Pradžia Gydytojai Gyd. dr. Darius Radzevičius

Gyd. dr. Darius Radzevičius

Estetinė ir rekonstrukcinė plastinė chirurgija

Plastikos chirurgas dr. Darius Radzevičius – meistriškumo etalonas

Vienas žinomiausių Lietuvos plastinės chirurgijos specialistų dr. Darius Radzevičius nuo pat savo karjeros pradžios vadovaujasi griežta darbo etika ir nuolatos stengiasi išlaikyti natūralų pacientų grožį. Tūkstančius operacijų atlikęs dr. Darius Radzevičius pacientų meilę ir pasitikėjimą užsitarnavo dėl aukšto empatiškumo ir profesonalumo lygio. Plastikos chirurgas dr. Darius Radzevičius kiekvienam pacientui skiria individualų savo dėmesį, taip užtikrindamas geriausią pokyčių rezultatą.

Gyd. dr. Dariaus Radzevičiaus profesinė karjera:

 • Visoje Lietuvoje žinomas plastikos chirurgas dr. Darius Radzevičius 1991 metais baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą;
 • 1995 metais dr. Darius Radzevičius baigė Vilniaus universiteto vaikų chirurgijos rezidentūrą.
 • Apgynė daktaro disertaciją, pavadinimu „Įgimtų nykščio deformacijų chirurginis gydymas” ir yra vienas geriausių plastinės ir atstatomosios, estetinės bei plaštakos chirurgijos profesionalų Lietuvoje.
 • Gyd. dr. Darius Radzevičius nuo 2001 metų dirba plastikos chirurgu grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje SUGIHARA, Vilniuje;
 • Gyd. dr. Darius Radzevičius iki šiol atlieka sudėtingas ir didelio atidumo reikalaujančias operacijas Santariškių Vaikų ligoninėje.

Stažuotės:

 • Osakos ir Nagojos (Japonija) universitetinės klinikos
 • Clinique des XV (Strasbourg, Prancūzija)
 • Loyola universitete (Chicago, JAV)
 • Clinique Mutualiste (Nantes, Prancūzija)
 • Hopital de Hautepierre (Strasbourg, Prancūzija)
 • Wisconsin universitetas (Madison, JAV)
 • Stažuotės plastinės ir atstatomosios, estetinės bei plaštakos chirurgijos klinikose.

Narystės:

 • Tikrasis Lietuvos plastinės ir atstatomosios chirurgijos draugijos narys
 • Lietuvos plaštakos chirurgijos draugijos narys
 • Buvęs Lietuvos plaštakos chirurgijos draugijos prezidentas
 • Tikrasis Amerikos plaštakos chirurgijos draugijos narys.

Plastikos chirurgo dr. Dariaus Radzevičiaus atliekamos operacijos:

Plastikos chirurgo konsultacija leidžia išsamiau nustatyti, kokios procedūros jums reikėtų. Dr. Darius Radzevičius atlieka šias operacijas:

 

Krūtų didinimas implantais. Taip pat žinoma kaip krūtų didinimo operacija – tai kosmetinė chirurginė procedūra, kurios metu krūtų implantais padidinamas krūtų dydis ir forma.

Krūtų sumažinimas. Krūtų sumažinimas yra procedūra, kurios metu siekiama sumažinti pernelyg didelių krūtų dydį ir svorį. Ši procedūra paprastai atliekama dėl medicininių priežasčių, pavyzdžiui, siekiant sumažinti fizinį diskomfortą ar skausmą.

Krūtų pakėlimas. Krūtų pakėlimą dažnai renkasi asmenys, kurie yra patenkinti savo krūtų dydžiu, tačiau nori išspręsti problemas, susijusias su krūtų nukritimu dėl tokių veiksnių kaip senėjimas, nėštumas, žindymas ar svorio svyravimai.

Krūtinės mažinimas vyrams (Ginekomastija). Krūtinės mažinimo operacija vyrams yra skirta sumažinti vyrų krūties audinio perteklių.

Riebalų pašalinimas ir kūno linijų formavimas. Tai kosmetinės procedūros, kurių tikslas – atkurti ir pagerinti kūno išvaizdą, mažinant nepageidaujamas riebalų sankaupas ir gerinant bendrus kūno kontūrus.

Pilvo sienos korekcija. Šios chirurginės procedūros tikslas – atstatyti ir atkurti pilvo sienos vientisumą ir funkcionalumą. Tokio tipo operacija atliekama siekiant išspręsti įvairias sveikatos problemas, susijusias su pilvo siena.

Veido patempimas. Senstančio veido chirurginėmis procedūromis siekiama pašalinti matomus senėjimo požymius ant veido. Jas dažniausiai renkasi asmenys, norintys turėti jaunatviškesnę išvaizdą.

Nechirurginė raukšlių korekcija injekcijomis. Įvairių injekcijų procedūrų naudojimas, siekiant sumažinti raukšlių atsiradimą ant veido. Šios procedūros yra minimaliai invazinės ir suteikia itin veiksmingų rezultatų.

 

Atlėpusių ausų operacija. Atlėpusias ausis galima pagražinti, taikant chirurginę procedūrą. Šią operaciją renkasi taip pat klientai, patyrę ausų spenelių pailgėjimą ar tempimą dėl senėjimo.

Nosies plastika. Ši operacija skirta pagerinti nosies išvaizdą ir funkciją. Rinoplastika – tai universali nosies operacija, kuria galima pakeisti jos formą, dydį ar pagerinti jos funkcijas.

Lūpų putlinimas. Kosmetinė procedūra, naudojama siekiant padidinti lūpų formą ir pilnumą.

Prakaitavimo gydymas. Pernelyg didelis prakaitavimas gali būti gydomas įvairiomis chirurginėmis procedūromis, kai nepadeda vaistai ir kitos injekcijos.

Galūnių deformacijų operacijos. Šiomis operacijomis siekiama patobulinti rankų ar kojų anomalijas, deformacijas, kurios buvo įgimtos.

Randų plastinės operacijos. Šiomis operacijomis siekiama sumažinti randus ir jų atsiradimo vietas, kurie buvo įgimti arba atsirado po nelaimingų atsitikimų.

Kviečiame užsiregistruoti į plastikos chirurgo konsultaciją, kuri galima tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu.

Daugiau

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#