Pradžia Paslaugos Dermatologija ir estetinė dermatologijaOdos atjauninimas, stangrinimas. Kūno apimčių mažinimas4D veido atjauninimo lazeriu procedūra pilnos komplektacijos lazeriu

4D veido atjauninimo lazeriu procedūra pilnos komplektacijos lazeriu

4D – viena iš populiariausių neinvazinių veido odos atjauninimo procedūrų.

SUGIHARA klinikoje atliekama saugi ir „Fotona“ protokolą visiškai atitinkanti 4D veido jauninimo procedūra pilnos komplektacijos lazerine įranga.

Veido odos atnaujinimas lazeriu – tai neinvazinė procedūra, padėsianti pasijusti ir atrodyti jaunesniais. Procedūros tikslas – be operacijos ar injekcijų atnaujinti odą. Anot dermatologų, neinvazinės procedūros yra daug palankesnės žmogui, nes rizika yra minimali, priežiūra po procedūros nesudėtinga ir nėra pooperacinio sveikimo periodo, kai žmogus ir priverstas sėdėti namuose.

Pirmieji senėjimo požymiai.

Sulaukus 20-šimties odoje jau ima ryškėti pirmieji senėjimo požymiai. Genetiškai nulemtas chronologinio senėjimo procesas sukelia kolageno ir elastinių skaidulų pokyčius, todėl ima keistis ir mūsų odos savybės. Oda tampa sausesnė, praranda elastingumą, pasirodo raukšlės, o sumažėjus poodinio riebalinio audinio sluoksniui – oda susmunka (suglemba). Kartu ryškėja ir ilgalaikio saulės spindulių sukelto fotosenėjimo požymiai. Po 30-ties metų dar labiau išryškėja odos sublebimas, patamsėja paakiai, išryškėja mimikos raukšlės, veido oda tampa nebe tokia skaisti.

Odos jaunystės išsaugojimas.

Iš tikrųjų, nereikia laukti 40-ties ar 50-ties ir tik tada susigriebti, kad laikas susirūpinti. Kuo anksčiau skiriamas dėmesys senėjimo profilaktikai, tuo vėliau galima tikėtis geresnio rezultato, mažesnių išlaidų ir ilgalaikio efekto.

Norint atjauninti odą reikia paveikti (pertvarkyti) visus tris jos sluoksnius: epidermį, paviršinę ir giliąją dermą.

Šiandien turime visą spektrą naujausių ir efektyviausių lazerinių jauninamųjų procedūrų, todėl kiekvienam galime pasiūlyti individualią, pagal poreikius maksimalų rezultatą užtikrinančią programą.

Kas yra 4D veido atjauninimo lazeriu procedūra?

Neinvazinės veido odos atjauninimo procedūros metu oda lazeriu veikiama tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus – per burnos gleivinę.

Derinant dviejų bangos ilgių lazerius ir 4 odos atjauninimo lazerines technologijas, oda atjauninama visuose jos sluoksniuose:

 • gilesniame sluoksnyje – giliojoje dermoje
 • vidutiniame sluoksnyje – paviršinėje dermoje
 • ir paviršiniame sluoksnyje – epidermyje

Kodėl veido atjauninimo procedūra vadinama 4D?*

Todėl, kad procedūra apima 4 poveikio technologijas:

1 technologija ir etapas – „Smooth lifting“

Per burnos gleivinę palaipsniui šildomas gilusis odos sluoksnis. Šiluma skatina esančių kolageno skaidulų susitraukimą, o taip pat stimuliuoja naujo kolageno gamybą. Paveiktame audinyje padidėja odos stangrumas ir elastingumas. Nosies-lūpų raukšlių srityje matomas putlumo efektas labai panašus, kaip ir užpildų procedūros.

2 technologija ir etapas – „Frac3“

Neinvazinio lazerio šviesa susigeria dermoje. Dėl labai trumpo impulso atsiradusi šiluma neperduodama aplinkiniams audiniams, todėl odoje atsiranda daugybė itin aukštos temperatūros mikrosalelių. Šilumos smūgis stlimuliuoja naujo kolageno gamybą, todėl pastebimai padidėja odos stangrumas, stebimas odos patempimo efektas, oda atrodo skaistesnė, sveikesnė.

3 technologija ir etapas – „Piano“

Dėl labai ilgo neinvazinio lazerio impulso oda palaipsniui ir tolygiai įkaitinama iki paties giliausio sluoksnio. Gautas šiluminis efektas papildo „Frac3“ efektą, todėl odos stangrumas padidėja nuo paviršinio dermos sluoksnio iki paodžio.

4 technologija ir etapas – „Superficial“

Švelnus, paviršinis lazerinis pylingas sulygina odos paviršių, pašalina nedidelius paviršinius defektus, oda tampa lygi ir švytinti.

Kokie 4D veido atjauninimo lazeriu procedūros privalumai?

 • Neinvazinė procedūra
 • Nereikia nuskausminimo
 • Rezultatas matomas iš karto
 • Trumpas gijimo laikotarpis
 • Galima atlikti ištisus metus

Kokių tikėtis rezultatų po 4D veido atjaunimo lazeriu procedūros?*

 • stangresnė ir elastingesnė veido oda
 • išsilygina ir smulkios, ir gilesnės veido raukšlės
 • odos paviršius tampa lygus, švelnus ir švytintis
 • skatinama kolageno gamyba

Kuo unikali 4D veido atjauninimo lazeriu procedūra klinikoje SUGIHARA?

 • Visų pirma, procedūrą atlieka patikimi gydytojai dermatologai, turintys ilgametę patirtį estetinės ir lazerinės dermatologijos srityje.
 • Derinant dviejų bangos ilgių lazerius ir 4 odos atjauninimo lazerines technologijas, oda atjauninama visuose jos sluoksniuose, nes tik atjauninimas visuose trijuose odos sluoksniuose ir duoda tikrąjį atjauninimą

Kiek procedūrų reikia atlikti?

Atlikus 1 procedūrą, rezultatas trunka 1 metus. Atliekant 3 procedūras kartą per mėnesį, nauja kolageno gamyba dar labiau suaktyvinama ir rezultatas būna gerokai ilgesnis.

Ar procedūra skausminga?

Procedūra nėra skausminga.

Ko galima tikėtis po procedūros lazeriu ir kaip atrodo oda po procedūros?

Gydymas lazeriu yra saugus gydymo būdas, kurį atlieka gydytojai dermatologai. Po procedūros galimas odos paraudimas, kuris išnyksta po 12-24 val.


Daugiau informacijos ir registracija: +370 698 53 901 ir el. p. info@sugihara.lt

SUGIHARA VIP narystė –  ypatingos nuolaidos ir privilegijos!

Tapkite SUGIHARA VIP klubo nariu ir naudokitės nuolaidomis iki 15%, privilegijomis ir puikiais pasiūlymais! Daugiau informacijos apie SUGIHARA VIP klubą rasite čia.

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#