Registracija

Paieška:

Masažai

Įtemptas gyvenimo tempas, nesibaigiantys rūpesčiai ir stresas – Jūsų organizmui būtinas poilsis. Jei negalite atostogoms skirti savaitės – patikėkite, profesionalaus masažo seansas daro stebuklus.

Masažu galima ne tik sumažinti skausmus, pašalinti nuovargį,sustiprinti imunitetą, bet ir patobulinti kūno formas.

Šiltų rankų prisilietimas, glostymo technika ir tam tikrų taškų spustelėjimai stebuklingai veikia visą mūsų organizmą. Masažo pagalba galima patobulinti kūno formas, nuraminti skausmus, pašalinti nuovargį, gydyti susirgimus. Visa tai įrodė medicinos mokslas. Skirtingi masažai turi savo mažą paslaptį, todėl jų poveikis skiriasi. Tačiau visiems masažams būdinga tai, kad jie magiškomis galiomis grąžina jėgas, padeda išsaugoti sveikatą ir suteikia žvalumo – tai mažos atostogos tada, kai jų labiausiai reikia.

 

Ką reikėtų žinoti apie masažą?

Nors teigiamas masažo poveikis pajuntamas jau popirmojo seanso, tačiau norintiems akivaizdaus ir ilgalaikio efekto, rekomenduojama atlikti 5-10 masažų kursą
Jei norite, kad po masažo kurso išliktų puiki savijauta, kartą per mėnesį atlikite profilaktinį masažą
Kiekvienas masažo būdas skiriasi savo poveikiu, todėl pasitarę su specialistu galite derinti kelias skirtingas masažų rūšis

Tradiciniai masažai

Klasikinis masažas

Šalina įtampą bei stresą, atpalaiduoja raumenis, slopinagalvos bei nugaros skausmus, stiprina imunitetą, tinkaįvairių ligų profilaktikai. Masažas labiausiai veikia raumenų sistemą – atpalaiduoja raumenis nuo įtampos, atkuria odos elastingumą, atstato kūno energetinį balansą.

Gydomasis masažas

Jau senovėje žmonės įsitikino, kad masažas yra puiki gydymo priemonė. Gydomieji masažai atliekami stuburo, sąnarių, raumenų, vidaus ligų, kvėpavimo sistemos, širdies ir kraujagyslių sistemai gydyti, skausmui mažinti, neurologiniams ir ortopediniams pacientams, esant stuburo išvaržoms, taip pat įvairių ligų profilaktikai.

Atpalaiduojantis masažas

Jo metu sukuriama ypatinga aplinka, tad valandos ramybės seansas leidžia pajusti tikrą palaimą tiek kūnui, tiek sielai. Masažo metu papildomai naudojami skirtingos paskirties aromaterapiniai aliejai, kurie atlieka kelias funkcijas – vieni jųramina, atpalaiduoja, kiti suteikia energijos.

Segmentinis masažas

Masažas rekomenduojamas dirbantiems tiek sėdimą, tiek fizinį darbą, kai įtampa susikaupia kaklo ir pečių srityje, įvairiose stuburo vietose.

Aromatinis masažas

Atliekamas naudojant specialų taukmedžio sviestą ir energiją teikiančius, tonizuojančius, aromatinius aliejų koncentratus. Tai tiesiog atgaiva po intensyvios darbo dienos ar gyvenimo permainų sukelto streso.

Medaus masažas

Gydomosios medaus savybės buvo žinomos jau seniai. Masažas atliekamas keliomis technikomis – plekšnojant, aktyviai glostant bei specialiais tempimo judesiais.

Švediškas masažas

Gilus, visus raumenis stimuliuojantis masažas, atliekamas kiekvienam klientui pagal jo poreikius, turi atpalaiduojantį ir gydantį poveikį.

Egzotiniai masažai

Baltijos gintaro masažas Tik SUGIHARA Sporto, SPA ir sveikatingumo komplekse bei SPA centre Akropolyje

Atpalaiduojantis, antistresinis, bioenergetinis masažas Baltijos jūros gintaro rutuliukais ir ryšulėliais. Tai malonus, šildomasis, kūną ir sielą valantis masažas, kuris mažina nerimą, padeda įveikti nugaros problemas.

MA-URI masažas Tik SUGIHARA Sporto, SPA ir sveikatingumo komplekse

Viso kūno masažas, atliekamas šokant pagal maorių genties melodijas arba kitą muziką. Tai kūno ir sielos gydymas švelniais prisilietimais bei geromis emocijomis.

MA-URI masažas nėščiosioms Tik SUGIHARA Sporto, SPA ir sveikatingumo komplekse

Šis masažas – tai galimybė sustoti ir pailsėti, pasidžiaugti stebuklinga kūdikio laukimo akimirka. Visas kūnas masažuojamas dilbiais, šokant pagal švelnią, lyg vandenyno alsavimas, muziką.

Holistinis švediškas masažas

Gilus, gerai išjudinantis raumenis, malonus klientui masažas, kuris turi ir gydomąjį, ir atpalaiduojamąjį poveikį. Pagrindinis švediško masažo tikslas – padidinti deguonies patekimą į kraują ir išlaisvinti toksinus, esančius raumenyse. Masažas atliekamas visam kūnui, suteikia gilų atsipalaidavimo jausmą, skatina kraujotaką, gerina sąnarių lankstumą, šalina raumenų įtampą. Masažas rekomenduojamas fiziškai aktyviems, sveikiems žmonėms. Itin tinka sportuojantiems, bėgiojantiems.

Naujiena! Refleksologinis pėdų masažas

Tai puiki terapija nuovargiui bei įtampai kojose šalinti! Šio masažo metu stimuliuojami ir masažuojami pėdose esantys aktyvūs taškai. Tokiu būdu yra stiprinama viso organizmo veikla, atpalaiduojamos ne tik pėdos, bet ir visas kūnas.  Masažas atliekamas rankomis.

Karštų akmenų masažas

Masažo metu naudojami šlifuoti vulkaninės kilmės akmenys iš Havajų, jie padeda atpalaiduoti raumenis, gerina kraujotaką ir medžiagų apytaką. Šie akmenys ypatingi ir tuo, kad itin ilgai išlaiko šilumą, todėl masažas – puiki išeitis vėsią, darganotą dieną.

Keturių rankų masažas Tik SUGIHARA Sporto, SPA ir sveikatingumo komplekse

Keturios rankos sinchroniniais judesiais tuo pačiu metu masažuoja visą kūną, tokiu būdu harmonizuojama organizmo sistema, šalinamas nuovargis. Pagrindinis šio masažo tikslas – visiškas atsipalaidavimas.

Indiškas galvos masažas Tik SUGIHARA klinikoje

Indiško galvos masažo stilius Champisažas yra pečių juostos, viršutinės rankų dalies, kaklo, skalpo, veido ir ausų masažas atliekamas naudojant tradicinės indų medicinos – Ajurvedos technikas, kinų akupresūros taškus, japonų Shiatsu, Reiki ir Vakarų masažo technikas. Tai natūralus, saugus, paprastas ir efektyvus metodas naudojamas nugalėti stresą, nuovargį, skausmus, plaukų slinkimą ir kitas negalias.

Indiškas veido masažas Tik SUGIHARA klinikoje

Indiškas veido masažas atliekamas naudojant Ajurvedos, akupresūros ir refleksoterapijos technikas. Naudojant jas pirštų galiukais ir plaštakos pagrindu veikiami veido raumenys ir tam tikri taškai, balansuojami energijos centrai. Tai natūralus, holistinis, saugus ir efektyvus metodas odos elastingumo gerinimui ir stiprinimui, veido raumenų pakėlimui, raukšlių lyginimui, įtampai, fiziniam ir emociniam stresui ir jo padarinių šalinimui, akių ir galvos skausmų mažinimui.

Shiatsu Tik SUGIHARA klinikoje

Shiatsu tai japonų gydymo ir diagnostikos būdas, atliekamas naudojant pirštus, rankas, alkūnes, kelius ir netgi kojų pėdas bei įvairias tempimo technikas, kvėpavimo ir fizinius pratimus. Shiatsu naudojamas stimuliuoti ne tik specifinius bioenergetinius taškus, bet ir gyvybinės energijos tėkmės kanalus (meridianus).

Figūrą formuojantys masažai

Povandeninis masažas (tik SUGIHARA SPA centre Vilniaus „Akropolyje“)
Šis masažas – tai tarsi gydymo metodas, kai kūnas masažuojamas vandens srove. Masažuojama tokiais būdais, kurie primena masažą rankomis: glostymą, trynimą, vibraciją. Povandeninis masažas rekomenduojamas sergant periferinės nervų sistemos, ginekologinėmis, virškinamojo trakto ligomis.

Limfodrenažinis masažas

Viso kūno masažas, iš audinių šalinantis toksinų ir skysčiųperteklių, mažinantis kūno apimtis, aktyvinantis ląstelių atsinaujinimo procesus.

Limfos sistema tiekia maistines medžiagas į ląsteles ir pašalina vandens perteklių, bakterijas, virusus ir toksinus.

Anticeliulitinis masažas

Šio masažo metu atliekami gilūs judesiai, stangrinantys ir tonizuojantys celiulito pažeistą odą. Po anticeliulitinio masažo kurso pastebėsite pokyčius – oda taps lygesnė, stangresnė ir gražesnė.

Taurių masažas

Veiksmingas būdas celiulitui gydyti, tinkamas net tada, kai odos paviršius primena „apelsino žievelę“. Masažas gerina kraujotaką bei limfos tekėjimą.

Liposažas

Liposažo poveikis prilygsta riebalų nusiurbimui, nors masažas atliekamas tik rankomis. Liposažo metu veikiami gilieji odos ir poodiniai riebalų sluoksniai, atsižvelgiant į kūno sandarą, celiulito laipsnį. Liposažą galima atlikti ir atskiroms kūno zonoms – apatinei (pilvui, sėdmenims, kojoms) ir viršutinei (nugarai, rankoms, krūtinei).

SUGIHARA filialas Senamiestyje Vokiečių g. 28/17, Vilnius Tel. (8 5) 262 91 87, el. paštas: grozioinstitutas@sugihara.lt

 

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika SUGIHARA bendradarbiauja su visomis draudimo bendrovėmis. Klientams išrašome sąskaitas faktūras ir pateikiame kitus reikalingus dokumentus draudimo išmokoms gauti.
Primename, kad reikėtų atkreipti dėmesį į Jūsų sveikatos draudimo sutartyje išvardintus nedraudžiamųjų paslaugų atvejus.Jeigu Jūsų draudimo kompanija nesumoka visų gydymo ar paslaugų išlaidų, išlaidas turėsite apmokėti patys.
Remiantis Pridėtinės vertės mokesčio įstatymo 20 str. 1-os dalies nuostatomis ir Valstybinės Mokesčių inspekcijos prie FM 2011-02-15 išaiškinimu, PVM tarifas netaikytinas asmens sveikatos priežiūros paslaugoms, kurias teikia juridiniai ar fiziniai asmenys, nustatyta tvarka įgiję licencijas sveikatos priežiūros paslaugų teikimui. PVM mokesčio lengvata negali būti taikoma paslaugoms, kurių tikslas nėra diagnozuoti, prižiūrėti ir, kiek įmanoma, gydyti ligas ar sveikatos sutrikimus (pvz. grožio, relaksacijos ar pan. paslaugos). Suteikus sveikatos priežiūros paslaugą, kuriai netaikomas standartinis PVM tarifas, specialistas medicininėje dokumentacijoje daro tai pagrindžiantį įrašą, t.y. nurodo diagnozę ir kodą pagal tarptautinę ligų klasifikaciją.

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus