Pradžia Paslaugos SPA, masažai, lieknėjimasMasažai

Masažai

Įtemptas gyvenimo tempas, nesibaigiantys rūpesčiai ir stresas – Jūsų organizmui būtinas poilsis. Jei negalite atostogoms skirti savaitės – patikėkite, profesionalaus masažo seansas daro stebuklus.

Masažas sumažina skausmus, pašalina nuovargį bei sustiprina imunitetą. Šiltų rankų prisilietimas, glostymo technika ir tam tikrų taškų spustelėjimai stebuklingai veikia visą mūsų organizmą.

Visa masažo teikiama nauda yra  įrodyta medicinos mokslu. Skirtingi masažai turi savo mažą paslaptį, todėl jų poveikis skiriasi. Tačiau visiems masažams būdinga tai, kad jie magiškomis galiomis grąžina jėgas, padeda išsaugoti sveikatą ir suteikia žvalumo – tai mažos atostogos tada, kai jų labiausiai reikia.

 

Masažas – tai puiki galimybė palepinti kūną ir nuraminti mintis. Masažai ne tik atpalaiduoja, bet ir gali padėti įveikti kūno skausmus, reabilituoti po traumų bei pagerinti emocinę būklę. Vilniuje įsikūrusioje SUGIHARA grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje atliekame tradicinius masažus, masažus nėščiosioms, egzotinius masažus bei figūrą formuojančius masažus.

Kiekviena masažo technika suteikia skirtingą naudą, todėl mūsų klinikoje dirbantys masažo specialistai pasirūpins jūsų komfortu ir padės išsirinkti būtent jūsų poreikiams pritaikytą procedūrą. Ilgus metus dirbantys profesionalai pasitelkia tradicines ir iš senųjų kultūrų išmoktas masažo technikas.

 • Masažas moterims Vilniuje
 • Masažai vyrams Vilniuje
 • Tradiciniai kūno masažai Vilniuje
 • Egzotiniai masažai Vilniuje
 • Masažas nėščiosioms Vilniuje
 • Viso kūno masažai Vilniuje

SUGIHARA atliekami masažai

Tradiciniai masažai:

 • Klasikinis masažas
 • Atpalaiduojantis masažas
 • Aromatinis masažas
 • Povandeninis masažas (tik SUGIHARA SPA centre Vilniaus „Akropolyje“)

Masažai nėščiosioms:

 • Nugaros masažas nėščiosioms
 • Masažų rinkinys nėščiosioms

Egzotiniai masažai

 • COMFORT ZONE masažas Pro-sleep (tik SPA centre Klinikoje)
 • Baltijos gintaro masažas
 • MA-URI masažas (laikinai neatliekamas)
 • MA-URI masažas nėščiosioms (laikinai neatliekamas)
 • Karštų akmenų masažas

Figūrą formuojantys masažai:

 • Limfodrenažinis masažas
 • Anticeliulitinis masažas

Procedūrų tipai

Klasikinis masažas

Klasikinis masažas yra atliekamas pasitelkiant raumenų ir svarbiausių kūno taškų masažavimą. Procedūros metu yra pritaikomas kūno taškų spaudimas, masažas, raumenų tempimas. Todėl masažas yra rekomenduojamas tiek norint atsipalaiduoti, tiek po sunkių treniruočių ar patyrus stresą.

Atpalaiduojantis masažas

Mūsų klinikoje atliekamas atpalaiduojantis viso kūno masažas nuramina įsitempusius raumenis bei sukuria raminančią atmosferą. Šiam masažui naudojame raminančius garsus ir eterinius aliejus.

Aromatinis masažas

Atpalaiduojančiais ir atgaivinančiais kvapais pripildyta procedūra padeda atsikratyti streso ir nerimo.

Povandeninis masažas

Procedūra atliekama pasitelkiant skirtingas vandens sroves. Jos primena rankų prisilietimą ir sukuria glostymo, spaudimo ir vibracijos sensaciją. Povandeninio masažo technika švelniai atpalaiduoja raumenis ir gerina kraujotaką, todėl yra rekomenduojama sergant periferinės nervų sistemos, ginekologinėmis ar virškinamojo trakto ligomis.

Nugaros masažas nėščiosioms

Nėštumo metu dažna moteris susiduria su padidėjusiu spaudimu ir skausmu nugaros srityje. Mūsų specialistai pasirūpina raminančiu ir skausmą malšinančiu masažu. Procedūros metu švelniais judesiais yra atpalaiduojami įsitempę raumenys ir taip pagerinama fizinė bei emocinė būsimos motinos būsena.

Masažų rinkinys nėščiosioms

Nėštumo metu būtina pasirūpinti ne tik vaikeliu, bet ir motina. Masažai užtikrina tinkamą fizinę ir emocinę nėščiosios savijautą ir padeda lengviau ištverti patiriamą diskomfortą. SUGIHARA masažų rinkinį nėščiosioms sudaro:

 • Pečių juostos masažas – pečiuose susikaupia daug įtampos. Švelniais judesiais atpalaiduojame įsitempusius raumenis ir pašaliname streso sukeltą įtampą.
 • Nugaros masažas – atpalaiduoja raumenis, malšina nugaroje susidariusią įtampą ir padeda nuslopinti nugaros skausmą.
 • Kojų masažas – suaktyvina kraujotaką ir padeda sumažinti pėdų ir kojų tinimą bei nuovargį.
 • Rankų ir plaštakų masažas – malšina raumenų, sąnarių skausmus, mažina patinimus ir padeda atsipūsti. Šios procedūros metu yra masažuojami aktyvieji taškai, taip gerinant viso organizmo būklę.

COMFORT ZONE masažas Pro-sleep

Masažas tinka kenčiantiems nuo nemigos, nuolatinio streso ir nerimo. Tai Pietryčių Azijos salų įkvėptas masažas, kurio metu yra pasitelkiamos skirtingos judesio, kvapų ir garsų technikos. Mes naudojame specialų eterinių aliejų mišinį, raminančių garsų foną ir švelnius masažo judesius bei specialius šepetėlius, kuriais atliekami itin malonūs prisilietimai.

Baltijos gintaro masažas

Gintaras nuo seno yra vertinamas dėl gydomųjų ir energiją balansuojančių savybių. Gintaro masažas yra atliekamas Baltijos gintaro rutuliukais ir ryšulėliais. Jo metu svarbiausi kūno taškai yra šildomi, taip ne tik atpalaiduojant raumenis, bet ir sugrąžinant prarastas jėgas.

MA-URI masažas (laikinai neatliekamas)

Išskirtinė procedūra, atliekama pasitelkiant masažo ir šokio elementus. Masažas sujungia du kūno malonumus – prisilietimą ir judesį, šokant pagal maorių genties melodijas arba kitą muziką.

MA-URI masažas nėščiosioms  (laikinai neatliekamas)

MA-URI masažas nėščiosioms, tai kūno ir sielos ceremonija švenčiant naujos gyvybės atėjimą į šį pasaulį. Masažas yra atliekamas kūną švelniai masažuojant dilbiais ir šokant pagal maorių genties muziką.

Karštų akmenų masažas

Tradiciniam havajietiškam masažui yra naudojami vulkaninės kilmės nušlifuoti akmenys. Jie ilgai išlaiko šilumą, todėl kūnas iš lėto yra atpalaiduojamas. Šis masažas itin rekomenduojamas kenčiantiems nuolatinius kūno skausmus bei norintiems pasilepinti malonia šiluma atšiaurios žiemos metu.

Limfodrenažinis masažas

Šis masažas yra rekomenduojamas norintiems greičiau atsikratyti nepageidaujamų kilogramų, sumažinti kūno tinimą ir pagerinti kraujotaką. Limfodrenažinio masažo metu rankomis ir specialiu prietaisu yra suaktyvinama limfotaka ir taip pašalinami susikaupę toksinai ir skatinama ląstelių regeneracija.

Anticeliulitinis masažas

Šis masažas išjudina poodinį riebalų sluoksnį ir stangrina celiulito pažeistą odą. Geriausiems rezultatams pasiekti, rekomenduojama atlikti kelių masažų kursą.

 

 


Masažai atliekami visuose SUGIHARA filialuose:

SUGIHARA klinika, Č.Sugiharos g. 3, Vilnius. Mob. +370 6 985 3902baseinas@sugihara.lt

SPA centras „Akropolyje“, Ozo g. 25, Vilnius. Mob. +370 698 25355spaakropolis@sugihara.lt 

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#