams. Patirtimi ir profesionalumu pelnome klientų pasitikėjimą  ir lojalumą, todėl esame rinkos lyderiai. Mūsų komanda tiki: gražus žmogus yra sveikas žmogus, harmoningai derinantis fizinę ir emocinę sveikatą. Mes esame verti rinkoje būti pripažintu kokybės standartu, kurio pagrindas – pagarba asmenybės unikalumui ir grožiui.

How to enable JavaScript in your browser