Registracija

Paieška:

Proginės šukuosenos

Proginė šukuosena – tai vienas iš svarbiausių moters šventinio įvaizdžio akcentų.

Šukuosena turi ne tik išryškinti gražiausius Jūsų bruožus, tobulai derėti prie aprangos ir makiažo, bet ir atspindėti Jūsų asmenybę.

Mūsų kirpėjai stilistai kartu su Jumis padės sukurti harmoningą, stilingą ir išskirtinį įvaizdį – kad šventės metu Jūs jaustumėtės patogiai ir atrodytumėte žavingai.

Šventinė šukuosena – ką reikėtų žinoti?

  • Jei esate apvalių veido bruožų, dalis plaukų gali būti šukuojama į šoną. Jei veidas siauras – tiks susuktų plaukų sruogos ar garbanėlės.
  • Smulkių veido bruožų moterims itin tinka purios šukuosenos, stambių – lygesnės.
  • Jei vilkėsite atvirą, pečius apnuoginančią suknelę, tinka aukštai sukeltų plaukų šukuosenos, jei rinksitės kuklesnę suknelę – puikiai tiks ant nugaros laisvai krentantys plaukai.
  • Susitarkite su kirpėja dėl bandomosios šukuosenos. Pasiimkite šventinės suknelės nuotrauką – kirpėjai bus lengviau parinkti Jums tinkamą šukuoseną.
  • Įvairaus pločio kaspinai, juostelės, lankeliai, gėlės ar segės – nebijokite paįvairinti šukuosenos. Plaukų aksesuaras turėtų derėti prie drabužių, o dar geriau – jei atkartotų jų detales.
  • Tamsius plaukus patariame puošti perlais ir šviesiomis juostelėmis, įpintomis į plaukus. Šviesiaplaukėms tinka gyvos gėlės, blizgančios segės ar akmenėliai.

Svarbiausia taisyklė – pasikalbėkite su savo kirpėja-stiliste. Ji ne tik patars, kokią šventinę šukuoseną rinktis, bet ir padės sukurti šventinį įvaizdį pagal Jūsų temperamentą, asmenines savybes ir veido bruožus.

SUGIHARA grožio salonuose mes taip pat galime pasirūpinti ir Jūsų šventiniu ar proginiu makiažu.


Daugiau informacijos ir registracija:

SUGIHARA klinika, Č.Sugiharos g. 3, Vilnius. Mob. +370 6 985 3901info@sugihara.lt

SPA centras „Akropolyje“, Ozo g. 25, Vilnius. Mob. +370 698 25355spaakropolis@sugihara.lt 

 

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus