Pradžia Paslaugos Dermatologija ir estetinė dermatologijaGrožio injekcijosHialurono rūgšties injekcijų magija: raukšlių korekcija bei veido kontūrų formavimas

Hialurono rūgšties injekcijų magija: raukšlių korekcija bei veido kontūrų formavimas

Hialurono rūgštis (HR), dar vadinama hialuronatu, yra svarbi fiziologinė medžiaga, kuri sugeria drėgmę ir perskirsto ją po visą organizmą. Svarbu paminėti, kad su metais, hialurono natūraliai mažėja mūsų organizme, bei gali sukelti odos pilkėjimą ir raukšlėtumą.

  • Hialurono rūgštis kertinė odos sudedamoji medžiaga
  • Palaiko drėgmę audiniuose
  • Padeda atsinaujinti audiniams 
  • Išlaiko audinių elastingumą bei stangrumą
  • Padidina pasipriešinimą suspaudimui bei įspaudams

 

SUGIHARA klinikoje leidžiamų užpildų sudėtyje yra sterilaus, skaidraus hialurono rūgšties gelio, kuris laikui bėgant biodegraduoja („ištirpsta“) dėl Jūsų kūno natūralių fermentų, lygiai taip pat, kaip tai atsitinka ir su Jūsų natūralia hialurono rūgštimi.

Užpildai gali būti naudojami visoms raukšlių rūšims, nuo gilių nosies burnos raukšlių  iki paviršinių raukšlių aplink burną. Hialurono rūgšties injekcijos naudojamos koreguoti veido ovalą ir lūpų formą bei turį. Suleidus preparato poveikis yra matomas iš karto.

Kaip pasiruošti procedūrai?

Viskas labai paprasta: procedūrai specialaus pasiruošimo nereikia, o po procedūros pacientas gali iš karto grįžti į įprastą dienotvarkę. Vertėtų atkreipti dėmesį į tai, jog po procedūros (dūrių vietose) gali likti paraudimai ar atsirasti nedidelės mėlynės. Menkniekis, ko dėl grožio nepadarysi! Svarbiausia, procedūros trukmė tik 30-40min., o rezultatas nustelbs jūsų lūkesčius ir pakerės.

Ar hialurono injekcijos skausmingos?

Hialurono injekcija tai itin švelni procedūra, nesukelianti jokio diskomforto proceso metu, nei po jo. Procedūra atliekama mažytėmis adatėlėmis, kurių invazinis žymuo jūsų odoje beveik nematomas ir nejaučiamas. O jei jūsų oda jautresnė, tai po injekcijos lieka tik minimalus ir greitai išnykstantis dūrimo taškelis. Taip pat, besirūpindami jūsų komfortų, prieš procedūrą, vietas, kuriose bus atliemakos injekcijos, patepame nuskausminamu losjonu. Dažniausiai, injekcijų net nepajusite, todėl iškyla klausimų ar dvejonių, rekomenduojame pasikonsultuoti su profesionalu.

Kiek laiko išlieka rezultatas?

Puikiai suprantame, kad gyvenime daug kas priklauso nuo begalės dedamųjų. Taip ir su šia procedūra bei poveikio trukme. Visi mes skirtingi: elgsena, vartojimo įpročiais, gyvenimo būdu bei amžiumi. Tačiau paprastai hialurono poveikis trunka nuo 6 iki 9 mėnesių. Jei manote, kad to neužtenka, siūlome botulino toksino injekcijas, kurios ženkliai efektyvesnės tam tikrose veido srityse, pvz. veikiant „žąsies kojelės“ raukšles apie akis.

 

Apie SUGIHARA klinikoje naudojamus hialurono rūgšties užpildus

NEAUVIA ORGANIC FLUX HIDROGELIS – auksinis standartas

Intelektualus hialurono rūgšties produktas – optimalus kainos ir kokybės santykis

  • garantuotas procedūros saugumas – gryniausia hialurono rūgšties forma gauta iš probiotinės bacillus subtilis bakterijos
  • ypatingai natūralus ir ilgalaikis rezultatas – kurį suteikia optimalus hidrogelio plastiškumo ir elastingumo santykis bei aukšta hialurono rūgšties koncentracija – 26 mg/ml, stabilizuota PEG polimeru
  • stimuliuoja kolageno gamybą – užpildas tampa efektyvesniu dėl sudėtyje esančių amino rūgščių – glicino ir L-prolino
  • pirmo pasirinkimo produktas, užpildant gilias raukšles ir koreguojant veido ovalą

 

Daugiau informacijos ir registracija: tel.:+37069853901 arba el. paštu: info@sugihara.lt

 

Hialurono rūgšties užpildo magija: rezultatas, pranokstantis lūkesčius

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika SUGIHARA savo klientams, norintiems pasinaudoti gydytojų, grožio specialistų ir kt. paslaugomis, taiko ypatingą nuolaidų sistemą – tai itin patogu, kai atliekamas gydymo ar grožio procedūrų kursas. Taikoma iki 15 proc. nuolaida Jums ir Jūsų šeimos nariams. Daugiau informacijos tel.: 8 5 270 5710, 8 5 270 5777.

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus