Registracija

Paieška:

Pradžia Paslaugos Dermatologija ir estetinė dermatologijaTatuiruočių šalinimas lazeriu

Tatuiruočių šalinimas lazeriu

Tatuiruotė – tai egzogeninio pigmento įterpimas į odą. Profesionalai pigmentui įterpti naudoja elektrinę adatą, o mėgėjai – bet kokį kitą aštrų daiktą. Taip pat spalvota medžiaga gali patekti į odą traumos metu, kuomet pažeidžiamas odos vientisumas.

Tyrėjų atliktais duomenimis net 4 iš 10-ies tatuiruotę turinčių žmonių gailisi ją pasidarę. Didesnė jų dalis – moterys.

 

Tatuiruotė – ilgai gyvuojantis kūno puošybos akcentas.

Tatuiruotės egzistuoja jau tūkstančius metų, ir kai kuriose šalyse tai yra paprotys ar kultūros dalis. Nuo 1990 m. tatuiruotės tapo populiarios ir daugelyje vakarų Europos šalių. Praeityje dominavo tatuiruoti vyrai, ypatingai jūrininkai ir tarnaujantys kariuomenėje, neskaitant gyvenančių įkalinimo ir griežto režimo įstaigose, tačiau šiandien tatuiruotės vienodai populiarios abiejų lyčių ir įvairių profesijų atstovų tarpe.

Motyvai, verčiantys tatuiruotis, labai įvairūs, tačiau pagrindinis – savo asmens tapatybės išraiška. Tai labai svarbu paauglystėje, tačiau dažnai sulaukus 40 m., tatuiruotė tampa nebesvarbi, kartais  nepatogi, ir net 50% žmonių apgailestauja, kad ji apskritai yra.  Visuomenė nėra labai tolerantiška tatuiruotėms. Tatuiruoti žmonės suvokiami kaip asocialūs, nesubrendę, agresyvūs, sunkiai valdomi ir kontroliuojami, o tai kartais apsunkina darbo paieškas, galimybę pretenduoti į tam tikras pareigas ir siekti karjeros.

Pvz.: JAV statistikos duomenimis 9-10% vyrų turi tatuiruotes, o 50.000-100.000 moterų kasmet siekia naujų tatuiruočių ir tai vertina kaip kūno puošybą.

Tatuiruotes galima sėkmingai pašalinti (panaikinti) lazeriu

Lazeris skleidžia šviesą, kurią sugeria odoje esantis dažas (tatuiruotės). Šalinant (naikinant) tatuiruotes ar pigmentines dėmes, siunčiamas labai trumpas, bet labai stiprus impulsas, todėl dažas (natūralus ar dirbtinis) suskaidomas į smulkiausias dalelytes, kurios vėliau, odai natūraliai atsinaujinant pasišalina (pasinaikina).

Kiek procedūrų reikės?

Procedūrų kiekis priklauso nuo spalvos intensyvumo, tatuiruočių atveju – nuo dažo kiekio ir gylio, kuriame jis yra. Profesionalioms tatuiruotėms pašalinti (panaikinti) gali prireikti net 6-8 procedūrų. Mėgėjiškoms ir pablukusioms tatuiruotėms naikinti gali užtekti ir 3 procedūrų.

Kaip oda reaguoja į procedūrą?

Impulso metu oda akimirksniu pabąla, kartais pasirodo pavieniai kraujo lašeliai, tačiau žaizda neatsiranda.  Gydymo metu jaučiamas nežymus skausmas.

Po procedūros oda parausta ir paburksta. Šią reakciją sušvelnina uždedamas šalčio paketas. Kitą dieną odoje gali atsirasti šašeliai, kurie savaime išnyksta po 2 savaičių. Kol jie išnyks, odą rekomenduojama tepti antibiotikų tepalu. Jei naudojamas tinkamai, lazeris nesukelia jokio šalutinio poveikio.

Naujos kartos tatuiruočių šalinimo (naikinimo) lazeris

SUGIHARA klinikoje tatuiruotės naikinamos  naujos kartos tatuiruočių šalinimo lazeriu, kurio banga yra gerokai ilgesnė, todėl impulso metu šviesa prasiskverbia ir veikia giliau.

Tokiu būdu išvengiama odos pigmentacijos defektų, tatuiruotei pašalinti (panaikinti) prireikia mažiau procedūrų, o ir pati procedūra yra trumpesnė.

Šiuo lazeriu  galime pašalinti (panaikinti) standartines tatuiruočių spalvas.

Nauji privalumai šalinant (naikinant) naujos kartos tatuiruočių lazeriu:

  • lazeris veikia gilesniame odos sluoksnyje
  • mažiau rizikos ir pašalinių reiškinių – išvengiama odos pigmentacijos defektų
  • trumpesnė procedūra
  • užtenka mažiau procedūrų
  • šalina (naikina) standartines tatuiruočių spalvas

Procedūros lazeriu privalumai:

  • Greita ir patogi (procedūra atliekama gydytojo kabinete ir trunka tik kelias minutes)
  • Nepalieka randų
  • Veikia gilesniame odos sluoksnyje
  • Efektyvi ir paprasta (geri gydymo rezultatai, lengva priežiūra po gydymo)
  • Saugi

Tai vienintelis būdas tatuiruotėms šalinti (naikinti), po kurio nelieka randų. Procedūras atlieka gydytojas dermatologas.

Gydytojai dermatologai perspėja: 

labai svarbu kruopščiai pasirinkti profesionalų specialistą ir priemones tatuiruočių šalinimui (naikinimui). Vyrauja nuomonė, kad tatuiruotes galima panaikinti kremais, tačiau tai netiesa. Taip negali būti, nes tatuiruotė yra giliai odoje, kur nepakliūna joks kremas. Tenka sulaukti pacientų, kurie į kliniką atvyksta jau išmėginę kitus tatuiruočių šalinimo (naikinimo) būdus (netinkamus lazerius, šlifavimą, injekcijas ir kt.) – deja, tatuiruotės dažnai būna pašalintos tik dalinai, o jų vietą užima gerokai išvaizdą bjaurojantys randai su pigmento likučiais. Pasitaiko ir atsargesnių žmonių, kurie išbando procedūrą nedideliame fragmente, taip išvengdami didelio pažeidimo.


Daugiau informacijos ir registracija: +370 698 53 901 ir el. p. info@sugihara.lt

SUGIHARA VIP narystė –  ypatingos nuolaidos ir privilegijos!

Tapkite SUGIHARA VIP klubo nariu ir naudokitės nuolaidomis iki 15%, privilegijomis ir puikiais pasiūlymais! Daugiau informacijos apie SUGIHARA VIP klubą rasite čia.

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus