Pradžia Paslaugos Dermatologija ir estetinė dermatologijaPigmentinių dėmių šalinimas IPL ir lazeriu

Pigmentinių dėmių šalinimas IPL ir lazeriu

Nemažai žmonių vargina strazdanos ar rudos pigmentinės dėmės, kurios gali būti įgimtos arba atsiranda dėl ilgalaikio saulės poveikio, sergant kepenų ar kasos ligomis, nėštumo metu ar vartojant kontraceptines tabletes.

Strazdanas ar rudas pigmentines dėmes galima efektyviai pašalinti lazeriu.

Naujiena! Dar efektyvesnės lazerinės dermatologijos procedūros

Pirmasis pabaltijo šalyse Quanta System Q-Plus C MT lazeris jau SUGIHARA klinikoje! Didžiuojamės pasipildę savo lazerių spektrą viena naujausių ir geriausių technologijų. Q-Plus yra hibridiniai lazeriai su Q-Switched technologija, kuri geba sukurti fotoakustinį efektą, itin tiksliai ir efektyviai nukreiptą į pigmentaciją ar rašalą nepažeisdami aplinkinės odos. Šis lazeris unikalus savo gebėjimu naudoti 2 bangos ilgius vienu metu, taip užtikrinant atliekamų procedūrų kokybę. Nuo šiol savo klientams galime pasiūlyti dar efektyvesnes lazerinės dermatologijos procedūras.

Įgimtos, dėl saulės žalos įgytos, atsirandančios su amžiumi ar dėl traumų – pigmentinių dėmių problema lydi apie pusę planetos gyventojų.

Naujojo Quanta System Q-Plus C MT lazerio gebėjimas vienu metu derinti dviejų tipų ir ilgių bangas SUGIHARA gydytojams dermatologams leidžia naikinti pigmentines dėmes maksimaliai efektyviai ir saugiai bei sėkmingai šalinti itin plataus spektro pigmentines dėmes.

Kaip atliekama procedūra?

Lazeris skleidžia šviesą, kurią sugeria odoje esantis pigmentas melaninas (pigmentinės dėmės) arba dažas (tatuiruotės). Šalinant tatuiruotes ar pigmentines dėmes, siunčiamas labai trumpas, bet labai stiprus impulsas, todėl dažas (natūralus ar dirbtinis) suskaidomas į smulkiausias dalelytes, kurios vėliau, odai natūraliai atsinaujinant pasišalina.

Kiek procedūrų reikės?

Procedūrų kiekis priklauso nuo dėmės spalvos intensyvumo, tatuiruočių atveju – nuo dažo kiekio ir gylio, kuriame jis yra. Pigmentinėms dėmėms dažniausiai užtenka 1-2 procedūrų, mėgėjiškoms tatuiruotėms jų reikės 2-6, o profesionalioms tatuiruotėms gali prireikti net 6-8 procedūrų.

Ar procedūra skausminga?

Gydymo metu jaučiamas nežymus skausmas. Impulso metu oda akimirksniu pabala, kartais pasirodo pavieniai kraujo lašeliai, tačiau žaizda neatsiranda.

Po procedūros oda parausta ir paburksta. Šią reakciją sušvelnina uždedamas šalčio paketas. Kitą dieną odoje gali atsirasti šašeliai, kurie savaime išnyksta po 2 savaičių. Kol jie išnyks, odą rekomenduojama tepti antibiotikų tepalu. Jei naudojamas tinkamai, lazeris nesukelia jokio šalutinio poveikio.

Procedūros lazeriu privalumai:

  • Greita ir patogi (procedūra atliekama gydytojo kabinete ir trunka tik kelias minutes).
  • Efektyvi ir paprasta (geri gydymo rezultatai, lengva priežiūra po gydymo).
  • Saugi.

Daugiau informacijos ir registracija: +370 698 53 901 ir el. p. info@sugihara.lt

SUGIHARA VIP narystė –  ypatingos nuolaidos ir privilegijos!

Tapkite SUGIHARA VIP klubo nariu ir naudokitės nuolaidomis iki 15%, privilegijomis ir puikiais pasiūlymais! Daugiau informacijos apie SUGIHARA VIP klubą rasite čia.

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus