Pradžia Paslaugos Dermatologija ir estetinė dermatologijaGrožio injekcijosNechirurginė mimikos raukšlių korekcija botulino injekcijomis

Nechirurginė mimikos raukšlių korekcija botulino injekcijomis

Žmogui bręstant, ryškėja įžvelgiami odos senėjimo požymiai, o raukšlės – vienas pastebimiausių požymių, kuris metams bėgant vis giliau įsirėžia į odos reljefą.

Ne paslaptis, kad odos raukšlės tai amžiaus, patirtų emocijų bei streso simbiozės rezultatas. Tačiau tai ne bėda! SUGIHARA jums siūlo botulino toksino injekcijas, kurios išlygina esamas raukšles bei veikia profilaktiškai prieš naujų susidarymą

Botulino injekcijas paprastai žmonės renkasi kai nori

 • Atsikratyti „žąsų kojelių“ raukšlėmis aplink akis
 • Panaikinti „pykčio“ raukšles tarp antakių
 • Išlyginti „nerimo“, „nuostabos“ raukšles kaktoje
 • Sumažinti kaklo raukšles
 • Užkirsti kelią „apelsino žievelei“ smakro srityje 

Botulino toksino injekcijos tinka visiems

Žengiant į ketvirtąją dešimtį, odoje vykstantys procesai lėtėja, todėl ji nepakankamai aprūpinama būtiniausiomis medžiagomis bei elementais. Beje, botulinookso preparatas skirtas ne tik veido ir kaklo raukšlių šalinimui bei atjauninimui, botulino injekcijomis taip pat gydomas per didelis prakaitavimas ir net migreniniai galvos skausmai.

Botulino toksino injekcijos tinka įvairaus amžiaus vyrams bei moterims ir jos neabejotinai efektyvesnės nei bet kuris kremas nuo raukšlių. Botulino injekcijas paprastai žmonės renkasi kai nori: 

 • Atsikratyti „žąsų kojelių“ raukšlėmis aplink akis
 • Panaikinti „pykčio“ raukšles tarp antakių
 • Išlyginti „nerimo“, „nuostabos“ raukšles kaktoje
 • Sumažinti kaklo raukšles
 • Užkirsti kelią „apelsino žievelei“ smakro srityje 
 • Atlikti švelnų, nechirurginį antakių pakėlimą
 • Sušvelninti lūpų kampučių nusvirimą, tokiu būdu atsikratant „piktos“ veido išraiškos
 • Bruksizmo atveju (polinkis griežti dantimis)

Svarbu žinoti, kad botulino preparatas optimaliai veiksmingas, jeigu procedūros pradedamos, kai raukšlės dar yra „dinaminės“, o ne „statinės“. Tai patikrinti galite patys. Žvelgdami į veidrodį, ištempkite raukšlę tarp dviejų pirštų. Jei ji visiškai išnyksta, vadinasi yra „dinaminė“, o tai reiškia, kad lengvai pasiduodanti procedūrai. Tačiau jei ištempiant odą raukšlė tik sušvelnėja, o ne išnyksta, vadinasi ji jau tampa „statine“. Jai panaikinti gali prireikti papildomų procedūrų. Tokiais atvejais mes rekomenduojame po botulino injekcijų seanso praėjus dviem savaitėms, tolesnes procedūras tęsti užpildais arba odos stangrinimu hialurono rūgštimi.

botulino-injekcijos-kaktai

 

Ar mimikos raukšlių injekcijos saugios? 

Mimikos raukšlių injekcijų preparatas kosmetinėse procedūrose naudojamas jau daugiau nei 25 metus ir teisingose rankose yra saugus bei labai veiksmingas nechirurginis tam tikrų rūšių raukšlių koregavimo metodas. Vienas iš šio kosmetinio preparato privalumų tas, kad jis veikia pagrindinę dinamiškų raukšlių atsiradimo priežastį, neleisdamas raumenims daryti būtent to judesio, kuris ir sukelia problemą.

Kokiame amžiuje galima pradėti raukšles lyginančias injekcijas?

Raukšles lyginančios injekcijos estetiniais tikslais naudojamos nuo 18 iki 65 metų. Laiką pirmai injekcijai kiekvienas pasirenka pats, atsižvelgdamas į savo poreikius bei savijautą. Vieniems tai nutinka 20 ar 25 gyvenimo metais, kiti tuo susirūpina sulaukę 50-ojo jubiliejaus. 

Verta pasakyti, kad botulino toksino injekcijos naudojamos ne tik raukšlių korekcijai, bet ir jų profilaktikai. Pradėtos sulaukus 30-35 metų amžiaus ir anksčiau, blokuoja nevalingą mimiką ir apsaugo nuo pirmųjų raukšlių atsiradimo. Raukšlių profilaktika taip pat rekomenduojama esant labai aktyviems veido raumenims. 

Neretai botulino injekcijos pradedamos 30-45 metų amžiaus, kada sumažėjus odos elastingumui, ima ryškėti mimikos raukšlės. Trečias etapas – menopauzė, tarp 45-55 gyvenimo metus. Moters organizme sparčiai sumažėjus estrogenų ir progesterono kiekiui, sumažėja kolageno ir elastino sintezė, oda sunkiau išlaiko drėgmę, sausėja, pradeda plonėti, sparčiau išryškėja įvairios, taip pat ir mimikos raukšlės.

botulino-injekcijos-kaktai

Kokiais mimikos raukšlių preparatais atliekama nechirurginė raukšlių korekcija SUGIHARA klinikoje?

SUGIHARA klinikoje kosmetiniams tikslams naudojame tradicinius Dysport® / Vistabel®  botulino toksino preparatus. Apie jų veikimą bei rezultatus jums paaiškins procedūrą atliekantis specialistas. 

Nechirurginis kaklo patempimas botulino injekcijomis

Vienas didžiausių amžiaus išdavikų – kaklas. Šioje srityje oda plonesnė ir jai dažnai skiriama mažiau dėmesio nei veido odai. Viena populiariausių kaklo srities jauninimo procedūrų – „Nefertitės kaklo patempimas“.  Tai yra nechirurginis kaklo pakėlimas, naudojant botulino toksino injekcijas kaklo raumenims atpalaiduoti, sukuriant ilgesnį, dailesnį, jauniau atrodantį kaklą. Procedūra pavadinta senovės Egipto karalienės Nefertitės garbei, kuri visame pasaulyje garsėjo savo grožiu ir grakščia išvaizda.

Procedūros privalumai:

 • Veiksminga alternatyva chirurginėms procedūroms
 • Patobulina žandikaulio liniją
 • Efektyviai jaunina ir dailina apatinės veido dalies ir kaklo sritį
 • Greita procedūra, kurios efektas išliks iki 12 mėn.

botulino-injekcijos-vilniuje-1

Kaip atliekama raukšles lyginanti procedūra?

Klinikoje raukšles lyginančias procedūras atlieka tik pagal licenciją tai galintys atliktiestetinės medicinos gydytojai – plastikos chirurgas ir dermatologai. Dėl nedidelio skausmingumo, paprastai injekcijos sritis nenuskausminama. Atsižvelgiant į amžių, lytį, raukšlių gylį, lokalizaciją ir visus lydinčius individualius faktorius, atitinkamuose taškuose plona specialia adata suleidžiama maža preparato dozė. Mikroinjekcijos blokuoja hiperaktyvius raumenis, atsakingus už mimikos raukšlių formavimąsi. Jiems nustojus susitraukinėti, išsilygina raukšlės. Pati procedūra trunka keletą minučių.

Kiek laiko trunka botokso injekcijų poveikis?

Paprastai botokso injekcijos poveikis pradeda matytis, po procedūros praėjus 5 dienoms, tačiau pilnai efektas pasireiškia iki 14 dienos. Mimikos raumenys atsipalaiduoja, oda problematiškose vietose išsilygina. 

Botulino toksino poveikis trunka apie 6 mėnesius, tačiau efektas tęsiasi iki 1 metų, nes nustojus veikti preparatui dažniausiai raukšlės iškart neišryškėja, nors jau galima susiraukti. Pasak daugelio pacientų ir ilgametės gydytojų patirties, palaipsniui laiko tarpas tarp vizitų į kliniką vis ilgėja, nes susidaro įspūdis, kad raumenys „išmoksta“ nedaryti raukšlę sukeliančio judesio. Emocijas ir toliau galima išreikšti, tačiau jų nelydi padidėjęs veido odos raukšlėtumas.

botulino-injekcijos-vilniuje

Kodėl verta rinktis botulino injekcijas? 

 • Greita procedūra
 • Greitai pasireiškiantis efektas
 • Nėra nedarbingumo laikotarpio – po procedūros iškart galima grįžti į darbą
 • Galima atlikti bet kuriuo metų laiku
 • Procedūras atlieka patyrę specialistai 

 

Daugiau informacijos ir registracija:

SUGIHARA klinika, Č. Sugiharos g. 3, Vilnius. Mob. +370 6 985 3901, info@sugihara.lt

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#