Pradžia Paslaugos Plastinė, estetinė chirurgijaKrūtų mažinimo operacija

Krūtų mažinimo operacija

Ilgametė gydytojo patirtis ir išskirtinis dėmesys pacientėms.

  • Krūtų mažinimas atliekamas siekiant palengvinti fizinį aktyvumą;
  • Išvenkite kvėpavimo sutrikimų, nugaros skausmų bei uždegimo krūtų raukšlėje.

 

Patyręs SUGIHARA klinikos chirurgas padės Jums atsikratyti visų šių nemalonių pojūčių, atlikdamas krūtų sumažinimo operaciją už Jums priimtiną kainą.

Kada rekomenduojama krūtų mažinimo operacija?

Krūtų mažinimo operacija rekomenduojama tada, kai moteris, dėl per didelių krūtų, patiria tiek fizinį, tiek psichologinį diskomfortą:

  • didelės krūtys trukdo užsiimti sportu bei kita fizine veikla;
  • sunku rasti tinkamo dydžio drabužius, patrauklius apatinius ir pan.;
  • vargina nugaros, kaklo, stuburo skausmai, kvėpavimo sutrikimai, dėl gausaus prakaitavimo po krūtimis atsirandantys iššutimai;
  • krūtys ryškiai išsiskiria nevienoda forma, dydžiu.

Deja, bet dėl prieš tai išvardintų priežasčių, itin didelę krūtinę turinčios moterys vengia sportuoti ar kitaip aktyviai leisti laisvalaikį. O tai dažnai tampa viena iš svorio augimo priežasčių bei atsiranda didesnė rizika susirgti diabetu, širdies ir kraujagyslių ligomis.

Kaip atliekama ir kiek trunka krūtų mažinimo operacija?

Krūtų mažinimo operacija atliekama chirurginiu būdu, kai iš krūties pašalinama dalis audinio. Kaip ir prieš kiekvieną chirurginę procedūrą, taip ir prieš šią, būtina pasikonsultuoti su šios srities specialistu, šiuo atveju – plastikos chirurgu. SUGIHARA klinikoje plastines krūtų mažinimo operacijas atlieka gydytojas dr. D. Radzevičius.

Paprastai krūtų mažinimo operacija trunka apie 2 valandas, suteikiant pacientei bendrinę nejautrą. Po operacijos pacientės klinikoje lieka 1 parai ir mėnesį po procedūros privalo dėvėti specialią liemenėlę. 

Visa būtina informacija, atsakymai į iškilusius klausimus bei registracija teikiama: SUGIHARA klinika, Č. Sugiharos g. 3, Vilnius, mob.: +370 6 985 3901, el. paštas: info@sugihara.lt.

 

krūtų mažinimas-SUGIHARA PRIEŠ PO

 

Priešoperacinis laikotarpis

Prieš krūtų mažinimo operaciją vyksta konsultacija su plastikos chirurgu. Konsultacijos metu susipažinsite su pasiruošimo operacijai procesu. Taip pat operaciją atliksiantis gydytojas jus ištirs, itin kruopščiai apžiūrės, pamatuos visas reikiamas apimtis ir surinks išsamią informaciją apie dabartinę jūsų sveikatos būklę – ligas kuriomis sergate, vartojamus vaistus, alergijas medikamentams ir kt. Kartu aptarsite ir lūkesčius po operacijos. Visa ši informacija specialistui būtina todėl, kad jis privalo užtikrinti saugią jūsų sveikatos būklę operacijos metu ir po jos. Tik surinkęs visus būtinus duomenis, plastikos chirurgas galės nustatyti procedūros mastą ir parinkti geriausiai jums tinkančią operacijos techniką. 

 

Pooperacinis laikotarpis

Po procedūros gijimo procesas priklauso nuo asmeninių pacientės organizmo bei kūno savybių, atsižvelgimo į gydytojo rekomendacijas pooperaciniam laikotarpiui ir panašių veiksnių. Kadangi krūtų mažinimo procedūra yra chirurginė operacija, natūralu, kad pirmąsias kelias dienas bus juntamas skausmas, gali atsirasti patinimų ar sukilti kūno temperatūra. Po dienos ar kelių, skausmas sumažės, o laikui bėgant išnyks visai. 

Per didelių krūtų mažinimo operacija yra chirurginė procedūra, kurios metu taikoma medikamentinė intervencija. Tad gali iškilti tam tikrų komplikacijų rizika, kurios paprastai būna susijusios su anestezija, infekcija, kraujavimu ar patinimu. Tačiau SUGIHARA klinikoje šios komplikacijos itin retos ir paprastai patyrę plastikos chirurgai jų išvengia. 

Pirmą parą po operacijos, jumis rūpinsis klinikos personalas, tačiau parvykus namo atsakomybė rūpintis savimi teks pačiai. Nuo to, kaip tai darysite, priklausys jūsų sveikimo laikotarpis bei sunkumas, komplikacijų rizika, na ir grožis bei puiki savijauta. 

 

Krūtų mažinimo operacija: prieš ir po

Dažniausiai užduodami klausimai

Kodėl atliekama krūtų mažinimo operacija?

Krūtų mažinimo operacija atliekama ne tik dėl estetinių priežasčių, bet ir sveikatos būklės gerinimo. Krūtys gali sverti arti pusės kilogramo, todėl nuolatinė įtampa kaklo bei nugaros srityse gali sukelti nuolatinius skausmus. Prieš procedūrą patariame pasikonsultuoti su plastikos chirurgu ir apsvarstyti visas įmanomas galimybes. Atminkite, kad tik edukuoti sprendimai – teisingiausi!

Ką turite žinoti prieš krūtų mažinimo operaciją?

Jei jaučiatės pavargusi bei kamuoja nugaros ar kaklo skausmai, o jūsų krūtys lyg kasdienybės trigdis trugdantis laisvai jaustis, apsvarstykite krūtų mažinimo operaciją. Žinoma, būtina atitikti ir keletą kitų sąlygų:

  • Privalu – geras imunitetas
  • Gretutiniai susirgimai – priklauso ar turimi gretutiniai susirgimai jums leidžia atlikti šią procedūrą
  • Amžius – nuo amžiaus priklauso gyjimas bei bendrasis kūno atsistatymas

Atminkite, kiekvienas žmogus yra unikalus, todėl bendras suvokimas, išsikelti lukesčiai bei edukacija yra kertiniai gero rezultato kriterijai.

 

Susijusios plastinės chirurgijos paslaugos:

Dr. Dariaus Radzevičiaus konsultacijos

Krūtų pakėlimo operacija

 

Daugiau informacijos apie tai, kokios galimos komplikacijos, nuo ko priklauso operacijos kaina, sužinosite konsultacijos metu. Galėsite pamatyti ir daugiau dr. Dariaus Radzevičiaus atliktų operacijų nuotraukų  „prieš“ ir „po“.

 


Daugiau informacijos ir registracija:

SUGIHARA klinika, Č. Sugiharos g. 3, Vilnius. Mob.: +370 6 985 3901, el. paštas: info@sugihara.lt


Vertinga dovana D. Radzevičiaus pacientams!

Norime nudžiuginti žinomo ir vertinamo plastikos chirurgo dr. Dariaus Radzevičiaus pacientus.

Nuo šiol visiems D. Radzevičiaus klientams, kurie atlieka plastinės chirurgijos procedūras ir operacijas, iš karto bus suteikiama SUGIHARA VIP klubo narystė, mūsų klubo privilegijos, nuolaidos ir dovanos.


Fiksavus operacijos datą, ji patvirtinama per 3 d.d.  sumokėjus rezervacijos mokestį. Tai padaryti galite e-parduotuvėje paspaudę čia  ar bankiniu pavedimu paspaudę čia. 

Apie pageidavimą atšaukti suplanuotą operaciją (net jei rezervacijos mokestis nesumokėtas) privaloma informuoti tel. +370 698 53 901  ar el. p. info@sugihara.lt

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#