Pradžia Paslaugos Veido procedūros, kosmetologijaVeido valymai

Veido valymai

Graži oda - pirmiausia yra švari ir skaisti, todėl valymas yra pagrindinė odos priežiūros procedūra.

Valymas padeda odai atsinaujinti, išlikti lygiai, procedūrų metu išvalomos poros, pašalinamas negyvų ląstelių sluoksnis.

Po procedūrų gerėja kraujotaka, geriau įsisavinamos kosmetinės priemonės.

Veido oda nuolatos susiduria su atšiauriu klimatu, tarša, makiažu ir kitais išoriniais dirgikliais, kurie apsunkina jos priežiūrą. Ilgainiui negyvos odos ląstelės ir nešvarumai skatina inkštirų susidarymą ir nuslopina sveiką švytėjimą. Reguliarus veido odos valymas yra vienas iš pagrindinių būdų išlaikyti sveiką ir spindinčią odą. SUGIHARA patyrę kosmetologai atlieka giluminį veido valymą Anna Lotan ir Guinot metodu bei ultragarsu. Pasitelkiant naujausias technologijas, pasiekiamas švelnus, bet efektyvus veido valymas.


Veido valymas Vilniuje – registruokitės konsultacijai:

SUGIHARA klinika, Č. Sugiharos g. 3, Vilnius. Mob. +370 6 985 3901info@sugihara.lt
SPA centras „Akropolyje“, Ozo g. 25, Vilnius. Mob. +370 698 25355spaakropolis@sugihara.lt 


Veido valymo nauda

Veido valymas specialisto kėdėje gali padėti pasiekti geresnių rezultatų, nei odą valant namuose įprastais prausikliais ir šveitikliais. Giluminis odos valymas prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius, atveria poras ir pašalina nešvarumus. Tuo pačiu toks odos valymas skatina kraujotaką veido srityje, palaiko kolageno gamybą, pagerina limfmazgių apytaką, po procedūros pašviesėja komedonai (inkštirai). 

Išvalius odą nuo negyvų ląstelių ir toksinų, naujos ląstelės prisipildo deguonies ir taip greičiau regeneruoja, padeda atsikratyti aknės ir jos paliktų randelių, odos patamsėjimų. Todėl procedūra yra rekomenduojama tiek riebią ir mišrią odą turintiems žmonėms, tiek norintiems palaikyti tinkamą sausos, jautrios ar brandžios odos sveikatą.  

Kaip yra atliekamas veido valymas?

Veido valymas gali būti atliekamas keliais būdais, priklausomai nuo naudojamo metodo ir technologijos. Dažniausiai atliekami veido valymo būdai yra:

  • Mechaninis veido valymas – kuomet kosmetologas rankomis ar specialiu prietaisu pašalina inkštirus ir giluminius spuogelius; 
  • Cheminis dar vadinamas rūgštiniu veido valymu, kurio metu yra naudojami stiprūs eksfoliantai ir yra pašalinami nešvarumai ir inkštirai. 
  • Mes teikiame gydomąjį ir giluminį veido valymą ultragarsu bei Anna Lotan ir Guinot metodais. Mes nenaudojame aršių šveitiklių ir eksfoliantų, apsaugodami odą nuo pažeidimų ir sudirgimų.

Gydomasis odos valymas Anna Lotan metodu

Anna Lotan veido valymas yra vienas pažangiausių ir švelniausių valymo būdų, esančių rinkoje. Jo metu yra pasitelkiamas vėsiojo brinkinimo metodas, atveriantis poras ir suminkštinantis odą.  

Taip be mechaninio valymo ir aršių eksfoliantų yra nuvalomos negyvos ląstelės nuo epidermio paviršiaus. Vėsiojo brinkinimo metodas nepažeidžia išsiplėtusių kapiliarų, bet tuo pačiu raginis sluoksnis yra intensyviai drėkinamas ir minkštinamas, atsiveria poros, pašviesėja komedonai. Odos raminimui yra naudojama kaukė su alpinėmis samanomis ir alijošiaus sultimis bei plėvelinė dumblių kaukė.  

Anna Lotan veido valymo metodas tinka, jei turite riebią ar mišrią odą, išsiplėtusias ir užsikimšusias poras, oda yra linkusi į spuoguotumą. Anna Lotan veido valymas pašalina nešvarumus, stangrina ir šviesina odą.

Ultragarsinis veido valymas 

Veido valymas ultragarsu yra atliekamas naudojant ultragarso bangas. Specialiu aparatu yra atveriamos poros ir taip lengvai pašalinami nešvarumai, komedonai ir negyvos odos ląstelės. Ultragarso bangos pripildo naujas ląsteles deguonimi, skatinant audinių regeneraciją. Ši procedūra yra itin vertinama, nes ji nepažeidžia odos, todėl tinka visiems odos tipams (sausai, jautriai, riebiai ir mišriai odai).  

Taip pat šis metodas yra rekomenduojama odos paruošimui prieš kitas procedūras. Ultragarso dėka oda yra suaktyvinama ir atveriamos poros, todėl geriau pasisavinamos kitos naudingosios medžiagos ir gydymas. 

Guinot veido valymas 

Tai modernus veido valymo metodas, kurio metu naudojant specialų gelį, Guinot prietaisu yra valoma oda. Gelis giliai valo odą, balansuoja pH lygį, riebalų išsiskyrimą bei padeda kovoti su akne. Jau po pirmos procedūros veido oda atrodys skaistesnė ir švaresnė, sumažės poros. 

Guinot metodas yra rekomenduojamas riebią ir probleminę odą turintiems žmonėms bei paaugliams. Odos valymas paaugliams ne tik išvalo odą, bet ir padeda išvengti ilgalaikių aknės sukeliamų randų. 

Žiūrėkite DELFI TV Gyvai konferenciją su SUGIHARA kosmetologe D. Eidukiene apie veido odos priežiūrą.

Kiek kainuoja veido valymas? 

  • Konsultacija ir veido odos priežiūros pamoka 1 asm. (20 – 30 min.) 25 €
  • ANNA LOTAN Gydomasis veido valymas nuo 66 €
  • ANNA LOTAN Nugaros valymas nuo 60 €
  • GUINOT Veido valymas nuo 55 €
  • Ultragarsinis veido valymas nuo 50 €

Daugiau informacijos ir registracija: 

SUGIHARA klinika, Č.Sugiharos g. 3, Vilnius. Mob. +370 6 985 3901info@sugihara.lt

SPA centras „Akropolyje“, Ozo g. 25, Vilnius. Mob. +370 698 25355spaakropolis@sugihara.lt 

SUGIHARA VIP narystė –  ypatingos nuolaidos ir privilegijos!

Tapkite SUGIHARA VIP klubo nariu ir naudokitės nuolaidomis iki 15%, privilegijomis ir puikiais pasiūlymais! Daugiau informacijos apie SUGIHARA VIP klubą rasite čia.


Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek laiko užtrunka veido valymas?

SUGIHARA centre atliekami veido valymai užtrunka apie 1-1,5 val. laiko. Tačiau prieš kiekvieną procedūrą, rekomenduojame užsiregistruoti 30 minučių konsultacijai, kurios metu kosmetologas įvertins jūsų odos poreikius ir problemas bei supažindins su odos priežiūros rutina.

Kada reikalingas veido valymas?

Veido odos valymas yra naudingas kiekvienam. Sveika ir švari oda ne tik atrodo nepakartojamai, bet ir geriau įsisavina naudingąsias medžiagas, yra elastingesnė, lėčiau sensta. 

Kai kurios valymo procedūros yra atliekamos ciklais, kad kuo mažiau būtų pažeidžiama oda. Priklausomai nuo jūsų odos tipo, veido valymą galima atlikti kartą ar du per metus. Riebią ir mišrią odą turintiems žmonėms procedūrą siūloma atlikti dažniau.

Ar veido valymas skausmingas? 

SUGIHARA klinikoje atliekame veido valymą Anna Lotan ir Guinot metodais bei naudodami ultragarsą. Šios procedūros yra švelnios odai ir nesukelia skausmo.

Pasiruošimas: veido valymas prieš ir po procedūros

Prieš procedūrą. Specialaus pasiruošimo veido valymui nereikia, bet rekomenduojama nesikaitinti saulėje ar soliariume kelias dienas prieš procedūrą.

Po procedūros. Priklausomai nuo procedūros tipo, rezultatai yra pastebimi iš kart ar po dienos-dviejų. Taip pat geriausias rezultatas matomas po kelių procedūrų ciklų. Kitaip nei mechaninis ar rūgštinis veido valymas, giluminis ir gydomasis valymas ultragarsu bei Anna Lotan metodu nesukelia odos paraudimo ir sudirgimo. Jau po pirmos procedūros jūsų veido oda atrodys skaistesnė, lygesnė ir švaresnė. Tačiau rekomenduojama bent kelias dienas po procedūros vengti tiesioginių saulės spindulių, soliariumų ir kaitinimosi saunose. 

Ultragarsinio veido valymo kontraindikacijos 

Nors ultragarsinis veido valymas daugeliu atvejų yra saugus, jo nerekomenduojama atlikti, jei turite aktyvią aknę ir neužgijusių žaizdelių. Procedūra taip pat neatliekama, jei sergate infekcinėmis, širdies, reumatinėmis, onkologinėmis ligomis, diabetu. Taip pat valymas ultragarsu nėra atliekamas nėščioms. Tačiau mūsų gydytojai-kosmetologai nuodugniai ištirs jūsų odos būklę ir pasiūlys tinkamiausią būdą pasirūpinti odos sveikata ir grožiu. 

Ar galimas ultragarsinis veido valymas nėštumo metu? 

Nėštumo metu yra nerekomenduojama atlikti ultragarsinio veido valymo. Tačiau Anna Lotan veido valymas yra saugus ir nėštumo metu.

 

Mėgaukitės švaria ir skaisčia oda! Pirmos konsultacijos metu SUGIHARA specialistai supažindins su tinkama odos priežiūra ir pasirūpins jūsų odos sveikata ir grožiu – registruokitės pirmajai konsultacijai. 

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#