`
Registracija

Paieška:

Plaukelių šalinimas lazeriu

Nepageidaujamu plaukelių šalinimas nuo įvairių kūno vietų. SUGIHARA klinikoje plaukus galima šalinti net 4 skirtingais lazeriais.

Norite visuomet džiaugtis glotnia ir švelnia it šilkas oda? Suteikite odai malonumą – greitą, neskausmingą ir ilgalaikį nepageidaujamų plaukelių šalinimą lazeriu.

Nė viena save mylinti ir gerbianti moteris iš namų neišeis plaukuotomos kojomis, pažastimis ar „ūsiukais“. Nepageidaujami plaukai šalinami įvairiais būdais – vašku, elektriniu depiliatoriumi, pincetu, ar tiesiog skutami. Šie metodai sukelia nemažai nepatogumų – ne tik skausmą, bet ir bėrimus, be to, plaukeliai greitai atauga.

Patentuota naujiena! Plaukų šalinimo lazeris SAPPHIRE®

Laser Sapphire® – tai vienintelis plaukų šalinimo lazeris su patentuota Depilice® technologija, kuri atšaldo lazerio antgalį net iki -10ºC, todėl procedūra yra ne tik ypač saugi, efektyvi, bet ir beskausmė.

Laser Sapphire® yra galingas novatoriškas diodinis 808 nm. bangos ilgio lazeris, naudojantis galingą dvigubo veikimo maitinimo sistemą be jokių kondensatorių, kas užtikrina didelį smūginį energijos atidavimą ir tuo pačiu ypač gerus ir ilgalaikius plaukų šalinimo rezultatus.

Kitas svarbus lazerio veikimo parametras yra impulso ilgis. Laser Sapphire® veikia plačiame diapazone nuo ultra trumpo iki ilgo, kas suteikia galimybę ji naudoti visiems odos tipams net ir ypač tamsiai ar įdegusiai odai. Procedūrą galima atlikti ir vasarą, nes šio tipo lazeris yra saugus visais metų laikais. Aukštas lazerio veikimo greitis nuo 1Hz iki 15Hz leidžia sėkmingai šalinti net ir šviesius bei plonus plaukus, o pažangi programinė įranga suteikia galimybę patyrusiam gydytojui individualiai parinkti tinkamus veikimo rėžimus pagal odos tipą, spalvą ar jautrumą.

Diodo Lazeris ir Aleksandrito lazeris – kuris geriau? 

SUGIHARA klinikoje plaukus galima šalinti net 4 skirtingais lazeriais

Tobulėjant lazerinėms plaukų šalinimo technologijoms, atsiranda vis naujų lazerinių technologijų ir lazerio tipų. Ne visos estetikos klinikos naudoja tuos pačius lazerių tipus, todėl visada naudinga sužinoti, kokios yra naujos veiksmingos plaukų šalinimo lazeriu procedūros bei kuo skiriasi plaukų šalinimas skirtingais lazeriais bei būdais.

SUGIHARA klinikoje gydytojos dermatologės parenka tinkamiausią plaukų šalinimo būdą priklausomai nuo:

  • plaukų spalvos (tamsūs, šviesūs plaukai);
  • plaukų storio (ploni, gležni, stori ir kt.);
  • kokie plaukų šalinimo būdai prieš tai buvo taikyti bei kokie buvo pasiekti rezultatai;
  • sezono (vasaros periodas, šaltasis periodas);
  • ar oda yra įdegusi;
  • didelį ar mažą plotą reikia pašalinti.

Tik gydytojas dermatologas geriausiai gali rekomenduoti ir individualiai parinkti tinkamiausią plaukų šalinimo būdą.

Diodo lazeris

Diodinis ir Aleksandrito lazerių rūšys dažnai naudojamos plaukų šalinimo procedūroms, tik diodinis lazeris yra šiek tiek naujesnis rinkoje nei Aleksandrito. Diodo lazeris veikia 800 arba 810 nm bangos ilgiu. Šis ilgesnis bangos ilgis leidžia giliau įsiskverbti į odą, teoriškai išvengiant melanino odos epidermyje ir todėl tiesiogiai nukreipiamas į plaukų folikulus. Ilgesnis bangos ilgis padeda išvengti odos pažeidimų ir pigmentacijos pokyčių, kurie gali atsirasti naudojant trumpesnio bangos ilgio lazerius. Diodinis lazeris puikiai tinka šiurkštiems, tamsiems plaukams, todėl yra geras pasirinkimas nugaros ar bikinio zonos plaukams šalinti.

Nors procedūros Aleksandrito lazeriu gali sukelti daugiau laikino ir nekenksmingo šalutinio poveikio (odos paraudimas ir raudoni gumbeliai), o diodinis lazeris gali būti šiek tiek skausmingesnis, vienok abiejų tipų lazeriai po klinikinio tyrimo pasižymėjo reikšmingais rezultatais, net ir praėjus 18 mėnesių po paskutinės procedūros.

Todėl galima teigti, kad abu lazerio tipai vienodai gerai veikia tamsesnius plaukus ir odą nuo I iki IV odos tipą pagal Fitzpatriko skalę.

Jei jūsų odos tipas patenka į šią skalę, tai labiausiai tikėtina, kad nepajusite jokio skirtumo, naudojant vieną ar kitą lazerio tipą.

Šaltinis: http://hairfreelife.com/diode-laser-versus-alexandrite-laser-which-performs-best/

Mediostar lazeris

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika SUGIHARA viena pirmųjų pradėjo taikyti lazerį estetiniais tikslais Lietuvoje. Mediostar lazeris atitinka tris svarbiausius kriterijus: ką jaučia pacientas procedūros metu, odos reakciją ir rezultatą, kuris pasiekiamas. Procedūra mažai skausminga, saugi ir veiksminga. Plaukų šalinimą MeDioStar lazeriu galima atlikti ir vasarą.

Plaukų šalinimas IPL šviesos impulsais

Atliekant plaukų šalinimo procedūras IPL (intensyvios šviesos impulsu) galima efektyviai pašalinti ne tik juodus ir storus, bet ir šviesesnius bei plonesnius plaukus. Pavyzdžiui veido plaukeliai virš moterų viršutinės lūpos taip vadinami „ūsiūkai“ dažniausiai yra šviesesni, plonesni, tad geriausiai efektas pasiekiamas šalinant plaukelius būtent su IP lazeriu. Tačiau procedūra yra saugi tik tada, kai oda yra šviesi ir neįdegusi – net nežymus įdegis gali salygoti pūslelių ir šašelių atsiradimą ar odos spalvos pokyčius.

Plaukų šalinimas Fotona lazeriu

Žymusis inovatyvus Fotona lazeris, kuriuo galima sėkmingai šalinti ir plaukus.

Plaukų šalinimo lazeriu privalumai

Depiliacija lazeriu leidžia nepageidaujamus plaukeliu pamiršti ilgam. Lazeris vienu metu veikia kelis ar net keliolika plaukų, todėl gali greitai ir lengvai šalinti juos nuo didesnių plotų: kojų, pečių, nugaros. Lazerio šviesai pasiekus taikinį (šiuo atveju – melaniną plauko šaknyje), ji virsta šiluma, kuri suardo po plauko šaknimi esančias ląsteles, atsakingas už plauko augimą, ir plau

Plaukų šalinimą MeDioStar lazeriu galima atlikti ir vasarą.

Plaukų šalinimo lazeriu procedūra yra greita ir neskausminga (neintensyvus skausmas jaučiamas tik tuo atveju, jei plaukai šalinami labai jautriose vietose, pavyzdžiui, bikini, viršutinės lūpos srityse). Po procedūros odoje lieka tik nežymus paraudimas, todėl galima tęsti savo įprastą veiklą, naudoti įprastas kosmetikos priemones.

Kainos ir kokybės santykis

Procedūrų kainos priklauso nuo gydomo ploto. Rezultatai atitinka lūkesčius – suskaičiavę, kiek išleidžiame įvairioms depiliacijos priemonėms, o ypač įvertinę psichologinį komfortą, kurį sunku pamatuoti pinigais, nepageidaujamų plaukų šalinimo kaina jau neatrodys tokia didelė. Grožio terapijos ir chirurgijos klinika SUGIHARA viena pirmųjų pradėjo taikyti lazerį estetiniais tikslais.

Kodėl reikia kartoti?

Tik aktyvaus augimo fazėje plaukas jautrus lazerio šviesai, ramybės fazėje jo paveikti neįmanoma. Todėl, kad plaukai būtų pašalinti ilgam laikui, reikalingos kelios procedūros.

Dažniausiai pakanka 6-8 procedūrų, kartojant jas 4-5 savaites veido srityje ir kas 6-7 savaites kūno srityje. Reikėtų įsidėmėti, kad po kelerių metų plaukuotumas, palyginti su rezultatais iškart po procedūrų, gali šiek tiek padidėti. Tačiau prie pradinės būklės, kuri buvo iki procedūrų, negrįžtama.

Plaukų šalinimo lazeriu procedūrų poveikis dvejopas: dalis plaukų pašalinama visam laikui, dalis – ne, tačiau likę plaukai tampa plonesni, silpnesni, auga lėčiau, lengviau pasiduoda depiliacijai.

Lazerio galimybės.

Plaukus lazeriu galima šalinti visose kūno dalyse, išskyrus sritį aplink akis. Jei naudojamas tinkamai, lazeris nesukelia jokio šalutinio poveikio. Dažniausiai veido ir kūno procedūros moterims – viršutinės lūpos, smakro, skruostų, pažastų, bikinio linijos ir kojų depiliacija. Vyrams – pečių juostos, nugaros, krūtinės, pilvo srityje.

Lazeris nepašalina žilų plaukų, nes juose nėra melanino. Svarbu 4-6 savaites prieš lazerio procedūrą nenaudoti depiliacijos metodų, kurie išpeša plauką (depiliacija vašku, elektriniu depiliatoriumi, elektroepiliacija, pešiojimas pincetu), nes tai sumažina lazerio poveikį.

Gydytojai dermatologai pataria dėl pasiruošimo plaukų šalinimo lazeriu procedūroms:

  • 2-3 sav. prieš plaukų šalinimo lazeriu procedūrą negalima depiliuoti plaukų (svarbu, kad prieš atliekant procedūrą plaukas nebūtų išrautas), tačiau galima juos skusti.
  • Rekomenduojama prieš procedūrą nusiskusti depiliuojamą plotą.
  • Jei prieš procedūrą depiliuojama zona nėra nuskusta, Jūsų patogumui paruošimas procedūrai už papildomą mokestį atliekamas klinikoje.

 Procedūras SUGIHARA klinikoje atlieka gydytojai dermatologai.


Daugiau informacijos ir registracija: +370 698 53 901 ir el. p. info@sugihara.lt

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus