Pradžia Paslaugos Plaukų transplantacija

Plaukų transplantacija

Plaukų transplantacija yra vienintelis patikimas būdas atgauti prarastus plaukus, kai medikamentinis gydymas nebėra efektyvus arba plikimas yra pažengęs, įsisenėjęs.

Šia procedūra atkuriama prarasta plaukų augimo linija, padidinamas plaukų tankis. Dažniausiai ši procedūra atliekama sergant androgenine alopecija. Klinikoje SUGIHARA šią procedūrą atlieka gyd. dermatologai Tadas Raudonis ir Rasa A. Vankevičiūtė.

SUGIHARA klinikoje plaukų transplantacijos operacijas atlieka Lietuvoje bene didžiausią patirtį šioje srityje turintys gydytojai – trichologai Tadas Raudonis ir Rasa Aurelija Vankevičiūtė.

Pageidaujant konsultuotis tik dėl plaukų transplantacijos (galimybių, eigos ir tinkamumo)  taikoma spec. kaina – 45 eurai. Konsultuoja patyręs gydytojas Viktor Migunov – operuojančių trichologų kruopščiai apmokytas specialistas.

 

Kaip atliekama plaukų transplantacijos procedūra?

Po gyd. dermatologo-trichologo konsultacijos paskiriama plaukų persodinimo procedūros data. Paskiriami kraujo tyrimai, kuriuos reikia atlikti dar prieš procedūrą. Procedūros dieną pacientas atvykta į kliniką ryte, susitinka su procedūrą atliekančiu gydytoju, aptaria visos procedūros eigą bei atsako į iškilusius klausimus.

 

Procedūros eiga:

Pirmasis etapas – plaukų linijos dizainas. Pažymimos vietos, į kurias bus sodinami plaukai, jos aptariamos su pacientu. Esant reikalui plaukai patrumpinami.

Antrasis etapas – atliekama lokali anestezija, todėl procedūros metu pacientas yra visiškai sąmoningas. Po to recipiento zonoje (ten kur bus sodinami plaukai) su maža adatėle atliekamos skylutės pažymėtose srityse naujiems plaukams įsodinti, kurios yra skaičiuojamos ir taip žinomas tikslus reikiamų folikulų skaičius.

Trečiasis etapas – donorinių folikulų išgavimas iš pakaušio zonos. Vėl pradedama nuo vietinės anestezijos. Po to mažu grąžteliu daromi pjūviai aplink plaukų folikulus, kurie yra ištraukiami ir rūšiuojami.

Ketvirtasis etapas – donorinių folikulų sodinimas pažymėtose srityse. Prieš tai pacientas turi pietų pertrauką. Atliekama PRP procedūra sodinamoje zonoje, skatinanti greitesnį gijimą po procedūros. Plaukų folikulai po vieną įsodinami į paruoštą recipiento zoną.

Visa procedūros trukmė – 6 – 8 val.

Procedūros kaina

Kaina apskaičiuojama pagal įsodinamų plaukų folikulų arba svogūnėlių skaičių. Vieno folikulo kaina – 3 €

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar procedūrą galima atlikti visiems? 

Plaukų transplantacijos procedūrą paskiria pacientą konsultuojantis gyd. dermatologas-trichologas, jei yra indikacijų ją atlikti. Konkrečių amžiaus ribų, kada galima procedūrą, nėra. Tačiau yra daug kitų faktorių, kuriuos reikia įvertinti prieš procedūrą: pagrindinė liga, dėl kurios pacientas netenka plaukų; ligos trukmė, progresavimas; anksčiau taikytas gydymas, jo efektyvumas; donorinės (pakaušio) zonos plaukų būklė; skalpo odos būklė; gretutinės ligos ir vartojami vaistai.

Kaip pasiruošti procedūrai?

Specialus pasiruošimas nereikalingas. Likus ne daugiau kaip 10 d. iki procedūros reikia atlikti gydytojo paskirtus laboratorinius tyrimus. Plaukų ir skalpo odos išankstinis paruošimas nereikalingas, plaukų trumpinti savarankiškai nereikia. Procedūros dieną prašome pacientų atvykti pavalgius pusryčius.

Ar rezultatai matomi iš karto?

  • Praėjus 3 – 4 sav. po transplantacijos pradeda kristi dauguma įsodintų plaukų ir nebematomi jokie atliktos procedūros požymiai.
  • Praėjus 3 – 4 mėn. po procedūros matomi pirmieji nauji plaukeliai
  • Galutinis rezultatas matomas po 9 – 12 mėn.

Kaip pacientas jaučiasi po procedūros? Ar yra nedarbingumo laikotarpis?

Pacientas jau kitą dieną po procedūros jaučiasi gerai, vaistų nuo skausmo dažniausiai vartoti nereikia. Pirmas keletą dienų po procedūros dėvima spaudžianti galvos juosta sumažinanti veido tinimą, taip pat uždedamas tvarstis donorinėje (pakaušio) zonoje. Todėl rekomenduojame 1 sav. pailsėti namuose.  Dirbti nuotoliniu būdu iš namų galima jau kitą dieną po transplantacijos.

Nuo ko priklauso procedūros kaina?

Kaina apskaičiuojama pagal įsodinamų plaukų folikulų arba svogūnėlių skaičių. Vieno folikulo kaina – 3 €


Daugiau informacijos ir registracija:

SUGIHARA klinika, Č.Sugiharos g. 3, Vilnius. Mob. +370 6 985 3901info@sugihara.lt

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus