Registracija

Paieška:

Anticeliulitinės, liekninančios procedūros

Siūlome platų pasirinkimą lieknėjimui skirtų kūno procedūrų!

Naujiena! LPG masažas kūno linijų formavimui ir celiulito gydimui

Neinvazinis celiulito gydymas, kūno linijų formavimas naujausiu LPG CELLU M6 ALLIANCE aparatu! Pastebimi rezultatai vos po 12 procedūrų: 5,2cm sumažėjusi talija, 67% mažiau celiulito bei 71% stangresnė oda.

LPG procedūros atliekamos SUGIHARA klinikos SPA centre.

DOVANA! Po/prieš kiekvieną LPG procedūrą klietė turi galimybė pasikaitinti saunoje! Tai dar labiau sustiprins atliekamo LPG masažo poveikį!


Dar tikslesni pokyčių rezultatai! Visiems įsigijusiems kūno procedūrų abonementus – kūno sudėties analizė prieš ir po kurso NEMOKAMAI!

Tokiu būdu, drauge su specialistu, galėsite stebėti savo pokyčius ir detaliai sužinoti savo fizinę būklę.

Tik klinikoje SUGIHARA (Č. Sugiharos g.3). Informacija ir išankstinė registracija: (8 5) 270 5722 ir el. paštu baseinas@sugihara.lt

 

Anticeliulitinės, liekninančios procedūros:

Lieknėjimo programa

Sumažėjusios apimtys, geresnis raumenų tonusas bei dailesnės kūno linijos – tai yra lieknėjimo programos rezultatas. Šios programos apimtys sumažės 2-3 cm.

Programa rekomenduojama 20-55 metų moterims. Programą sudaro:

 • Kriostimuliacija 2 k.
 • Limfodrenažinė terapija (45 min.)
 • „TechniSPA“ procedūra
 • „Eurowave“ procedūra 3 k.
 • Žalios kavos įvyniojimas (dalinis)
 • Klasikinis masažas (30 min.) 2 k.

Stangrinimo  programa

Ši programa rekomenduojama norintiems stangresnės odos, mažesnių apimčių bei gražesnės kūno odos. Taip pat pagerėja kraujo mikrocirkuliacija, šalinami šlakai, gerėja raumenų tonusas.

Stangrinimo programa tinkama 18-60 metų geros sveikatos žmonėms. Programą sudaro:

 • Kriostimuliacija 2 k.
 • Radioliftingo procedūra
 • Limfodrenažinė terapija (45 min.)
 • „TechniSPA“ procedūra
 • “Tropicale” įvyniojimas
 • Klasikinis masažas (30 min.) 2 k.

Detoksikuojamasis liekninamasis kuno ivyniojimas (bandažas) (atliekama visuose SUGIHARA filialuose)

Tai išimtinai naturalus, efektyvus ir saugus budas ilgam sumažinti kuno matmenis, detoksikuoti organizma ir išvalyti oda. Jau pirmosios proceduros metu bendri kuno matmenys gali sumažeti net iki 20 cm!

PEVONIA viso kūno įvyniojimai (atliekama visuose SUGIHARA filialuose)

Profesionalios, visame pasaulyje pripažintos SPA kosmetikos PEVONIA kūno įvyniojimai kūno linijų formavimui ir stangrinimui. Programoms sudaryti parinktos anticeliulitinės ir ypač efektyviai stangrinančios procedūros!

Liposažas (atliekama SUGIHARA klinikos SPA centre)

Tai unikalus masažas, atliekamas rankomis, taciau jo poveikis prilygsta riebalų nusiurbimui. Jo metu veikiami gilieji odos ir poodiniai riebalu sluoksniai – tai yra iš ties intensyvus masažas. Liposažas lieknina, stangrina odą ir padeda atsikratyti celiulito.

Povandeninis masažas (atliekamas tik SUGIHARA SPA centre Akropolyje)

Povandeninis masažas – tai gydymo metodas, kai, pacientui esant vandenyje, jo kūnas yra masažuojamas vandens srove. Vandens srovės kryptis keičiama prisilaikant bendrų masažo taisyklių. Masažuojama tokiais būdais, kurie primena masažą rankomis: glostymą, trynimą, vibraciją. Masažas atliekamas ratais, pagal laikrodžio rodyklę
Vandenyje kūnas tampa lengvesnis, pasiekiama savotiška nesvarumo būsena, o tai labiau atpalaiduoja raumenis, ne taip juntamas skausmas.

PEVONIA liekninančios, anticeliulitinės kūno įvyniojimų procedūros (aliekamos visuose SUGIHARA filialuose)

Pevonia Botanica – pirmoji kompanija, sukūrusi kosmetikos liniją išskirtinai elitiniams SPA salonams ir profesionaliems kosmetologams. Pevonia produktai yra suformuluoti remiantis tvirtu įsitikinimu, jog efektyviausios medžiagos odos priežiūrai turi būti išgaunamos tik iš pačio saugiausio šaltinio – gamtos. Sujungdama veiksmingas ir natūralias produktų sudėtines dalis su daugiau nei 20 metų kaupta patirtimi, Pevonia tebėra lyderė odos grožio, priežiūros bei sveikatos srityje.

Pevonia principai trumpai: naudojami tik organiniai augaliniai ekstraktai; naudojami tik organiniai eteriniai aliejai; naujausios įrodyto efektyvumo sudėtinės dalys; procedūros garantuoja rezultatus; platus priemonių asortimentas odos priežiūrai. namuose, užtikrinantis rezultatų tęstinumą


SUGIHARA klinika, Č.Sugiharos g. 3, Vilnius. Mob. +370 6 985 3901info@sugihara.lt

I-V 8.00-21.00, VI 8.00-20.00

SUGIHARA filialas Senamiestyje, Vokiečių g. 28/17, Vilnius. Mob. +370 687 82384grozioinstitutas@sugihara.lt 

I-V 8.00-21.00, VI 8.00-18.00.

SPA centras „Akropolyje“, Ozo g. 25, Vilnius. Mob. +370 698 25355spaakropolis@sugihara.lt 

I-VII 10.00-22.00.

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus