Tyrėjų atliktais duomenimis net 4 iš 10-ies tatuiruotę turinčių žmonių gailisi ją pasidarę. Didesnė jų dalis – moterys.
Tatuiruotė – tai egzogeninio pigmento įterpimas į odą. Profesionalai pigmentui įterpti naudoja elektrinę adatą, o mėgėjai – bet kokį kitą aštrų daiktą. Taip pat spalvota medžiaga gali patekti į odą traumos metu, kuomet pažeidžiamas odos vientisumas.
Tyrėjų atliktais duomenimis net 4 iš 10-ies tatuiruotę turinčių žmonių gailisi ją pasidarę. Didesnė jų dalis – moterys.
Pirmasis pabaltijo šalyse Quanta System Q-Plus C MT lazeris jau SUGIHARA klinikoje! Didžiuojamės pasipildę savo lazerių spektrą viena naujausių ir geriausių technologijų. Q-Plus yra hibridiniai lazeriai su Q-Switched technologija, kuri geba sukurti fotoakustinį efektą, itin tiksliai ir efektyviai nukreiptą į pigmentaciją ar rašalą nepažeisdami aplinkinės odos. Šis lazeris unikalus savo gebėjimu naudoti 2 bangos ilgius vienu metu, taip užtikrinant atliekamų procedūrų kokybę. Nuo šiol savo klientams galime pasiūlyti dar efektyvesnes lazerinės dermatologijos procedūras.
Viena efektyviausių technologijų tatuiruočių šalinime yra laikoma R0 technika, kuri atliekama du kartus lazeriu veikiant tą patį pigmentuotą odos plotą. Iki šiol šis būdas, nors ir labai efektyvus, užtrukdavo ilgai ir buvo brangus. Dėl ypatingų naujojo Quanta System Q-Plus C MT lazerio ypatybių nuo šiol galime tai sėkmingai atlikti ir dar efektyviau šalinti net ryškias, spalvotas ar labai tamsias tatuiruotes visų tipų odai. Dažniausiai pakanka 3-7 procedūrų.
Tatuiruotės egzistuoja jau tūkstančius metų, ir kai kuriose šalyse tai yra paprotys ar kultūros dalis. Nuo 1990 m. tatuiruotės tapo populiarios ir daugelyje vakarų Europos šalių. Praeityje dominavo tatuiruoti vyrai, ypatingai jūrininkai ir tarnaujantys kariuomenėje, neskaitant gyvenančių įkalinimo ir griežto režimo įstaigose, tačiau šiandien tatuiruotės vienodai populiarios abiejų lyčių ir įvairių profesijų atstovų tarpe.
Motyvai, verčiantys tatuiruotis, labai įvairūs, tačiau pagrindinis – savo asmens tapatybės išraiška. Tai labai svarbu paauglystėje, tačiau dažnai sulaukus 40 m., tatuiruotė tampa nebesvarbi, kartais nepatogi, ir net 50% žmonių apgailestauja, kad ji apskritai yra. Visuomenė nėra labai tolerantiška tatuiruotėms. Tatuiruoti žmonės suvokiami kaip asocialūs, nesubrendę, agresyvūs, sunkiai valdomi ir kontroliuojami, o tai kartais apsunkina darbo paieškas, galimybę pretenduoti į tam tikras pareigas ir siekti karjeros.
Pvz.: JAV statistikos duomenimis 9-10% vyrų turi tatuiruotes, o 50.000-100.000 moterų kasmet siekia naujų tatuiruočių ir tai vertina kaip kūno puošybą.
Lazeris skleidžia šviesą, kurią sugeria odoje esantis dažas (tatuiruotės). Šalinant (naikinant) tatuiruotes ar pigmentines dėmes, siunčiamas labai trumpas, bet labai stiprus impulsas, todėl dažas (natūralus ar dirbtinis) suskaidomas į smulkiausias dalelytes, kurios vėliau, odai natūraliai atsinaujinant pasišalina (pasinaikina).
Procedūrų kiekis priklauso nuo spalvos intensyvumo, tatuiruočių atveju – nuo dažo kiekio ir gylio, kuriame jis yra. Profesionalioms tatuiruotėms pašalinti (panaikinti) gali prireikti net 6-8 procedūrų. Mėgėjiškoms ir pablukusioms tatuiruotėms naikinti gali užtekti ir 3 procedūrų.
Impulso metu oda akimirksniu pabąla, kartais pasirodo pavieniai kraujo lašeliai, tačiau žaizda neatsiranda. Gydymo metu jaučiamas nežymus skausmas.
Po procedūros oda parausta ir paburksta. Šią reakciją sušvelnina uždedamas šalčio paketas. Kitą dieną odoje gali atsirasti šašeliai, kurie savaime išnyksta po 2 savaičių. Kol jie išnyks, odą rekomenduojama tepti antibiotikų tepalu. Jei naudojamas tinkamai, lazeris nesukelia jokio šalutinio poveikio.
Naujos kartos tatuiruočių šalinimo (naikinimo) lazeris
SUGIHARA klinikoje tatuiruotės naikinamos naujos kartos tatuiruočių šalinimo lazeriu, kurio banga yra gerokai ilgesnė, todėl impulso metu šviesa prasiskverbia ir veikia giliau.
Tokiu būdu išvengiama odos pigmentacijos defektų, tatuiruotei pašalinti (panaikinti) prireikia mažiau procedūrų, o ir pati procedūra yra trumpesnė.
Šiuo lazeriu galime pašalinti (panaikinti) standartines tatuiruočių spalvas.
Nauji privalumai šalinant (naikinant) naujos kartos tatuiruočių lazeriu:
Klinikoje SUGIHARA šalinamas antakių permanentinis makiažas. Šios procedūros atliekamos:
Visas permanentinio makiažo ir tatuoruočių šalinimo procedūras atlieka patyrę gydytojai-dermatologai. Prieš procedūrą atliekamas testas, skirtas nustatyti kokia permanentui/tatuiruotei naudotų dažų reakciją į lazerį. Tokiu būdu gali būti užtikrinama saugi ir kliento lūkesčius atitinkanti procedūra.
Daugiau informacijos ir registracija: +370 698 53 901 ir el. p. info@sugihara.lt
labai svarbu kruopščiai pasirinkti profesionalų specialistą ir priemones tatuiruočių šalinimui (naikinimui). Vyrauja nuomonė, kad tatuiruotes galima panaikinti kremais, tačiau tai netiesa. Taip negali būti, nes tatuiruotė yra giliai odoje, kur nepakliūna joks kremas. Tenka sulaukti pacientų, kurie į kliniką atvyksta jau išmėginę kitus tatuiruočių šalinimo (naikinimo) būdus (netinkamus lazerius, šlifavimą, injekcijas ir kt.) – deja, tatuiruotės dažnai būna pašalintos tik dalinai, o jų vietą užima gerokai išvaizdą bjaurojantys randai su pigmento likučiais. Pasitaiko ir atsargesnių žmonių, kurie išbando procedūrą nedideliame fragmente, taip išvengdami didelio pažeidimo.
Daugiau informacijos ir registracija: +370 698 53 901 ir el. p. info@sugihara.lt
Tapkite SUGIHARA VIP klubo nariu ir naudokitės nuolaidomis iki 15%, privilegijomis ir puikiais pasiūlymais! Daugiau informacijos apie SUGIHARA VIP klubą rasite čia.