Pradžia Paslaugos Kirpyklos, grožio paslaugosAntakių ir blakstienų priežiūra

Antakių ir blakstienų priežiūra

Dailus ir išraiškingas žvilgsnis – tikra puošmena!

Blakstienų laminavimo procedūra Yumi Lashes (tik SUGIHARA klinikoje)

„Yumi™ Lashes“ – tai technika, ilginanti blakstienas jų nepriauginant.

Blakstienų procedūra „Yumi™ Lashes“ skirta tam, kad pakeltų ir pailgintų natūralias Jūsų blakstienas.Procedūra trumpa, trunka vos 55 min. Atlikus procedūrą  „Yumi™ Lashes“ efektas išlieka nuo 8 iki 12 savaičių – kaip ir natūralus blakstienos gyvavimo ciklas. Procedūra dar stipriau išryškina natūralų Jūsų blakstienų grožį.

„Yumi™ Lashes“ metodika – tikra revoliucija grožio pasaulyje, prasidėjusi 2008 m. Su  „Yumi™ Lashes“ blakstienos palenkiamos į viršų, joms suteikiamas ilgis, aukštis ir apimtis. Blakstienos atrodo ilgesnės ir tankesnės. Daugiau apie procedūrą skaitykite ČIA.

Darbai atlikti specialistės Jurgitos:

Antakių laminavimas

Kam skirta ši procedūra?

Antakių laminavimo procedūra skirta suteikti vešlesnę antakių formą, sutvarkyti nepaklusnius plaukelius. Procedūros metu naudojamos priemonės maitina plaukelius, aprūpina vitaminais, kas skatina  jų augimą. Todėl procedūra yra skirta ne tik vešliems antakiams, bet ir norinčioms tokius turėti – atsiauginti.
Po procedūros antakiai įgauna tvarkingesnę, simetriškesnę ir vešlesnę išvaizdą!
Kaip atliekama procedūra?
Procedūrą sudaro  3 etapai:
1. Antakių plaukelių ištiesinimas, krypties suteikimas, apimties suteikimas.
2. Antakių tonavimas, dažymas.
3. Prisotinimas vitaminais ir mineralais.

Svarbu! 12 val. po procedūros vertėtų vengti vandens, pirčių.

Po 12 val. – priežiūra įprasta, rekomenduojama naudoti antakių plaukelių fiksavimo priemones.

Profesionalus blakstienų priauginimas 

Tai puiki išeitis norinčioms kasdien džiaugtis tankesnėmis, ilgesnėmis blakstienomis. Priaugintos blakstienos puikiai prisitvirtina prie natūralių blakstienų, todėl nereikės baimintis, kad kasdienėje veikloje – miegant, sportuojant ar maudantis jos gali iškristi – taip galėsite jomis puikuotis ilgą laiką.

Priaugintos blakstienos puikiai prisitvirtina prie natūralių blakstienų, todėl nereikės baimintis, kad kasdienėje veikloje – miegant, sportuojant ar maudantis jos gali iškristi – taip galėsite jomis puikuotis ilgą laiką.

SUGIHARA kosmetikos kabinete priauginamos blakstienos yra lengvos, minkštos, patogios ir atrodo itin natūraliai, o rezultatas išties stulbinantis – išraiškingas, skvarbus bei viliojantis žvilgsnis!

Blakstienų priauginimo procedūra atliekama SPA centre Vilniaus „Akropolyje“ ir SUGIHARA grožio centre (Č.Sugihaaros g.3)

Cheminis blakstienų rietimas

Tai šiuolaikiškas akių dailinimo būdas, kurio dėka akys tampa išraiškingesnės ir patrauklesnės. Procedūros metų blakstienos yra užriečiamos specialiais suktukais ir priemonėmis. Efektas išlieka iki trijų mėnesių.

Rekomenduojama moterims, kurių blakstienos itin tiesios arba nemėgstančioms dažyti blakstienų tušu. Chemiškai užriestos blakstienos labai atveria žvilgsnį, akys tampa didelės ir išraiškingos, o blakstienos atrodo daug ilgesnės, nes yra užriečiamos nuo pat šaknų.

Antakių, blakstienų dažymas ir korekcija

Profesionali antakių korekcija bei dažymas – kvalifikuotų specialistų profesionaliomis bei saugiomis priemonėmis atliekamos procedūros padėsiančios Jūsų veidui dar labiau atsisikleisti.

Antakių formavimas ir dažymas ilgalaikiais Hena (chna) dažais. Įprastinės antakių dažymo procedūros turi vienintelį trūkumą – trumpalaikį efektą. Ar galėtumėte įsivaizduoti idealios formos antakius, kurių nereikia ryškinti net 6 savaites?

Procedūrų metu naudojami ilgalaikiai Hena (chna) dažai – tai natūralus produktas, sukurtas būtent antakių priežiūrai. Šis dažymo būdas ypač turėtų patikti norinčioms didesnės antakių apimties – procedūros metu nudažomi ne tik plaukeliai, bet ir oda. Spalva ant odos išliks nuo 5 iki 14 dienų, o plaukelių – net iki 6 savaičių. Procedūrų metu naudojamos natūralios priemonės, tad plaukeliai ne tik ilgam pagražinami, bet ir stiprinami.

Procedūros Hena (chna) dažais rekomenduojamos:

  • taupantiems laiką, pageidaujant ilgalaikiškesnio rezultato,
  • esant ploniems, silpniems plaukeliams, trūkstant apimties,
  • praradus antakių formą, norint ištaisyti asimetriją,
  • jautriems cheminiams dažams žmonėms.

Procedūros metu atsižvelgiant į veido struktūrą individualiai parenkama tinkamiausia antakių forma, paslėpiami trūkumai ir pabrėžiami gražiausi bruožai.


SUGIHARA klinika, Č.Sugiharos g. 3, Vilnius. Mob. +370 6 985 3901info@sugihara.lt

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#