Pradžia Paslaugos Plastinė, estetinė chirurgijaVeido korekcija

Veido korekcija

Jaunatviškas veidas tai ne tik švytinti, drėgmės nepraradusi oda, bet ir pasitikėjimas bei džiugesys sieloje. 

Bėgant laikui  veido audiniai silpsta, jie yra blogiau aprūpinami krauju ir deguonimi, dėl gravitacijos veidas tarsi pasislenka žemyn, atsiranda dviguba pasmakrė ir pakinta veido forma. SUGIHARA plastichos chirurgai jums suteiks visą reikalingą pagalbą.

Veido patempimas – tai chirurginė procedūra, kuri pagerina matomus veido ir kaklo senėjimo požymius, tokius kaip:

  • Odos suglebimas
  • Raukšlių linijų gilėjimas
  • Riebalinio sluoksnio mažėjimas
  • Nukarusi oda ir kaklo riebalų perteklius, kuris gali pasirodyti kaip dvigubas smakras arba neoficialiai vadinamas – “kalakuto kaklas”

Jaunatviškų veido bruožų praradimą nulemia įvairūs veiksniai, įskaitant odos plonėjimą, veido riebalų nykimą, oro stichijų žalą, rūkymą, stresą bei paveldimumą. Veido patempimo opearcija gali būti atliekama sinchroniškai su kitomis procedūromis:

  • Antakių pakėlimas bei akių vokų operacija, siekiant atjauninti senstančias akis 
  • Norint pakeisti prarastą riebalų kiekį, gali būti pasiūlytas riebalų pernešimas arba užpildai 
  • Odos kokybei ir tekstūrai pagerinti gali būti siūlomos odos procedūros, tokios kaip pilingas ar lazeris.

Ko negali padaryti veido patempimo operacija?

Kaip atkuriamoji operacija, veido pakėlimas nepakeičia jūsų pagrindinės išvaizdos ir negali sustabdyti senėjimo proceso. Veido patempimas gali būti atliekamas tik chirurginiu būdu. Minimaliai invazinės atjauninimo procedūros negali pasiekti tų pačių rezultatų, tačiau gali nutolinti veido patempimo operaciją kuriam laikui bei pagerinti rezultatus. Tik kasdienė savo kūno priežiūra prailgins kiekvienos kūno dalies jaunatviškumą.

Kaip sužinoti, ar man reikia veido pakėlimo operacijos? 

Anksčiau ar vėliau ateina tas laikas, kaip iškyla nemažai klausimų ir dvejonių apie veido odą. Nors ir atrodo, kad jūsų kasdieniai kremai, serumai ar kitos grožio procedūros negerina rezultatų, bet nereiktų sprendimų daryti be profesionalo konsultacijos. Profesionalus plastikos chirurgas jums patars ką daryti jei jūsų oda suglebusi arba nukarusi. Tokiu atveju, veido patempimas yra vienintelis gydymo būdas, kuris gali padėti. Atliekant veido patempimo procedūrą pašalinama ši papildoma oda, sukuriama stangri, jaunatviška išvaizda. Ilgametė dr. Dariaus Radzevičiaus patirtis ir šiuolaikinės senstančio veido chirurginės technikos pritaikymas leidžia veido patempimo operaciją atlikti vos per 2 valandas taikant vietinę nejautrą.

Kokie veiksmai atliekami veido pakėlimo operacijos metu?

Atliekant veido patempimo procedūrą, gali būti naudojami keli skirtingi metodai, kurie priklauso nuo esamos problematikos. Tačiau pirmiausia suteikiama nejautra. Antru žingsniu atliekami pjūviai, kurie veido patempimui paprastai daromi plaukų linijoje aplink smilkinį ir tęsiasi iki apatinės galvos odos. Šios procedūros metu chirurgas pašalins riebalus, pakeis apatinių audinių padėtį ir pakels veido raumenis. Senstančiam kaklui gydyti gali prireikti nedidelio pjūvio po smakru. Užbaigus pjūvius, jie uždaromi siūlais arba odos klijais.

Kiek užtrunka atsigavimas po veido patempimo operacijos?

Po veido patempimo procedūros galite tikėtis, kad pirmąsias kelias dienas apatinė veido ir kaklo dalis bus skausminga bei stangresnė. Paprastai skiriami skausmą malšinantys vaistai, kurie gali padėti sumažinti diskomfortą. Patartina keletą savaičių pailsėti nuo darbo, kad skirtumėte laiko sau bei kūno atsatymui. Jums gali būti patarta vengti sunkaus fizinio krūvio bent tris savaites. Individualus gijimo laikas skiriasi, tačiau maždaug per 10 dienų patinimas ir mėlynės turėtų sumenkti. Paprastai makiažo pakanka, kad padengtumėte visus operacijos požymius, kol veidas visiškai išgydys. Kadangi pjūviai seka jūsų plaukų liniją, veido patempimo randai paprastai nėra pastebimi. Net kai būtinas smakro pjūvis, jis paprastai dedamas pagal natūralias smakro raukšles ir paslepia randą.

Kada po veido patempimo operacijos galėsiu vykti namo?

Praėjus 12 val. po operacijos pacientai jau gali keliauti namo. Jei atliekama tik vokų plastika, operacija trunka iki valandos, o po operacijos įprasta klinikoje likti apie vieną valandą.

Kada išryškėja tikrieji veido patempimo operacijos rezultatai? 

Iš karto po procedūros galite pastebėti veido išvaizdos pokyčius, nors pirmąsias savaites matysis mėlynės bei jausite patinimą. Gyjimo laikotarpis gali skirtis specifikiškai nuo kiekvieno žmogaus organizmo, tačiau pilnas sugyjimas užtruks iki 3 mėnesių. Svarbiausia, kad rezultatas vertas įdėtų pastangų bei kantrybės. Jūsų veidas turėtų atrodyti daug jaunatviškesnis ir tonizuotas, o daugelis pacientų teigia, kad jie atrodo iki 10 metų jaunesni. Po profesionaliai atliktos operacijos pacientai jau po 2-3 savaičių gali grįžti į savo įprastą gyvenimo ritmą.

veido-plastika-rezultaivoku-plastika-vilniuje

Kaip prižiūrėti veidą po operacijos?

Norėdami prailginti veido pakėlimo operacijos rezultatus, atsižvelkite į šiuos penkis patarimus. 

Rūpinkitės apsauga nuo saulės 

Saulės poveikis yra viena iš pagrindinių senėjimo požymių, nes UV spinduliai ardo svarbius jūsų odos baltymus. Tai gali pagreitinti linijų, raukšlių ir suglebusios odos atsiradimą, o tai gali pakenkti jūsų veido patempimo rezultatams. Kasdien dėvėdami apsauginius kremus nuo saulės ir vengiant tyčinio deginimosi, galite apsaugoti odą nuo saulės daromos žalos ir pagreitėjusio senėjimo, kurį gali sukelti UV spindulių poveikis. 

Sveika ir subalansuota mityba

Kitas svarbus aspektas, norint išlaikyti sveiką odą ir prailginti veido patempimo rezultatus, yra sveika ir subalansuota mityba. Maisto racioną praturtinkite šviežiais vaisiais, daržovėmis bei nesmulkintais grūdais, tai ne tik turės teigiamos įtakos jūsų odos išvaizdai bet ir savijautai. Taip pat, reiktų pašalinti netinkamus maisto produktus iš savo dietos.

Kokybiškos ir tinkamos odos priežiūros priemonės

Naudokite tinkamas odos priežiūros priemones. Geri gyvenimo būdo įpročiai, tokie kaip kremo nuo saulės dėvėjimas ir subalansuota mityba, yra tik dalis jūsų jaunatviškumo kriterijų. Antroji lygties pusė yra tinkamų odos priežiūros produktų naudojimas pagal jūsų odos tipą ir problemas. Medicininiai odos priežiūros produktai, kurių sudėtyje yra tokių ingredientų kaip retinoidai, peptidai ir antioksidantai, gali būti puikios priemonės odai pašviesinti ir išlyginti. 

Kosmetologo konsultacija

Pasikonsultuokite su kosmetologu, kuris jums patars kokios procedūros gali papildyti jūsų grožio priemonių racioną bei įprastą kasdienį odos priežiūros režimą. Pvz., Paviršiaus atnaujinimo procedūros lazeriu, švelniai pašalina išorinį odos sluoksnį, kad būtų atskleistos glotnesnės, jaunatviškiau atrodančios odos ląstelės. Kiti jauninamųjų procedūrų tipai apima veido procedūras ir cheminį šveitimą. Tačiau, jei jums neseniai buvo atlikta veido pakėlimo operacija, pasitarkite su savo plastikos chirurgu, kiek laiko turėtumėte laukti prieš planuodami bet kokią nechirurginę kosmetinę procedūrą.

Jei svarstote apie veido pakėlimo operaciją, tačiau vis dar kyla daug klausimų ir abejonių, SUGIHARA klinikos specialistai atsakys į juos visus. Mes dirbame tam, kad jūs jaustumėtės gerai.

veido-korekcija-vilniuje veido-patempimas-vilniuje

Daugiau informacijos apie tai, kokios galimos komplikacijos, nuo ko priklauso veido patempimo operacijos kaina, sužinosite konsultacijos metu. Taip pat galėsite pamatyti daugiau dr. D. Radzevičiaus atliktų operacijų nuotraukų.

Daugiau informacijos galite rasti www.dariusradzevicius.lt


Daugiau informacijos ir registracija:

SUGIHARA klinika, Č.Sugiharos g. 3, Vilnius. Mob. +370 6 985 3901info@sugihara.lt


Vertinga dovana D.Radzevičiaus pacientams!

Norime nudžiuginti žinomo ir vertinamo plastikos chirurgo dr. Dariaus Radzevičiaus pacientus.

Nuo šiol visiems D. Radzevičiaus klientams, kurie atlieka plastinės chirurgijosprocedūras ir operacijas, iš karto bus suteikiama SUGIHARA VIP klubo narystė, mūsų klubo privilegijos, nuolaidos ir dovanos.


Fiksavus operacijos datą, ji patvirtinama per 3 d.d.  sumokėjus rezervacijos mokestį. Tai padaryti galite e-parduotuvėje paspaudę čia  ar bankiniu pavedimu paspaudę čia. 

Apie pageidavimą atšaukti suplanuotą operaciją (net jei rezervacijos mokestis nesumokėtas) privaloma informuoti tel. +370 698 53 901  ar el. p. info@sugihara.lt

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#