Pradžia Paslaugos Dermatologija ir estetinė dermatologijaGrožio injekcijosHialurono injekcijos: raukšlių korekcija ir veido kontūrų formavimas

Hialurono injekcijos: raukšlių korekcija ir veido kontūrų formavimas

Hialurono injekcijų pagrindinė sudėtis yra hialurono rūgštis (HR), dar vadinama hialuronatu, kuri yra svarbi fiziologinė medžiaga, sugerianti ir išlaikanti audinių drėgmę.

  • Hialurono rūgštis palaiko drėgmę audiniuose.
  • Padeda audiniams atsinaujinti.
  • Išlaiko audinių elastingumą ir stangrumą, koreguoja veido kontūrą.

 

SUGIHARA klinikoje hialurono injekcijų sudėtyje yra sterilus, skaidrus stabilizuotos hialurono rūgšties gelis, kuris laikui bėgant biodegraduoja (ištirpsta“) taip pat, kaip ir natūrali hialurono rūgštis.

Hialurono rūgtis – poveikis ir nauda

Švytinti, lygi, drėgmės prisodrinta oda – tai jūsų vizitinė kortelė bei pasitikėjimo savimi paslaptis. 

Hialurono rūgštis – tai natūraliai žmogaus kūne besigaminanti medžiaga, kuri būtina norint džiaugtis drėgmės prisodrinta, elastinga ir skaisčia oda. Hialurono rūgštis svarbi kolageno baltymo, lemiančio odos stangrumą ir elastingumą, gamybai.

Žmogui senstant, organizme gaminama vis mažiau hialurono rūgšties – vienos svarbiausių odos sudedamųjų dalių, darančių įtakos jos būklei. Oda išsausėja, suglemba, veidas praranda natūralų, estetišką ovalą, formuojasi raukšlės, kurios ilgainiui gilėja ir ryškėja.

Hialurono rūgštis įeina į daugelio kosmetikos (ypač – veido priežiūros) priemonių sudėtį, tačiau didžiausią efektą, siekiant atkurti reikiamą šios medžiagos kiekį organizme, suteikia hialurono rūgšties injekcijos.

SUGIHARA klinikoje atliekamos profesionalios ir saugios hialurono injekcijos gali padėti sustabdyti laiką ar net atsukti jį atgal. Hialurono rūgties užpildai gali būti naudojami visoms raukšlių rūšims – nuo gilių nosies burnos raukšlių iki paviršinių raukšlelių aplink burną. 

Hialurono injekcijos naudojamos veido raukšlių lyginimui, naujų raukšlių atsiradimo sustabdymui, veido ir lūpų ovalo (apatinio žandikaulio, smakro, paakių, skruostų) koregavimui ar jo tūrio padidinimui. Suleidus preparato poveikis yra matomas iš karto.

 

Kuo naudingos hialurono injekcijos?

Hialurono rūgšties injekcijos – efektyvios, neskausmingos ir chirurginės intervencijos nereikalaujančios estetinės medicinos procedūros, leidžiančios džiaugtis grožiu ir sveikata spinduliuojančia oda bei estetišku veido kontūru. Tai viena populiariausių jauninamųjų procedūrų, atnešanti ne tik vizualiai matomus pokyčius, bet ir aktyvinanti vidinius procesus audiniuose.

Priklausomai nuo srities, į kurią yra suleidžiamos, hialurono injekcijos gali sumažinti esamas raukšles ir sustabdyti naujų raukšlių atsiradimą, patobulinti veido kontūrą, sumažinti randelių skaičių, praskaistinti odą ir suteikti jai švelnumo bei koreguoti lūpas ir atstatyti jų tūrį.

 

Hialurono injekcijos – efektyvus veido kontūrų tobulinimas

Hialurono rūgšties injekcijos gali būti atliekamos įvairiose veido vietose, kuriose senėjimo požymiai pasireiškia ryškiausiai.

Hialurono rūgšties injekcijos procedūra gali būti taikoma:

 

Veido vietaHialurono injekcijų kaina
Paakių korekcijanuo 300
Nosies-lūpų raukšlių korekcijanuo 320
Smakro korekcijanuo 315
Skruostų korekcijanuo 320
Apatinio žandikaulio korekcijanuo 320
Raukšlių lūpų kampučiuose korekcijanuo 320
5 „jaunystės taškų“ korekcijanuo 280
Lūpų putlinimasnuo 290
Biorevitalizaciją nuo 180
PRP su hialuronu400

 

Hialurono ir botulino injekcijų skirtumai

Botulino ir hialurono injekcijos Vilnius – tai užklausos, sulaukiančios daug susidomėjimo iš mūsų klientų. Botulino toksino injekcijos greitai ir efektyviai išlygina mimikos raukšleles ir gali būti naudojamos esant gausiam prakaitavimui arba nevalingam dantų griežimui.

Hialurono injekcijos taikomos sprendžiant dar įvairesnes odos problemas. Jos mažina raukšles, koreguoja veido kontūrą, putlina lūpas, atstato skruostų tūrį, efektyviai drėkina odą, suteikia jai natūralaus žvilgesio bei skaistumo.

Pasidomėjus, kiek kainuoja hialurono injekcijos, akivaizdu: abiejų procedūrų kaina yra panaši. Kuri procedūra tinkamesnė jums, patarti gali SUGIHARA grožio ir estetikos klinikos specialistai gydytojai dermatologai, kurie įvertins odos būklę, turimus nusiskundimus ir pageidaujamus rezultatus.

 

Hialurono injekcijų derinimas su kitomis veido grožio procedūromis

Hialurono injekcijos gali būti derinamos su kitomis grožio injekcijomis, pavyzdžiui, botulino toksino injekcijomis, PRP ar įvairiomis lazerinėmis bei aparatinėmis procedūromis. 

 

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kaip pasiruošti procedūrai?

Viskas labai paprasta: procedūrai specialaus pasiruošimo nereikia, o po procedūros pacientas gali iš karto grįžti į įprastą dienotvarkę. Vertėtų atkreipti dėmesį į tai, jog po procedūros (dūrių vietose) gali likti paraudimai ar atsirasti nedidelės mėlynės. Svarbiausia, procedūros trukmė tik 30 – 40min., o rezultatas tikrai nustebins.

Ar hialurono injekcijos skausmingos?

Hialurono injekcijos procedūra nesukelia didelio diskomforto nei proceso metu, nei po jo. Procedūra atliekama plonomis adatėlėmis arba bukomis kaniulėmis, kurių invazinis žymuo jūsų odoje beveik nematomas ir nejaučiamas. Po injekcijos lieka tik minimalus ir greitai išnykstantis dūrimo taškelis, kartais dūrio vietoje gali susiformuoti nedidelė mėlynė. Taip pat, besirūpindami jūsų komfortu, atliekant procedūrą jautriose vietose ar kai reikalingos paviršinės injekcijos atliekant daug dūrių, taikomas lokalus nuskausminimas kremu ar anestetikų injekcijomis. Dažniausiai injekcijų net nepajusite, o jei iškyla klausimų ar dvejonių, rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju.

Ko negalima daryti po atliktos hialurono injekcijos?

Norint, jog gijimo laikotarpis būtų lengvesnis, o procedūros rezultatai efektyvesni, derėtų vadovautis rekomendacijomis, ko po hialurono injekcijos negalima daryti:

  • bent 12 valandų nenaudokite dekoratyvinės kosmetikos priemonių;
  • mažiausiai 24 valandas susilaikykite nuo sporto ir ribokite fizinį krūvį;
  • porą savaičių venkite tiesioginių saulės spindulių bei nesilankykite soliariume; 
  • nesimaudykite atvirame vandens telkinyje ir venkite saunos bei karštos vonios.

Kiek laiko išlieka rezultatas?

Paprastai hialurono poveikis trunka nuo 6 iki 12 mėnesių. Tam turi įtakos injekcijos atlikimo vieta, genetiniai veiksniai (nedidėlė žmonių dalis kiek greičiau metabolizuoja hialurono rūgštį), gyvenimo būdas bei amžius. Taip pat siūlome botulino toksino injekcijas, kurios ženkliai efektyvesnės veikiant raukšles viršutiniame veido trečdalyje, pvz. „žąsies kojelės“ raukšles.

Ar hialurono rūgšties injekcijos turi šalutinių poveikių?

SUGIHAROS grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje dirba aukščiausios kvalifikacijos estetinės dermatologijos specialistai, naudojantys saugias medžiagas, tad nepageidaujamo hialurono rūgšties injekcijos šalutinių poveikių tikimybė yra minimali.  

Tiesa, po procedūros neretai atsirandantis injekuotos vietos patinimas, paraudimas, ar nedidelė mėlynė – tai normalios, nerimo kelti neturinčios ir tą pačią ar po kelių dienų praeinančios organizmo reakcijos.

 

Hialurono injekcijos – atsiliepimai

Autentiškiausi hialurono injekcijos veidui rezultatai matomi SUGIHAROS klientų nuotraukose PRIEŠ procedūrą ir PO jos.

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika SUGIHARA savo klientams, norintiems pasinaudoti gydytojų, grožio specialistų ir kt. paslaugomis, taiko ypatingą nuolaidų sistemą – tai itin patogu, kai atliekamas gydymo ar grožio procedūrų kursas. Taikoma iki 15 proc. nuolaida Jums ir Jūsų šeimos nariams. Daugiau informacijos tel.: 8 5 270 5710, 8 5 270 5777.

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#