Registracija

Paieška:

Dienos chirurgija

Dienos chirurgija – tai medicinos paslaugų teikimo forma, kai operacijos atliekamos ir pacientas išleidžiamas į namus tą pačią dieną arba kitos dienos rytą.

Pacientas neatitraukiamas nuo įprastos jam socialinės aplinkos, turi mažiausią riziką užsikrėsti „ligoninės“ infekcija, greičiau sveiksta ir grįžta į darbą.

Gydymo sėkmingumą ir operacijų saugumą užtikrina tai, kad jas atlieka aukščiausios kvalifikacijos patyrę chirurgai, o nuskausminimą – anesteziologai, naudodamiesi šiai dienai moderniausia aparatūra.

Pacientas turėtų žinoti, kad prieš kiekvieną operaciją būtina chirurgo specialisto konsultacija. Jos metu skiriami tyrimai ir aptariami įvairūs su operacija susiję klausimai.
Dienos chirurgijos skyrius yra aprūpintas šiuolaikine medicinine įranga, instrumentų rinkiniais, atitinka griežtus higienos reikalavimus, komfortabilus ligoniams ir laukiantiesiems, puikus estetinis vaizdas. Skirtingai, nei valstybinėse gydymo įstaigose, kur gydytojas aptarnauja iki 6 pacientų, mūsų klinikoje chirurgo ar anesteziologo dėmesys skiriamas tik Jums vienam. Kiekviena slaugytoja slaugo tik vieną pacientą, todėl būsite visada apgaubti mūsų personalo dėmesiu ir globa.

Dėmesio! Lydintiems asmenims galime pasiūlyti poilsio kambarį ar nakvynę. Galėsite patogiai ilsėtis viename iš dviejų jaukiai įrengtų kambarių greta SUGIHARA klinikos. Dviviečio kambario kaina parai – 60 €.
Daugiau informacijos dėl kambarių teirautis Tel.: (8 5) 270 5710, (8 5) 270 5777.

 

Klinikoje atliekamos dienos chirurgijos operacijos ir procedūros:

Plastinė rekonstrukcinė chirurgija:

  • atlėpusių ausų korekcija;
  • viršutinių vokų operacija;
  • operacijos dėl riešo kanalo sindromo;
  • plaštakos sausgyslių ligų;
  • tirpstančių, pritrauktų pirštų (Dupuytreno kontraktūra) operacijos;
  • „spragsinčio“ piršto operacijos;

Otorinolaringologija:

  • nosies kriauklių plastika;
  • sąaugų nosies ertmėje pašalinimas.

 

Didžiuojamės būdami klientų įvertinais profesionalais, grožio ekspertais, sukūrusiais pokyčių kliniką. Mums rūpi kiekvieno žmogaus grožis ir sveikata. Matome klientą kaip asmenybę, esame pasišventę kokybei ir aukštiems etikos standartams. Patirtimi ir profesionalumu pelnome klientų pasitikėjimą  ir lojalumą, todėl esame rinkos lyderiai. Mūsų komanda tiki: gražus žmogus yra sveikas žmogus, harmoningai derinantis fizinę ir emocinę sveikatą. Mes esame verti rinkoje būti pripažintu kokybės standartu, kurio pagrindas – pagarba asmenybės unikalumui ir grožiui.

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus