Pradžia Paslaugos Dermatologija ir estetinė dermatologijaGrožio injekcijosHialurono rūgšties injekcijų magija: raukšlių korekcija bei veido kontūrų formavimas

Hialurono rūgšties injekcijų magija: raukšlių korekcija bei veido kontūrų formavimas

Hialurono rūgštis (HR), dar vadinama hialuronatu, yra svarbi fiziologinė medžiaga, kuri sugeria drėgmę, yra tarpląstelinė medžiaga. Svarbu paminėti, kad su metais, hialurono natūraliai mažėja mūsų organizme, o tai gali sukelti odos pilkėjimą ir raukšlėtumą.

  • Hialurono rūgštis itin svarbi odos sudedamoji dalis
  • Palaiko drėgmę audiniuose
  • Padeda atsinaujinti audiniams
  • Išlaiko audinių elastingumą bei stangrumą

 

 

SUGIHARA klinikoje leidžiamų užpildų sudėtyje yra sterilaus, skaidraus hialurono rūgšties gelio, kuris laikui bėgant biodegraduoja (‘ištirpsta“) dėl jūsų kūno natūralių fermentų, lygiai taip pat, kaip tai atsitinka ir su jūsų natūralia hialurono rūgštimi.

Užpildai gali būti naudojami visoms raukšlių rūšims, nuo gilių nosies-burnos raukšlių iki paviršinių raukšlių aplink burną. Hialurono rūgšties injekcijos naudojamos koreguoti veido ovalą ir lūpų formą bei turį. Suleidus preparato poveikis yra matomas iš karto.

 

Kaip pasiruošti procedūrai?

Viskas labai paprasta: procedūrai specialaus pasiruošimo nereikia, o po procedūros pacientas gali iš karto grįžti į įprastą dienotvarkę. Vertėtų atkreipti dėmesį į tai, jog po procedūros (dūrių vietose) gali likti paraudimai ar atsirasti nedidelės mėlynės, patinimas. Svarbiausia, procedūros trukmė tik 30-40min., o rezultatas nustelbs jūsų lūkesčius ir pakerės.

 

 Ar užpildų injekcijos skausmingos?

Užpildo injekcija – tai itin švelni procedūra, tačiau gali būti juntamas nedidelis diskomfortas. Procedūra atliekama mažomis adatėlėmis, kurių invazinis žymuo jūsų odoje beveik nematomas ir nejaučiamas. O jei jūsų oda jautresnė, tai po injekcijos lieka tik minimalus ir greitai išnykstantis dūrio taškelis. Dažniausiai nedidelį diskomfortą atperka iš karto matomas rezultatas. Jei iškyla klausimų ar dvejonių, rekomenduojame pasikonsultuoti su profesionalu.

 

Kiek laiko išlieka rezultatas?

Puikiai suprantame, kad gyvenime daug kas priklauso nuo begalės dedamųjų. Taip ir su šia procedūra bei poveikio trukme. Visi mes skirtingi: elgsena, vartojimo įpročiais, gyvenimo būdu bei amžiumi. Tačiau paprastai hialurono r. poveikis trunka nuo 6 iki 12 mėnesių.

 

Daugiau informacijos ir registracija: Tel.+37069853901 arba el.paštu info@sugihara.lt

 

Hialurono rūgšties užpildo magija: rezultatas pranokstantis lūkesčius

 

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika SUGIHARA savo klientams, norintiems pasinaudoti gydytojų, grožio specialistų ir kt. paslaugomis, taiko ypatingą nuolaidų sistemą – tai itin patogu, kai atliekamas gydymo ar grožio procedūrų kursas. Taikoma iki 15 proc. nuolaida Jums ir Jūsų šeimos nariams. Daugiau informacijos tel. 8 5 270 5710, 8 5 270 5777.

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus