Pradžia Paslaugos Plastinė, estetinė chirurgijaRiebalų nusiurbimas ir kūno linijų formavimas

Riebalų nusiurbimas ir kūno linijų formavimas

Operacijas atlieka ilgametę patirtį turintis  chirurgas dr. Darius Radzevičius. Jei ilgai svajojate apie kūno pokyčius, pasirinkę SUGIHARA kliniką jausitės patikimose rankose!

 • Riebalų nusiurbimas ir perkėlimas
 • Kūno formavimas implantais
 • Ilgametė gydytojų patirtis 
 • Išskirtinis dėmesys klientui

 

SUGIHARA chirurgijos klinikos teikiamos riebalų nusiurbimo ir kūno formavimo paslaugos

 • Riebalų nusiurbimas (liposakcija) nuo įvairių kūno vietų
 • Riebalų perkėlimas
 • Pilvo plastika su riebalų nusiurbimu
 • Sėdmenų didinimas riebalais
 • Sėdmenų korekcija implantais
 • Sėdmenų pakėlimas
 • Šlaunų pakėlimas
 • Žastų odos patempimas
 • Blauzdų didinimas implantais

Liposakcija

Riebalų nusiurbimas arba liposakcija yra greita plastinės chirurgijos operacija, kurios metu pašalinamas nepageidaujamas riebalų sluoksnis. Tai vienas efektyviausių būdų suformuoti norimas kūno linijas ir padailinti kūno apimtis. Procedūros metu riebalus pašalinti galima nuo įvairiausių kūno vietų: nugaros, sėdmenų, šlaunų, pilvo srities, rankų, blauzdų, pasmakrės ir t. t. 

Kartu su riebalų nusiurbimu labai dažnai yra atliekama ir pilvo plastikos operacija. Daugiau informacijos apie šią operaciją rasite ČIA.

Kodėl riebalai kaupiasi?

Riebalai tam tikrose kūno vietose yra linkę kauptis senstant, tad ir suformuoti norimas kūno apimtis darosi sudėtingiau. Padidėjęs riebalinis sluoksnis gali kauptis ir dėl genetinių priežasčių, hormoninių pokyčių ar tiesiog priaugus nepageidaujamų kilogramų.

Kaip atliekama riebalų nusiurbimo operacija?

Prieš pasiryžtant operacijai, svarbu tiksliai nustatyti siekiamus rezultatus kartu su operuosiančiu gydytoju. Pirmosios konsultacijos metu plastikos chirurgas dr. D. Radzevičius paaiškina procedūros eigą, supažindina su visa reikiama informacija ir padeda geriau suprasti jūsų lūkesčius ir poreikius. 

Po konsultacijos bus paskirta operacijos data. Liposakcija (jei atliekama viena, be papildomų paslaugų) paprastai trunka sąlyginai neilgai, tačiau konkreti trukmė priklauso nuo situacijos sudėtingumo. Tačiau riebalų nusiurbimas laikomas sąlyginai greita operacija ir dažniausiai užtrunka apie 1 val., jos metu taikoma bendra paviršinė nejautra. Atliekamas pjūvis yra vos 4-5 mm ilgio, per jį po oda yra įkišamas siauras vamzdelis, vadinamas kaniule, ir taip nusiurbiami susikaupę nepageidaujami riebalai.  

Lūpų, sėdmenų ir kitų kūno vietų putlinimas savais riebalais

Riebalų nusiurbimo operacijos trukmė ir kompleksiškumas gali kisti, jei papildomai atliekama daugiau pageidaujamų procedūrų. Pavyzdžiui, nusiurbtų riebalų perkėlimas į kitas kūno vietas, siekiant suteikti joms norimą formą. Tokiu būdu galima formuoti savo kūno linijas be implantų – tiesiog perkelti nusiurbtus riebalus į tas kūno vietas, kurioms trūksta apimties. 

 • Vienos kūno zonos operacija trunka iki 2 val.
 • Namo vykstama tą pačią arba sekančią dieną
 • Mėnesį laiko rekomenduojama nešioti specialius kompresinius rūbus 
 • Nedarbingumas po operacijos trunka apie 10-12 dienų 
 • Grįžti prie fizinės veiklos galima jau po mėnesio

Odos pertekliaus šalinimas

Dažnai pašalinus nepageidaujamus riebalus, ypač, jei riebalinis sluoksnis buvo nemenkas, gali atsirasti pastebimas atsirasti odos perteklius. Oda, netekusi poodinio riebalinio audinio ir praradusi elastingumą kai kuriems pacientams sukelia nepatogumų, todėl kartu su riebalų nusiurbimu gali būti atliekamas ir susidariusiu odos pertekliaus šalinimas. Dažniausiai oda šalinama pilvo, šlaunų, sėdmenų ir kitose srityse.

Viena populiariausių operacijų – pagurklio riebalų nusiurbimas

Viena dažniausių liposakcijos procedūrų – pagurklio nusiurbimas. Dvigubas pagurklis daugeliui žmonių sukelia estetinių nepatogumų. Padidėjęs riebalų kiekis pasmakrėje atsiranda dėl įvairių priežasčių – nuo paveldėjimo iki padidėjusio kūno riebalų kiekio. 

Pagurklio nusiurbimo operacija atliekama padarius vos kelių milimetrų pjūvį pasmakrėje. Daugeliu atvejų užtenka tiesiog nusiurbti riebalinį sluoksnį. Tačiau, jei pacientas yra vyresnio amžiaus ir oda yra praradusi elastingumą, kartu rekomenduojama atlikti ir plastinę odos patempimo operaciją.

Riebalų nusiurbimas: prieš ir po

Pirminį rezultatą po riebalų šalinimo operacijos galėsite pamatyti jau po kelių mėnesių, sugijus randams. Liposakcijos rezultatai išlieka ilgą laiką, tačiau tai labai priklauso nuo paciento gyvensenos, mitybos, fizinio aktyvumo. Jei svarstote apie riebalų nusiurbimą, tačiau nežinote, ar ši procedūra skirta jums, peržiūrėkite pokyčius PRIEŠ ir PO riebalų nusiurbimo operacijos.

Dažniausiai užduodami klausimai

Koks gijimo procesas po riebalų nusiurbimo operacijos?

Gijimo procesas priklauso nuo to, kurioje kūno vietoje buvo atlikta procedūra, operacijos sudėtingumo ir jūsų organizmo būklės ar turimų sveikatos sutrikimų. Dažniausiai gijimas užtrunka apie mėnesį ar iki 6 savaičių. Pirmąsias 10-12 dienų išrašomas nedarbingumo pažymėjimas, o nuo fizinės veiklos rekomenduojama apsiriboti bent vieną mėnesį po operacijos. Taip pat privaloma nešioti specialius kompresinius rūbus, mažinančius audinių tinimą. 

Kada galėsiu vykti namo? 

Namo galite vykti dar tą pačią ar kitą dieną, priklausomai nuo to, kaip jūsų organizmas atsigauna po operacijos.

Kokia turėtų būti pooperacinė priežiūra?

Po operacijos rekomenduojama ilsėtis ir vengti fizinės veiklos. Chirurgas taip pat gali išrašyti nuskausminamųjų pirmoms dienoms po procedūros. Siūlai yra ištraukiami pirmą savaitę po operacijos. 2-4 savaites privaloma dėvėti specialius kompresinius rūbus, mažinančius audinių tinimą.

Koks nedarbingumo terminas po liposakcijos?

Nedarbingumas po operacijos yra apie 10-12 dienų, grįžti prie fizinės veiklos galima po mėnesio.

Ar po riebalų nusiurbimo operacijos liks randai?

Po operacijos neretai tose vietose, kur buvo šalinami riebalai, matomos poodinės kraujosruvos (mėlynės), kurios per kelias savaites išnyksta. Kelių milimetrų pjūvis atliekamas mažiausiai pastebimose kūno vietose, tad randas ilgainiui tampa beveik neįžiūrimas.

Kiek laiko trunka operacija?

Įprastas riebalų nusiurbimas gali trukti iki 1 val., tačiau, jei kartu rekomenduojama atlikti papildomų procedūrų (pvz. odos pertekliaus šalinimas, riebalų perkėlimas į kitas kūno vietas, odos patempimas ir pan.), operacijos laikas ilgėja.

 

Daugiau informacijos apie tai, koks Jūsų atveju tikėtinas rezultatas, kokios galimos komplikacijos, nuo ko priklauso operacijos kaina, sužinosite konsultacijos metu. Taip pat galėsite pamatyti daugiau dr. D. Radzevičiaus atliktų operacijų nuotraukų „prieš“ ir „po“.

Daugiau informacijos galite rasti www.dariusradzevicius.lt


Daugiau informacijos ir registracija:

SUGIHARA klinika, Č.Sugiharos g. 3, Vilnius. Mob. +370 6 985 3901info@sugihara.lt


Vertinga dovana D.Radzevičiaus pacientams!

Norime nudžiuginti žinomo ir vertinamo plastikos chirurgo dr. Dariaus Radzevičiaus pacientus.

Nuo šiol visiems D. Radzevičiaus klientams, kurie atlieka plastinės chirurgijos procedūras ir operacijas, iš karto bus suteikiama SUGIHARA VIP klubo narystė, mūsų klubo privilegijos, nuolaidos ir dovanos.


Fiksavus operacijos datą, ji patvirtinama per 3 d.d.  sumokėjus rezervacijos mokestį. Tai padaryti galite e-parduotuvėje paspaudę čia  ar bankiniu pavedimu paspaudę čia. 

Apie pageidavimą atšaukti suplanuotą operaciją (net jei rezervacijos mokestis nesumokėtas) privaloma informuoti tel. +370 698 53 901  ar el. p. info@sugihara.lt

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#