Pradžia Paslaugos Plastinė, estetinė chirurgijaKrūtų didinimas implantais

Krūtų didinimas implantais

Krūtų išvaizda ir sveikata yra svarbi moters seksualumo ir pasitikėjimo savimi dalis. Metas pasikeisti?

 

Jei jaučiate, kad jūsų savijautai ir grožiui reikia šio pokyčio – patikėkite krūtų didinimą aukšto meistriškumo „Sugihara“ profesionalams!

Krūtų didinimas – viskas ką turite žinoti

Krūtų didinimo operacija dažniausiai atliekama naudojant krūtų implantus arba paciento kūne, esantį riebalinį sluoksnį. 

Krūtų didinimas implantais yra itin populiari, paprastesnė ir mažiau invazinė procedūra. Plastikos chirurgas dr. Darius Radzevičius naudoja lygaus paviršiaus „Mentor“ implantus, suteikiančius krūtims natūralią išvaizdą. Tai saugus ir ilgalaikis būdas suteikti krūtims norimą formą, dydį ir stangrumą. 

Prieš atliekant operaciją, pacientėms rekomenduojama kuo nuosekliau išdėstyti savo lūkesčius ir pasitarti su gydytoju ir nesibaiminti randų – operacijos metu chirurgas atliekamas vos 2-3 cm. ilgio pjūvis mažiausiai pastebimoje krūtų vietoje. 

Krūtų implantai „Mentor“

„Mentor“ prekės ženklas gamina visame pasaulyje pripažintus krūtų implantus. Šie lygaus paviršiaus implantai yra pagaminti iš aukštos kokybės kūnui saugaus medicininio silikono. 

„Mentor“ implantai gali būti naudojami krūtų didinimui bei korekcijai, siekiant suteikti krūtims natūralų grožį. Kitaip nei įprasti silikono implantai, jie gaminami specialiai tam, kad atkurtų kuo natūralesnę krūtų išvaizdą ir pojūtį – dėl šių ir daugybės kitų privalumų juos pasirinkome savo klientams klinikoje „Sugihara“.

Operacijos eiga

Krūtų didinimas ar korekcija prasideda dar prieš gulantis ant operacinio stalo. 

  1. Paciento ir gydytojo pirmo susitikimo metu įvardijami lūkesčiai ir turimi nusiskundimai. 
  2. Aptariama galima krūtų forma, dydis, spenelio išvaizda ir kiti pasikeitimai.
  3. Su gydytojo pagalba pasirenkami implantai.
  4. Įvertinama paciento sveikata, svoris, ūgis, krūtinės matmenys, odos būklė. 
  5. Peržiūrimas pasiruošimo ir reabilitacijos laikotarpis, galimas rezultatas ir kita svarbi informacija.

Sutartą dieną krūtų didinimo operacija atliekama bendrinėje nejautroje. Operacijos metu chirurginis pjūvis daromas mažiausiai pastebimoje vietoje po spenelio aureole arba po krūtimi. Pjūviui sugijus, randas tampa beveik nepastebimas. 

Operacija dažniausiai trunka apie 1 val. Jei kartu atliekamas ir krūtų pakėlimas – iki 2 val. 

 

Krūtų dininimas PRIEŠ ir PO klinikoje SUGIHARA

 

Gijimas po krūtų didinimo

Po operacijos daugelis pacienčių į normalų gyvenimą grįžta greitai, tačiau norėdami užtikrinti saugų ir greitą gijimą, būtina laikytis operavusio chirurgo nurodymų. Gijimo eiga priklauso nuo pacientės kūno reakcijos į implantus ir sveikatos būklės. 

Dauguma pacienčių: 

✓po 1 d. jau gali maudytis

✓po 3 d. grįžta į darbą

✓po 1 sav. jaučiasi įprastai

✓po 2-3 mėn. pamato preliminarų rezultatą

✓po 1 m. pamato galutinį rezultatą


Rekomendacijos

  • 4 sav. nešioti specialią liemenėlę ir apsauginę juostą
  • 1 mėn. nemiegoti ant pilvo
  • 3 mėn. nesilankyti pirtyje, saunoje, karštose voniose
  • 3 mėn. neužsiimti sunkia fizine veikla

Krūtų didinimas implantais: prieš ir po

Galutinį operacijos rezultatą pamatyti galima po 1 m., tačiau preliminarų vaizdą ir pokyčius pastebėti galima jau po 2-3 mėn. Per šį laiką kūnas prisitaiko prie implantų, nuslūgsta audinių tinimas, užgyja pjūvio randas. 

 

Daugiau informacijos ir registracija konsultacijai:

SUGIHARA klinika, Č.Sugiharos g. 3, Vilnius. Mob. +370 6 985 3901info@sugihara.lt


Dažniausiai užduodami klausimai

Kodėl verta rinktis krūtų didinimą implantais?

Ši operacija gali tapti sprendimo būdų, kai esate nepatenkinta savo krūtų dydžiu, forma, išvaizda. Dažniausiai tai atsitinka po svarbių kūno pokyčių: ženklaus svorio praradimo, nėštumo ir kūdikio maitinimo, traumų; krūties vėžio metu dalinai ar visiškai netektų krūčių. Kitos pacientės kreipiasi norėdamos pakeisti krūtų dydį, nes dėl jo jaučiasi nepatogiai.

Kada pastebėsiu rezultatus? 

Galutinį rezultatą galite pamatyti po 1 metų, o preliminarų – jau po 2-3 mėn., kai pjūvio vieta visiškai užgis ir nuslūgs audinių tinimas, o kūnas prisitaikys prie implantų. 

Ar krūtų implantus būtina keisti?

Taip, nes net ir kokybiškiausi implantai nėra amžini. Dėl sveikatos ir saugumo juos rekomenduojama keisti. Nors „Sugihara“ klinikoje naudojami „Mentor“ implantai pasižymi ilgaamžiškumu, juos rekomenduojama pakeisti kas 10-12 metų. 

Ar krūtų implantai paveikia žindymą krūtimi?

Krūtų implantai neturi įtakos maitinimui krūtimi, nes jie dedami po liaukiniu audiniu ir po raumeniu – taip nėra pažeidžiami maitinimo latakėliai. Todėl susilaukus vaikelio žindymas krūtimi net ir su implantais bus toks pat saugus, kaip ir be jų. 

Kokios galimos krūtų didinimo operacijos komplikacijos?

Nors krūtų implantai yra saugūs ir patikimi, komplikacijų gali kilti, tačiau tam, kad jų būtų išvengta, verta prieš operaciją turėti išsamią konsultaciją su gydytoju ir pasirinkti patikimą profesionalą.. 2-3 % atvejų gali susiformuoti neįprasta randinė kapsulė aplink implantą, tačiau tokie dariniai yra reti ir prieš operaciją chirurgas pasirūpina visomis įmanomomis priemonėmis, užtikrinančiomis saugią ir sklandžią eigą bei gijimą.

 

Ieškote profesionalaus krūtinės didinimo Vilniuje? Registruokitės pirminei konsultacijai.

 

Susijusios plastinės chirurgijos paslaugos:

Dr. Dariaus Radzevičiaus konsultacijos

Krūtų pakėlimo operacija

 


Vertinga dovana D.Radzevičiaus pacientams!

Norime nudžiuginti žinomo ir vertinamo plastikos chirurgo dr. Dariaus Radzevičiaus pacientus.

Nuo šiol visiems D. Radzevičiaus klientams, kurie atlieka plastinės chirurgijos procedūras ir operacijas, iš karto bus suteikiama SUGIHARA VIP klubo narystė, mūsų klubo privilegijos, nuolaidos ir dovanos.


Fiksavus operacijos datą, ji patvirtinama per 3 d.d.  sumokėjus rezervacijos mokestį. Tai padaryti galite e-parduotuvėje paspaudę čia  ar bankiniu pavedimu paspaudę čia. 

Apie pageidavimą atšaukti suplanuotą operaciją (net jei rezervacijos mokestis nesumokėtas) privaloma informuoti tel. +370 698 53 901  ar el. p. info@sugihara.lt

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#