Registracija

Paieška:

Sveikatinančios kūno procedūros

Pasirūpinkite savimi ir savo artimaisiais – sveikatinančios kūno  procedūros jūsų puikiai savijautai!

 

Gydomoji purvo terapija

Negyvosios jūros vandens ir purvo terapija

Negyvosios jūros druskų masažas su įvyniojimu. Patobulintas, stipresnio poveikio Negyvosios jūros druskos šveitimas su viso kūno įvyniojimu. Liekninanti, detoksikuojanti procedūra, kurios metu ne tik pašalinama suragėjusi oda, tačiau ji ir atgaivinama bei pamaitinama.

Negyvosios jūros purvas yra turtingas įvairiais mineralais ir mikroelementais: kvarcu, žėručiu, kaolinu, magniu, kaliu, kalciu, bromu, variu, cinko druskomis ir kt. Purvas gerina medžiagų apykaitą, tonizuoja odą, stiprina jos jungiamąjį audinį ir didina elastingumą. Tai ne tik puiki kosmetinė priemonė, padedanti atsikratyti antsvorio, celiulito, bet ir gamtinis vaistas. Negyvosios jūros purvas naudojamas gydant odos, judamojo aprato, nervų sistemos, virškinimo sistemos, mažojo dubens organų, kvėpavimo takų susirgimus.

Negyvosios jūros vandens vonia, jūros purvo aplikacijos, kūno šveitimas Negyvosios jūros druska, masažas su eteriniais aliejais, kremu ir druskomis – tai kompleksas, naudingas grožiui ir sveikatai. Nors procedūros yra gydomosios, norintiems pagerinti savo sveikatą žmonėms nieko ypatinga daryti nereikia – tik panirti į vandenį ir atsipalaiduoti.

Sergantiems žvyneline taikoma 10% nuolaida gydomiesiems viso kūno įvyniojimams Negyvosios jūros purvu.

Gydomieji masažai

Jau senovėje žmonės įsitikino, kad masažas yra puiki gydymo priemonė. Gydomieji masažai atliekami stuburo, sąnarių, raumenų, vidaus ligų, kvėpavimo sistemos, širdies ir kraujagyslių sistemai gydyti, skausmui mažinti, neurologiniams ir ortopediniams pacientams, esant stuburo išvaržoms, taip pat įvairių ligų profilaktikai.

Gydomasis masažas:

  • pagerina sutrikusios vietos kraujotaką ir funkcionalumą, todėl sumažėja ar dingsta nugaros skausmai,
  • pašalinama įtampa,
  • nebesikartoja galvos skausmai
  • numalšinamas raumenų nuovargisskatinami gijimo procesai
  • gydomasis masažas ypač rekomenduojamas sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, sergantiesiems stuburo ir sąnarių, širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo takų, virškinimo organų, centrinės ir periferinės nervų sistemos ligomis, po operacijų, traumų, taip pat šių ligų profilaktikai

Gydomasis nugaros masažas – reikalingas ne tik jau turintiems problemų, bet ir profilaktiškai kaip prevencinė priemonė.

Gydomasis nugaros masažas yra vienas reikšmingiausių žmogaus organizmui. Šiame kūno plote yra išsidėstę stambesnieji raumenys, kuriuos masažuojant, pagerėja visos jų atliekamos funkcijos: judesiai tampa tikslesni, padidėja darbingumas. Taip pat nugaroje gausu kraujagyslių ir nervų. Visas funkcijas, vykstančias žmogaus organizme, reguliuoja nervų sistema. Masažuojant daroma įtaka nervų sistemos dirglumui.  Masažas turi terapinį poveikį sergant daugeliu ligų, esant padidėjusiai įtampai bei nuovargiui, o sveikam žmogui padeda fiziškai stiprėti.

Gydomoji gintaro terapija

Baltijos gintaro masažo terapija

Gintaras, dar vadinamas lietuviškuoju auksu, nuo seno garsėja stimuliuojančiomis, organizmą stiprinančiomis savybėmis. Mūsų proseneliai tikėjo, kad gintaras – vaistas nuo visų ligų, magiškas akmuo.

Vertingas Baltijos jūros gintaras gausus gintaro rūgšties, kuri pasižymi detoksikuojamuoju ir drenuojamuoju poveikiu, o taip pat turi nepaprastą grožio paslaptį, stiprų ryšį su gamta ir Žeme – visa tai apjungia kūną ir sielą, suteikia gilią harmoniją. Gintaros masažo terapijos procedūros linijos produktuose yra naudojamas vertingas argano aliejus, kuris pasižymi maitinamosiomis ir odos elastingumą gerinančiomis savybėmis. Tai procedūros, efektyvios prieš odos senėjimą, sausumą ir dehidrataciją, atstato odos stangrumą, mažina raukšles, koreguoja strijas.

Atpalaiduojantis, antistresinis, bioenergetinis masažas Baltijos jūros gintaro rutuliukais ir ryšulėliais. Tai malonus, šildomasis, kūną ir sielą valantis masažas, kuris mažina nerimą, padeda įveikti nugaros problemas.

Psoriazės (žvynelinės) gydymas UVB fototerapija

Psoriazė (žvynelinė) – tai lėtinė uždegiminė neužkrečiama odos liga. Esant sunkesniems atvejams liga gali būti ir daugiasisteminė (iki 30 proc. pažeidžia sąnarius, nagus, ryšys su širdies ir kraujagyslių ligomis). Šia liga pasaulyje serga apie 125 mln. gyventojų – iki 3% žmonijos populiacijos.

Žvynelinė nėra išgydoma, bet ligos paūmėjimus galima gydyti vietiniais tepamais ar sisteminiais geriamais vaistais, odos priežiūra su emolientais ir fototerapija bei vandens procedūromis. Dėl savo efektyvumo smarkiai populiarėja fototerapija ultravioletiniais spinduliais. Fototerapija pagreitina odos gijimą, retina atkričių dažnį, sumažėja vietiškai suvartojamų vaistų kiekis.

UV spindulių naudojimas, įvairios kombinacijos su kitais gydymo ir sveikatinimo bei odos priežiūros metodais, pagerina daugelio ligonių gydymo rezultatus ir sumažina galimus pašalinius reiškinius.
Itin geri rezultatai pasiekiami derinant Negyvosios jūros vandens vonias su ultravioletinių spindulių terapija. Toks metodas seniai taikomas ES šalyse, kur ligoniai gydomi Izraelyje naudojant saulės spindulių ir Negyvosios jūros vandens terapiją.

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus