Pradžia Paslaugos SPA, masažai, lieknėjimasAnticeliulitinės, liekninančios procedūrosLimfodrenažinis masažas

Limfodrenažinis masažas

Sveiko ir gražaus kūno paslaptis

Limfodrenažinis masažas aktyvina limfotaką – padeda ne tik spręsti sveikatos problemas, bet ir puikiai atrodyti.

Mūsų klinikoje limfodrenažinis masažas atliekamas ir rankomis, ir specialiu apratu – tam, kad kiekviena jūsų kūno vieta galėtume pasirūpinti geriausiai!

Limfodrenažinis masažas – kas tai?

Limfodrenažinis masažas arba presoterapija – procedūra, kurios metu intensyviai žadinama limfotaka. Būtent limfos tekėjimas gali užtikrinti grožį ir sveikatą mūsų kūne – limfinė sistema yra glaudžiai susijusi su tinkamu organizmo išsivalymu, stipriu imunitetu ir gera bendra savijauta, o sklandus limfos tekėjimas gali išspręsti ar palengvinti įvairiais organizmo būsenas ir sutrikimus. Ši procedūra vienodai tinka tiek norintiems atsikratyti svorio, tiek ketinantiems pagerinti bendrą savijautą.

Limfodrenažinis masažas gali būti atliekamas rankomis ir aparatu – mūsų klinkijoje galite išmėginti abu šiuos būdus ir patikrinti, kuris jūsų kūnui yra veiksmingesnis ir vertingesnis.

Jei nuolat jaučiatės pavargę, tinsta kojos, organizme kaupiasi skysčiai, silpsta imunitetas ar prastėja odos būklė, limfodrenažinis masažas gali padėti ir vėl gerai jaustis savo kūne!


Daugiau informacijos ir registracija:

SUGIHARA SPA ir sveikatingumo kompleksas Mob. +370 698 53 902 , baseinas@sugihara.lt 


Limfodrenažinio masažo nauda jūsų kūnui

Svarbiausia limfodrenažinio masažo vertė organizmui – stimuliuojama organizmo limfotaka, kuri yra itin svarbi imunitetui, bendrai savijautai, grožiui ir kūno sveikatai. Tai, kad limfotaka sutrikusi, liudija pakitę ir padidėję limfmazgiai, staigus svorio augimas, išryškėjęs celiulitas, besikaupiantys skysčiai, tinstančios kojos ar rankos. Limfodrenažinis masažas gali palengvinti šiuos simptomus, o kai kuriais atvejais ir juos išgydyti!

Limfodrenažinio masažo metu:

 • Stiprinamas imunitetas
 • Gerėja odos būklė
 • Dingsta spuogai
 • Mažėja celiulitas
 • Aktyviau šalinami organizmo toksinai
 • Gerėja bendra savijauta
 • Dailėja kūno linijos
 • Lėtėja sėnėjimas
 • Raminama nervų sistema

Rekomenduojamas norintiems geros savijautos ir gražios išvaizdos

Limfodrenažinis masažas yra rekomenduojamas visiems – tiek moterims, tiek vyrams, norintiems pagerinti limfotaką, normalizuoti kraujotaką ir tiems, kuriems limfinės sistemos veikla yra sutrikusi. Procedūros metu atpalaiduojami įsitempę raumenys, todėl toks masažas gali būti reguliariai atliekamas intensyviai sportuojantiems, taip pat daug stovintiems ar sėdintiems žmonėms, taip pat ir norintiems sumažinti poodinį riebalų sluoksnį, lieknėjantiems bei žmonėms po įvairių medicininių procedūrų, traumų, ligų.

Ši procedūra ypač tinka:

 • Norintiems padailinti kūno linijas
 • Norintiems efektyviau lieknėti
 • Mažai judantiems
 • Dirbantiems sėdimą darbą
 • Turintiems antsvorio
 • Turintiems celiulito
 • Aktyviai sportuojantiems
 • Norintiems sumažinti randus ar patinimus po operacijų
 • Jaučiantiems lėtinį nuovargį
 • Norintiems išvengti kraujotakos ligų

Limfodrenažinis masažas rankomis

Rankomis atliekamo masažo metu lėti ir ramūs rankų judesiai yra nukreipiami limfos tekėjimo kryptimi: nuo riešo link pažasties, nuo kaklo link krūtinės, nuo pilvo link kirkšnies, nuo pėdų link kirkšnies. Tokiu būdu poveikis yra daromas visiems limfmazgiams – suaktyvinti limfos veikla.

Rankomis atliekamo masažo išskirtinumas – procedūrą galima atlikti atskiroms kūno vietoms: kojoms, pilvui, veidui, – jei pageidaujate masažuoti tik šias kūno dalis, turėjote traumų arba taip pataria gydytojas.

Limfodrenažinis masažas ZEMITS LipoMax aparatu

Procedūros metu naudojami įrankiai – aparatas ZEMITS LipoMax ir kūno kostiumas, kurį klientas apsivelka prieš procedūrą, atvykus į kliniką. Masažo metu aparato kostiumas apgaubia ir tolygiai stimuliuoja jūsų kūną: rankas, krūtinę, liemenį, nugarą, sėdmenis, kojas. Intensyvumą, tinkamą masažo programą ir trukmę parenka specialistas, kuris procedūros metu prižiūri ir reguliuoja aparato veikimą.

 

Kada matomi limfodrenažinio masažo rezultatai?

Daugelis klientų tvirtina, kad geriau pasijaučia jau po pirmos procedūros: kadangi limfodrenažinio masažo metu skatinamas toksinų pasišalinimas, suakvyvinama limfos veikla, žmogus jaučiasi lengvesnis, gyvybingesnis, vizualiai mato tinimo sumažėjimą.

Jei procedūrų kursas atliekamas su aiškiu tikslu, siekiant sumažinti celiulitą, kojų tinimą, pagerinti odą ar sumažinti randą, konkretus skaičius priklausys nuo jūsų organizmo būklės – kiek procedūrų prireiks norimam rezultatui pasiekti, patars specialistas.

Kam limfodrenažinis masažas – nerekomenduojamas?

Kadangi ši procedūra yra pakankamai intensyvi, kai kurių organizmo būsenų metu limfodrenažinio masažo atlikti nerekomenduojama. Kontraindikacijos yra: 

 • Onkologinės ligos
 • Venų varikozė
 • Tromboflebitas
 • Epilepsija
 • Inkstų ligos
 • Širdies ligos
 • Nėštumas
 • Odos susirgimai (paūmėjimo fazės)

Vienos procedūros – limfodrenažinio masažo trukmė

Limfodrenažinis masažas trunka pasirinktą arba specialisto parinktą laiką: 30, 45 min. arba 1 val. – priklausomai nuo to, kokią procedūrą ar procedūrų kursą užsisakėte ir kokiu tikslu šiuos masažus norite atlikti. 

Jei nesate tikras, kurios trukmės masažą rinktis pirmą kartą, visuomet galite konsultuotis su mūsų klinikos specialistais. Įvardiję savo nusiskundimą ar priežastį, kodėl norite išbandyti šiuos masažus, jums pasiūlysime pirmo vizito trukmę ir patarsime kurios rūšies masažą – atliekamą rankomis ar aparatu pasirinkti. 

Limfodrenažinio masažo kaina – nuo 25 Eur

 

DUK – Ką verta žinoti apie limfodrenažinį masažą?

Kaip reikia pasiruošti procedūrai?

Papildomos įrangos ar kliento daiktų šiai procedūrai nereikia – tereikia tik sutartu laiku atvykti į kliniką. Kadangi viena iš limfodrenažinio masažo naudų – vandens ir susikaupusių toksinų spartesnis šalinimas iš organizmo, prieš procedūrą galima gerti vandenį, – tai dar labiau suefektyvins masažą.

Kuo skiriasi limfodrenažinis masažas rankomis nuo masažo aparatu?

Rankomis atliekamo limfodrenažinio masažo metu specialistas turi tiesioginį sąlytį su kliento oda – t. y. masažuoja rankomis. Procedūros aparatu metu – masažą atlieka aparatas, o specialistas reguliuoja jo veikimą. Kurį masažą – atliekamą rankomis ar aparatu pasirinkti, gali nuspręsti masažų kursą rekomendavęs gydytojas ar mūsų klinikos specialistas, įvertinęs jūsų kūno audinius ir norimą rezultatą.

Kokios trukmės limfodrenažinio masažo kurso man reikės?

Kiek ir kokios trukmės procedūrų reikės – tiksliai įvertinti gali tik specialistas, apžiūrėjęs klientą. Mūsų klinikoje gavę išsamią konsultaciją galėsite nuspręsti, ar siūlomas procedūrų kursas jums tinkamas. 

Ar limfodrenažinis masažas padeda numesti svorio?

Šis masažas gali būti liekninančių procedūrų dalis ir prisidėti, siekiant sumažinti kūno apimtis bei riebalinį sluoksnį. Geriausių rezultatų galima tikėtis visas liekninančias procedūras taikant kartu su sportu ir sveika visaverte mityba.

Kokiu aparatu atliekamas limfodrenažinis masažas?

Procedūros metu naudojamas aparatas ZEMITS LipoMax ir kūno kostiumas, kurį klientas apsivelka prieš procedūrą, atvykus į kliniką. Masažo metu aparato kostiumas apgaubia ir tolygiai stimuliuoja jūsų kūną: rankas, krūtinę, liemenį, nugarą, sėdmenis, kojas. Intensyvumą, tinkamą masažo programą ir trukmę parenka specialistas, kuris procedūros metu prižiūri ir reguliuoja aparato veikimą.

Daugiau informacijos ir registracija:

SUGIHARA SPA ir sveikatingumo kompleksas Mob. +370 698 53 902 , baseinas@sugihara.lt 

 

 

Kūno priežiūros priemonės 

Kviečiame atrasti SUGIHARA e-parduotuvę, kurioje rasite platų kūno, veido, plaukų priežiūros priemonių pasirinkimą. Kokybiškų kūno priežiūros priemonių derinimas su limfodrenažiniu masažu ir kitomis grožio puoselėjimo procedūromis leis efektyviau pasiekti norimų rezultatų.

Top kūno priežiūros priemonės (galima redaguoti, plėsti/siaurinti sąrašą):

 1. COMFORT ZONE BODY STRATEGIST modeliuojamasis kūno serumas
 2. COMFORT ZONE BODY STRATEGIST anticeliulitinis termo kremas
 3. GUINOT Slim Detox Cream – Liekninamasis detoksikuojantis kremas kūnui
 4. ANNA LOTAN LIQUID GOLD kremas-aliejus masažui su šaltalankių aliejumi
 5. EXUVIANCE PROFESSIONAL Pedi-Peel – Probleminės sausos odos kremas

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#