Pradžia Paslaugos Dermatologija ir estetinė dermatologijaOdos atjauninimas, stangrinimas. Kūno apimčių mažinimasMORPHEUS8 odos atjauninimas

MORPHEUS8 odos atjauninimas

Morpheus8 – tai frakcinė veido ir kūno odos atjauninimo procedūra. 

Procedūros metu yra derinama mikroadatinė ir radijo dažnio terapijos – tai užtikrina efektyvius ir ilgalaikius rezultatus. Ši technologija yra sparčiai populiarėjanti ir  pelniusi daugybę tarptautinių apdovanojimų. 

Kokiems rezultatams pasiekti rekomenduojama MORPHEUS8 procedūra?

 • Pagerinti odos elastingumą, stangrumą;
 • Sumažinti raukšles ir odos nelygumus, gerinant bendrą odos tekstūrą;
 • Suvienodinti odos atspalvį, sumažinti poras;
 • Sumažinti strijas, randus, aknės randus;
 • Sumažinti riebalų perteklių;
 • Norint suformuojant išraiškingesnį veido kontūrą.

Kokioms zonoms gali būti atliekama MORPHEUS8 procedūra?

Procedūra yra universali ir gali būti efektyviai taikoma įvairioms veido ir kūno vietoms:

 • Veidui, kaklui;
 • Dekolte sričiai;
 • Zonai aplink akis;
 • Pilvui;
 • Keliams;
 • Šlaunims;
 • Žastam.

morpjeus8-procedura-veidui-vilniuje morpjeus8-procedura-veidui-vilniuje-1

Kaip veikia MORPHEUS8 aparatas?

MORPHEUS8 įrenginys veikia derinant dvi pažangias technologijas: mikroadatinę terapiją ir radijo dažnių (RF) energiją. 

Mikroadatinė terapija: MORPHEUS8 įrenginyje yra mažų ir itin smulkių adatų rinkinys, pritvirtintas prie rankinio aplikatoriaus. Šios adatos paprastai yra pagamintos iš chirurginio lygio medžiagų, tokių kaip nerūdijantis plienas arba auksas, ir yra įvairaus ilgio. Procedūros metu, adatos prasiskverbia pro epidermį, kad pasiektų gilesnius dermos sluoksnius. Šis procesas skatina natūralią kolageno ir elastino gamybą. Tai lemia ilgalaikius odos tekstūros, tonuso ir bendros išvaizdos pagerėjimus. 

Radijo dažnio (RF) energija: prietaiso skleidžiama RF energija šildo gilesnius dermos sluoksnius, skatina kolageno gamybą ir sukelia audinių remodeliavimąsi. Kontroliuojamas radijo dažnių energijos tiekimas į gilesnius odos sluoksnius padeda stangrinti odą, gerinti odos tekstūrą, sumažinti raukšlių atsiradimą. 

MORPHEUS8 įrenginio savybės leidžia reguliuoti procedūros parametrus, tokius kaip adatos gylis, radijo dažnių energijos intensyvumas ir gydymo trukmė. Tai leidžia gydytojams dermatologams pritaikyti procedūrą pagal kiekvieno kliento odos problemas, užtikrinant optimalius rezultatus. 

MORPHEUS8 procedūros privalumai:

 • Gali būti naudojamas sprendžiant įvairias kosmetines veido ir kūno problemas;
 • Nechirurginė procedūra, atliekama naudojant prietaisą, kurio parametrus nustato gydytojas-dermatologas, pagal kliento odos poreikius ir būklę, taip nepažeidžiant aplinkinių audinių;
 • Procedūros metu yra skatinama kolageno ir elastino gamyba. Tai lemia ilgalaikius odos tekstūros, tonuso ir bendros išvaizdos pagerėjimus;
 • Saugi ir veiksminga, tarptautiniu mastu pripažinta odos atjauninimo procedūra.

morpjeus8-procedura-kunui-vilniuje morpjeus8-procedura-kunui-vilniuje-1

Dažniausiai užduodami klausimai apie MORPHEUS8 procedūrą

Kokia yra procedūros trukmė?

Procedūros trukmė gali būti nuo 30 iki 45 min., priklausomai nuo probleminės zonos dydžio. Prieš procedūrą reikalingas nuskausminimas, kuris atliekamas 1 val. prieš procedūrą.

Po kiek laiko galėsiu pastebėti MORPHEUS8 procedūros rezultatus?

Procedūros rezultatai yra laipsniški. Pradiniai pokyčiai dažniausiai pastebimi per 2–3 savaites po procedūros, tačiau galutinių rezultatų išryškėjimas gali tęstis kelias savaites ar mėnesius. Svarbu atkreipti dėmesį, kad individualūs rezultatai gali skirtis priklausomai nuo kliento odos būklės ir kitų veiksmų. Tinkamai prižiūrint odą, galima džiaugtis ilgalaikiu odos kokybės ir išvaizdos pagerėjimu.

Ar reikalingas procedūrų kursas?

Dažniausiai rezultatams pasiekti reikalingas 3 procedūrų kursas, jas kartojant kas 6 savaites, tačiau pirmuosius rezultatus galima stebėti ir po pirmos atliktos procedūros.

Kokia yra MORPHEUS8 procedūros kaina?

Procedūros kaina priklauso nuo zonos, kurioje atliekama procedūra, taip pat kiekvienos procedūros metu yra naudojamas specialus antgalis, kurio kaina yra pridedama prie procedūros kainos: jei procedūra atliekama veido zonoje, antgalio kaina – 87 €, kūno zonoje – 135 €. Vienai procedūrai, priklausomai nuo atliekamos zonos, gali reikėti ne vieno antgalio.

Ar rezultatai išlieka ilgam?

MORPHEUS8 procedūros rezultatai gali skirtis priklausomai nuo kiekvieno paciento individualių veiksnių, įskaitant odos būklę, amžių, gyvenimo būdą ir kitus faktorius. Tačiau daugelis pacientų pastebi pastovius ir ilgalaikius rezultatus, kurie gali išlikti iki 1-2 metų. Norint išlaikyti geriausius rezultatus ilgiau, gali prireikti kartoti procedūrą po tam tikro laiko intervalo, kaip nurodė gydytojas-dermatologas.

Ar MORPHEUS8 procedūra turi šalutinių poveikių?

Iš karto po procedūros gali atsirasti paraudimas, patinimas ir jautrumas, šie šalutiniai poveikiai paprastai išnyksta per kelias dienas. Būtina laikytis odos priežiūros nurodymų, kuriuos paskyrė gydytojas.

Kokiais atvejais ši procedūra nėra tinkama?

 • Nėštumas, maitinimas krūtimi;
 • Turint metalinius implatus, širdies stimuliatorius, metalinius varžtus ar plokštelės procedūros zonoje;
 • Jei yra polinkis į keloidinius randus, problemos su žaizdų gijimu ar kraujotakos sutrikimai;
 • Jei po hialurono užpildų injekcijų nepraėjo bent 6 mėnesiai arba po botulino injekcijų – bent pora savaičių;
 • Onkologinės ligos.

Svarstote ir apie kitas estetinės medicinos procedūras? Be Morpheus8 procedūros SUGIHARA klinikoje taip pat atliekamos šios procedūros: HIFU procedūra, mezoterapija, PRP terapija ir kitos grožio injekcijos.

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#