`
Registracija

Paieška:

Pradžia Paslaugos Dermatologija ir estetinė dermatologijaGrožio injekcijosNechirurginė mimikos raukšlių korekcija botulino injekcijomis

Nechirurginė mimikos raukšlių korekcija botulino injekcijomis

Raukšlės – ne tik amžiaus, bet ir patirtų emocijų ir streso požymis. Visos raukšlės yra skirstomos į: mimikos, struktūrines ir chrono-(amžiaus).

Botulino toksino injekcijos rekomenduojamos tiems, kurie dažnai ir daug mimikuoja, dažnai kalba viešai ir negali kontroliuoti veido mimikų, taip pat turintiems matomų raukšlelių. Jaunesniame amžiuje botulino toksino injekcijos ne tik išlygina esamas raukšles, bet ir veikia profilaktiškai prieš raukšlių susidarymą.

Mimimos raukšlių injekcijos ir jų saugumas

Mimimos raukšlių injekcijų preparatas yra naudojamas kosmetinėse procedūrose daugiau nei 25 metus ir teisingose rankose yra saugus ir labai veiksmingas nechirurginis tam tikrų rūšių raukšlių koregavimo metodas. Vienas iš šio kosmetinio preparato privalumų yra tai, kad jis veikia pagrindinę dinamiškų raukšlių atsiradimo priežastį, neleisdamas raumeniui daryti būtent to judesio, kuris ir sukelia problemą.

Kokiame amžiuje galima pradėti raukšles lyginančias injekcijas?

Raukšles lyginančios injekcijos estetiniais tikslais naudojamos nuo 18 iki 65 metų. Laiką pirmai injekcijai kiekvienas išsirenka pats, priklausomai nuo savijautos ir savistabos.

Vieniems tai 20 – 25-ieji metai, kitiems 50-ieji. Injekcijos naudojamos ne tik raukšlių korekcijai, bet ir jų profilaktikai.

Injekcijos, pradėtos 30 – 35-aisiais metais ir anksčiau, blokuoja nevalingą mimiką ir taikomos pirmųjų raukšlių profilaktikai. Taip pat rekomenduojama raukšlių profilaktika esant labai intensyviam raumenų aktyvumui.

Neretai injekcijos pradedamos 30 – 45 metų, kada sumažėjus odos elastingumui, pradeda intensyvėti mimikos raukšlės.

Trečias etapas – menopauzė, tarp 45 – 55 gyvenimo metų. Sparčiai sumažėjus estrogenų ir progesterono kiekiui, sumažėja kolageno ir elastino sintezė, oda sunkiau išlaiko drėgmę, sausėja, pradeda plonėti, sparčiau išryškėja įvairios, taip pat ir mimikos raukšlės.

Šios injekcijos idealiai tinka:

 • „Žąsų kojelių“ raukšlėms aplink akis;
 • „Pykčio raukšlėms“ tarp antakių;
 • “Nerimo, nuostabos” raukšlėms kaktoje;
 •  Kaklo raukšlėms;
 • “Apelsino žievelei” smakro srityje;
 •  Atlikti švelnų, nechirurginį antakių pakėlimą;
 •  Sušvelninti lūpų kampučių nusvirimą, tokiu būdu neteksite piktos veido išraiškos;
 • Bruksizmo atveju (polinkis griežti dantimis).

Svarbu žinoti, kad preparatas optimaliai veiksmingas, jeigu procedūros pradedamos, kai raukšlės yra dar „dinaminės“, o ne jau „statinės“. Galite tai patikrinti veidrodyje, ištempdami raukšlę tarp dviejų pirštų. Jei ji visiškai išnyksta, tai vadinasi yra dar „dinaminė“ ir lengvai pasiduodanti procedūrai. Bet jei ištempiama oda tik sušvelnina raukšlę, vadinasi ji jau tampa „statine“ ir gali prireikti papildomų procedūrų. Tokiais atvejais mes rekomenduojame  po injekcijų procedūrų praėjus dviem savaitėms, tęsti tolesnes procedūras užpildais arba odos stangrinimu su HR (hialurono rūgštimi).

Kokiais mimikos raukšlių preparatais atliekama nechirurginė raukšlių korekcija SUGIHARA klinikoje?

SUGIHARA klinikoje naudojame tradicinį Vistabel®, Dysport preparatus kosmetiniams tikslams.

Kaip atliekama procedūra?

Klinikoje procedūras atlieka tik estetinės medicinos gydytojai – plastikos chirurgas ir dermatologai. Paprastai prieš procedūrą injekcijos sritis dėl nedidelio skausmingumo nėra nuskausminama. Atsižvelgiant į amžių, lytį, raukšlių gylį, lokalizaciją ir visus lydinčius individualius faktorius, atitinkamuose taškuose plona specialia adata suleidžiama maža preparato dozė. Mikroinjekcijos blokuoja hiperaktyvius raumenis, atsakingus už mimikos raukšlių formavimąsi. Jiems nustojus susitraukinėti, išsilygina raukšlės. Pati procedūra trunka keletą minučių.

Kiek laiko trunka injekcijų poveikis?

Paprastai poveikis pradeda matytis 5 dieną, tačiau pilnai efektas pasireiškia iki 14 dienos. Mimikos raumenys atsipalaiduoja, oda problematiškose vietose išsilygina. Botulino toksino poveikis tęsiasi iki 6 mėnesių. Efektas tęsiasi iki 1 metų, nes nustojus veikti botulino toksinui dažniausiai raukšlės iškart neišryškėja, nors jau galima susiraukti. Anot daugelio pacientų pasisakymų, laiko tarpas tarp vizitų į kliniką vis ilgėja, nes susidaro įspūdis, kad raumenys „išmoksta“ nedaryti raukšlę sukeliančio judesio. Emocijas ir toliau galima išreikšti, tačiau jų nelydi padidėjęs veido odos raukšlėtumas.

Procedūros privalumai:

 • Greita procedūra;
 • Greitai pasireiškiantis efektas;
 • Nėra nedarbingumo laikotarpio – po procedūros iškart galima grįžti į darbą;
 • Galima atlikti bet kuriuo metų laiku.

Procedūras atlieka gydytojos dermatologė Jurgina Ūselienė ir gydytojas dermatologas Tadas Raudonis.


Daugiau informacijos ir registracija:

SUGIHARA klinika, Č.Sugiharos g. 3, Vilnius. Mob. +370 6 985 3901info@sugihara.lt

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus