Exuviance Triple Microdermabrasion – Trejopo poveikio šveitiklis, 75 ml

50.00

Tobulai skaisti, lygi ir šilkinio švelnumo oda. Sudėtyje esantys profesionalios mikrodermabrazijos procedūroms naudojami kristalai mechaniškai šveičia odą, pašalina negyvąsias ląsteles.

Rezultatas – gaivesnė, atjaunėjusi, tobulai skaisti ir šilkinio švelnumo oda.

NAUDOJIMAS
Naudokite 1-2 kartus per savaitę. Sukamaisiais judesiais paskirstykite ant sudrėkintos veido ir kaklo odos, išskyrus odą apie akis. Masažuokite apie 30 sek. Palikite ant odos 2 min. ( jautrios odos atveju – iki 1 min.). Kruopščiai nuplaukite šiltu vandeniu ir nusausinkite. Derinkite su „Exuviance“ kremais, serumais. Profesionaliam naudojimui: gali būti naudojamas prieš “Exuviance Revitalizing Peel” šveitimo procedūrą. Svarbu: Tik išoriniam naudojimui. Saugokitės, kad nepatektų į akis. Patekus į akis, gausiai nuplauti vandeniu. Oda gali jausti nežymų, trumpalaikį dilgčiojimą. Odai sudirgus ar išbėrus, nutraukite naudojimą. Saugokite nuo vaikų. Prarijus, kreipkitės į gydytoją. Laikykite 15°-30° temperatūroje.

PAGRINDINĖS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Glikolio rūgštis – cheminis šveitimas – veikia gilesnius odos sluoksnius, skatina odos atsinaujinimą, sutraukia poras, lygina odos spalvą, sumažina pigmentines dėmes. Natūralūs enzimai, gaunami iš papajų ekstrakto – enziminis šveitimas – skaistina odą, išvalo odos poras, tirpdo inkštirus, nusluoksniuoja negyvąsias ląsteles. Paruošia odą kitų Exuviance odos priežiūros priemonių naudojimui ir sustiprina jų poveikį. Oda tampa gaivesnė ir atjaunėjusi.

Daugiau informacijos apie prekės ženklą rasite čia. Šių produktų taip pat galite įsigyti visose SUGIHARA kosmetikos parduotuvėse.