Pradžia Paslaugos Dermatologija ir estetinė dermatologijaGrožio injekcijosMezoterapija veidui, kūnui ir plaukams

Mezoterapija veidui, kūnui ir plaukams

Unikalios sudėties ypatingai švari hialurono rūgštis - dvigubas smūgis raukšlėms!

Mezoterapijos privalumai:

 • puikus odos drėkinimas;
 • raukšlių užpildymas;
 • stimuliuojama kolageno gamyba.

 

SUGIHARA specialistų naudojama hialurono rūgštis yra gauta iš probiotinės, nepatogeniškos Bacillus Subtilis bakterijos ir užtikrina gydymo saugumą.

Mezoterapija – kas tai?

Mezoterapija – medicininė invazinė gydymo bei koregavimo technika, kurios metu į probleminės kūno zonos odą sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai. Šių kokteilių sudėtyje yra įvairios aminorūgštys, vitaminai, mineralinės medžiagos, antioksidantai, fileriai. 

Pagal žmogaus odos problemas, keičiame ir veikliųjų medžiagų kokteilio sudėtis, kuri padeda spręsti pačias įvairiausias odos problemas: suteikia odai „švytėjimo“ efektą, išlygina smulkias raukšleles, ją pagražina ir atgaivina. 

Mezoterapija taikoma įvairiose medicinos srityse – gydant skausmus, reumatologijoje, traumatologijoje, ginekologijoje, sporto medicinoje. Labai svarbi mezoterapijos taikymo sritis yra estetinė medicina ir dermatologija.

Mezoterapija dažniausiai taikoma probleminei veido odai, celiulito, strijų ir plaukų slinkimo gydymui. Procedūros metu kosmetinių preparatų veikliosios medžiagios giliau prasiskverbia į odos sluoksnius ir ilgiau išlieka odoje, aktyvindamos kosmetinių preparatų poveikį ir odos ląstelių medžiagų apykaitą. 

 

Mezoterapijos priemonės

SUGIHARA grožio terapijos ir estetikos klinikoje specialistai dermatologai naudoja Neauvia Organic Stimulate hialurono rūgšties užpildą su 1 % kalcio hidroksiapatito, kuris ne tik puikiai drėkina odą ir užpildo raukšles, bet ir stimuliuoja naujo kolageno gamybą.

Kalcio hidroksiapatitas yra kauluose randamas mineralas, kuris stimuliuoja fibroblastus natūraliai gaminti kolageną ir elastiną. Odai senstant, mažėja fibroblastų, keičiasi ir pačios elastino ir kolageno skaidulos – jos storėja ir plokštėja, sumažėja ir tarpląstelinės odos klampumas. Todėl mažėja odos elastingumas – ji suglemba. Panašūs pokyčiai odoje vyksta ir veikiant kenksmingiems išoriniams bei vidiniams veiksniams – rūkymui, intensyviems saulės spinduliams, užterštam orui. Odos elastingumas sumažėja ir sumažėjus poodinio riebalinio audinio kiekiui – numetus daug svorio, po gimdymo ar riebalų nusiurbimo operacijos.

Mezoterapijos „kokteilio“ veikliosios medžiagos stimuliuoja fibroblastus, todėl suaktyvėja elastino ir kolageno gamyba, preparatuose esantys glikozaminoglikanai padidina tarpląstelinės medžiagos klampumą, todėl oda tvirtėja, stangrėja.

Procedūrą galima atlikti veido, kaklo ir iškirptės srityse, taip pat bet kurioje kūno vietoje, pvz., pilvo, šlaunų, sėdmenų srityse. Ji ypač veiksminga tose kūno ir veido vietose, kur kitos procedūros mažai efektyvios – vidiniuose šlaunų ir žastų paviršiuose, pasmakrėje ir pan.

Visi Neauvia Organic produktai yra 100% naturalūs ir palaipsniui visiškai pasišalina iš organizmo. Šie produktai pagaminti taip, kad tiktų bet kokio amžiaus ir tipo odai. Didelė Neauvia Organic užpildų koncentracija (26 – 28 mg/ml) užtikrina momentinį poveikį, o dėka jų struktūros garantuojamas ilgas produkto poveikis ir natūralus rezultatas.

mezoterapija veidui

Mezoterapija veidui

Kai veido oda akivaizdžiai ima senti, atrodo pavargusi, suvytusi ir įgauna pilkšvą atspalvį, pravartu imtis veiksmingų priemonių jai atgaivinti. Viena iš tokių – mezoterapija veidui. Pasitelkus šią procedūrą galima šalinti raukšles, atgaivinti odą ir grąžinti jai sveiką spindesį bei gaivumą.

Mezoterapijos procedūros gali būti atliekamos esant įvairioms veido odos problemoms. Priklausomai nuo veikliųjų medžiagų „kokteilio“ sudėties, galima koreguoti odos pokyčius atsirandančius dėl:

 • drėgmės netekimo;
 • odos senėjimo dėl amžiaus;
 • fotosenėjimo;
 • laisvųjų radikalų poveikio;
 • streso, rūkymo, nepilnavertės mitybos ir t.t.

Po mezoterapijos procedūrų kurso oda tampa stangresnė, lygesnė, palygėja nedidelės raukšlelės, atsiranda odos „švytėjimo“ efektas. Procedūra yra atliekama veido, kaklo ir iškirptės srityse. Taip pat galima atlikti procedūrą ir plaštakų srityje.

Mezoterapijos procedūras galima derinti su kitomis kosmetinėmis procedūromis, pvz., cheminiu ar mechaniniu odos šveitimu bei su kitomis injekcinėmis procedūromis – raumenų tonusą mažinančių preparatų injekcijomis, biorevitalizacija ar PRP terapija.

 

Mezoterapija celiulitui ir riebalų sankaupoms

Mezoterapijos „kokteilyje“ esančios medžiagos veikia visus celiulito atsiradimo faktorius – gerina mikrocirkuliaciją, mažina skysčių kaupimąsi, skatina riebalų skaidymą, tvirtina jungiamąjį audinį, todėl sumažėja problemiškų kūno vietų apimtys, oda palygėja, tampa švelnesnė ir elastingesnė.

Mezoterapijos procedūromis taip pat galima koreguoti ne tik veido, bet ir kūno kontūrus – sumažinti „dvigubą“ smakrą ir „maišelius“ paakiuose, pamažinti kūno apimtis pilvo, klubų, sėdmenų, vidinių šlaunų paviršių, kelių srityse.

 

mezoterapija kūnui

Strijų gydymas mezoterapija

Strijos – tai siauri šviesiai rožiniai ar melsvi į randus panašūs ruoželiai, rodantys dermos elastinių skaidulų susilpnėjimą. Dažniausiai strijos atsiranda pilvo, šlaunų, sėdmenų, krūtų srityse, bet gali būti ir kitose kūno vietose, pvz., nugaros srityje. Daugiausia strijos būdingos moterims, bet gali atsirasti ir vyrams. Pagrindinės strijų atsiradimo priežastys – staigus kūno apimčių padidėjimas (brendimas, nėštumas), antinksčių hormonų kiekio padidėjimas, gydymas kortikosteroidais.

Mezoterapija – vienintelė tikrai efektyvi strijų gydymo procedūra, tačiau procedūras reikia pradėti kuo anksčiau, kol strijos dar yra rausvos arba melsvos. Kai strijos tampa odos spalvos, mezoterapijos procedūrų poveikis abejotinas.

 

Plaukų mezoterapija

Mezoterapijos procedūros veiksmingos esant įvairių priežasčių sukeltam plaukų slinkimui:

 • reakciniam, prasidėjusiam po gimdymo, nesubalansuotos dietos, chirurginės operacijos ir pan.;
 • androgenetiniam, sukeltam hormonų (jis gali būti ir vyrams, ir moterims);
 • židininiam plikimui (kai išplikimo plotas neviršija 40% plaukuotos galvos dalies).

Preparatuose esančios aminorūgštys, vitaminai ir mikroelementai stiprina plaukų šaknis, gerina galvos odos mikrocirkuliaciją, todėl pailgėja plaukų augimo fazė, stabdomas plaukų slinkimas. Tačiau, esant androgenetiniam plaukų slinkimui, nereikėtų tikėtis, kad plaukai ataugs.

Mezoterapija plaukams

Mezoterapijos pranašumai

 • Preparatai suleidžiami probleminėje vietoje, aplenkiamas virškinimo traktas ir bendroji kraujotakos sistema, todėl poveikis greitas, vaistų dozės nedidelės, nėra bendro poveikio organizmui.
 • Veikliosios medžiagos rezorbuojasi palaipsniui, todėl poveikis ilgas, ir procedūros kartojamos retai – 1 kartą per savaitę ar dar rečiau.
 • Procedūros lengvai atliekamos, mažai skausmingos, jas galima derinti su kitais gydymo metodais.
 • Beveik nėra šalutinio poveikio ir komplikacijų.

Svarbu žinoti, kad mezoterapijos procedūras gali atlikti tik gydytojas. Įvertinęs odos būklę ir poreikius jis parenka individualų medžiagų „kokteilį“, tinkamiausią injekcijų techniką, seansų kiekį ir dažnumą.

Grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje SUGIHARA mezoterapijos procedūras atlieka gydytojai dermatologai.

 

Mezoterapijos procedūroms naudojami užpildai

Vieni dažniausiai naudojamų produktų – Restylane® (Švedija) – auksinis standartas nedidelių veido raukšlių ir raukšlelių korekcijai. CE ženklas suteiktas 1995 m. Greitai ir efektyviai padeda pagerinti veido odos būklę ir išvaizdą pagal individualius kliento pageidavimus. Užpildo raukšles ir paryškina veido kontūrus. Dažniausiai yra naudojami raukšlių užpildymui ir švelniam lūpų, skruostų, smakro ir nosies apimties bei pilnumo atkūrimui.

Restylane® produktų pagrindas – unikali NASHATM (ne gyvūninės kilmės derma fileris) technologija. Šie produktai yra puikiai dokumentuoti dėl savo saugumo bei ypatingo veiksmingumo. Restylane produktai leidžia individualiai pasirinkti grožio procedūras. Jie leidžia kiekvienam gauti tik jam skirtą procedūrą. Kiekvienas produktas sukurtas specifinei audinio matricai bei gyliui, t. y. produkto sudėtyje yra skirtingo dydžio ir/arba struktūros gelio dalelytės. Tuo užtikrinamas paciento pasitenkinimas kokybiška procedūra!

 

Registracija ir informacija tel. (8 698) 53901.

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika SUGIHARA savo klientams, norintiems pasinaudoti gydytojų, grožio specialistų ir kt. paslaugomis, taiko ypatingą nuolaidų sistemą – tai itin patogu, kai atliekamas gydymo ar grožio procedūrų kursas. Taikoma iki 15% nuolaida Jums ir Jūsų šeimos nariams.

Klientui neatvykus ir apie tai neinformavus registratūros prieš 24 val., kito vizito metu bus taikomas neatvykimo mokestis 15 €. Mokestis taikomas, nes mokama ne tik už paslaugą, bet ir už gydytojo laiką, kuris registruojantis yra priskiriamas konkrečiam klientui, o jam neatvykus gydytojo laikas naudojamas neproduktyviai.

 

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#