Pradžia Paslaugos Dermatologija ir estetinė dermatologijaGrožio injekcijosMezoterapija

Mezoterapija

Naujiena! Unikalios sudėties hialurono užpildai

Neauvia Organic Stimulate – vienintelis hialurono rūgšties užpildas su 1 % kalcio hidroksiapatito pasaulyje, kuris ne tik puikiai drėkina odą ir užpildo raukšles, bet ir stimuliuoja naujo kolageno gamybą.

Unikali sudėtis – dvigubas smūgis raukšlėms. Ypatingai švari hialurono rūgštis, gauta iš probiotinės, nepatogeniškos Bacillus Subtilisbakterijos užtikrina gydymo saugumą.

 

Sudėtyje esantis kauluose randamas mineralas kalcio hidroksiapatitas stimuliuoja fibroblastus gaminti kolageną, todėl oda tampa stangresnė.

Visi Neauvia Organic produktai yra 100% naturalūs ir palaipsniui visiškai pasišalina iš organizmo. Šie produktai pagaminti taip, kad tiktų bet kokio amžiaus ir tipo odai. Didelė Neauvia Organic užpildų koncentracija (26 – 28 mg/ml) užtikrina momentinį poveikį, o dėka jų struktūros garantuojamas ilgas produkto poveikis ir natūralus rezultatas.

Kai veido oda akivaizdžiai ima senti, kai atrodo pavargusi, suvytusi, įgauna pilkšvą atspalvį, pravartu imtis veiksmingų priemonių jai atgaivinti. Viena iš tokių – mezoterapija, kurią pasitelkus galima šalinti raukšles, atgaivinti odą ir grąžinti jai sveiką spindesį bei gaivumą.

Mezoterapija – kas tai?

Mezoterapija – medicininė invazinė gydymo bei koregavimo technika, kurios metu į probleminės kūno zonos odą sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai. Šių kokteilių sudėtyje yra įvairios aminorūgštys, vitaminai, mineralinės medžiagos, antioksidantai, fileriai.

Mezoterapija taikoma įvairiose medicinos srityse – gydant skausmus, reumatologijoje, traumatologijoje, ginekologijoje, sporto medicinoje. Labai svarbi mezoterapijos taikymo sritis yra estetinė medicina ir dermatologija.

Keičiant veikliųjų medžiagų kokteilio sudėtį, galima spręsti pačias įvairiausias odos problemas: suteikti odai „švytėjimo“ efektą, išlyginti smulkias raukšleles, ją pagražinti ir pan.

Mezoterapija padeda prasiskverbti veikliosioms medžiagoms, įeinančioms į kosmetinių preparatų sudėtį. Šios medžiagos ilgiau išlieka odoje, aktyvina odos ląstelių medžiagų apykaitą. Todėl padidėja kosmetinių preparatų poveikis.

Veido oda

Mezoterapijos procedūros gali būti atliekamos esant įvairioms veido odos problemoms. Priklausomai nuo veikliųjų medžiagų „kokteilio“ sudėties galima koreguoti odos pokyčius atsirandančius dėl:

  • drėgmės netekimo;
  • odos senėjimo dėl amžiaus;
  • fotosenėjimo;
  • laisvųjų radikalų poveikio;
  • streso, rūkymo, nepilnavertės mitybos ir t.t.

Po mezoterapijos procedūrų kurso oda tampa stangresnė, lygesnė, palygėja nedidelės raukšlelės, atsiranda odos „švytėjimo“ efektas. Šie rezultatai nėra labai ilgalaikiai, tačiau mezoterapijos procedūros neturi jokio šalutinio poveikio, todėl jas galima kartoti taip dažnai, kaip pageidauja pacientas. Procedūra yra atliekama veido, kaklo ir iškirptės srityse. Taip pat galima atlikti procedūrą ir plaštakų srityje.

Mezoterapijos procedūras galima derinti su kitomis kosmetinėmis procedūromis, pvz., cheminiu ar mechaniniu odos šveitimu bei su kitomis injekcinėmis procedūromis – raumenų tonusą mažinančių preparatų injekcijomis, raukšlių užpildų injekcijomis.

Suglebusi, elastingumą praradusi oda

Odai senstant, mažėja fibroblastų – odos ląstelių, gaminančių elastiną ir kolageną. Keičiasi ir pačios elastino ir kolageno skaidulos – jos storėja ir plokštėja, sumažėja ir tarpląstelinės odos klampumas. Todėl mažėja odos elastingumas – ji suglemba. Panašūs pokyčiai odoje vyksta ir veikiant kenksmingiems išoriniams bei vidiniams veiksniams – rūkymui, intensyviems saulės spinduliams, užterštam orui. Odos elastingumas sumažėja ir sumažėjus poodinio riebalinio audinio kiekiui – numetus daug svorio, po gimdymo ar riebalų nusiurbimo operacijos.

Mezoterapijos „kokteilio“ veikliosios medžiagos stimuliuoja fibroblastus, todėl suaktyvėja elastino ir kolageno gamyba, preparatuose esantys glikozaminoglikanai padidina tarpląstelinės medžiagos klampumą, todėl oda tvirtėja, stangrėja.

Procedūrą galima atlikti veido, kaklo ir iškirptės srityse, taip pat bet kurioje kūno vietoje, pvz., pilvo, šlaunų, sėdmenų srityse. Ji ypač veiksminga tose kūno ir veido vietose, kur kitos procedūros mažai efektyvios – vidiniuose šlaunų ir žastų paviršiuose, pasmakrėje ir pan.

Celiulitas, lokalios riebalų sankaupos

Mezoterapijos „kokteilyje“ esančios medžiagos veikia visus celiulito atsiradimo faktorius – gerina mikrocirkuliaciją, mažina skysčių kaupimąsi, skatina riebalų skaidymą, tvirtina jungiamąjį audinį, todėl sumažėja problemiškų kūno vietų apimtys, oda palygėja, tampa „švelnesnė“, elastingesnė.

Mezoterapijos procedūromis taip pat galima koreguoti veido ir kūno kontūrus – sumažinti „dvigubą“ smakrą ir „maišelius“ paakiuose, sumažinti kūno apimtis pilvo, klubų, sėdmenų, vidinių šlaunų paviršių, kelių srityse.

Strijos

Tai siauri šviesiai rožiniai ar melsvi į randus panašūs ruoželiai, rodantys dermos elastinių skaidulų susilpnėjimą. Dažniausiai strijos atsiranda pilvo, šlaunų, sėdmenų, krūtų srityse, bet gali būti ir kitose kūno vietose, pvz., nugaros srityje. Daugiausia strijos būdingos moterims, bet gali būti ir vyrams. Pagrindinės strijų atsiradimo priežastys – staigus kūno apimčių padidėjimas (brendimas, nėštumas), antinksčių hormonų kiekio padidėjimas, gydymas kortikosteroidais.

Mezoterapija – vienintelė tikrai efektyvi strijų gydymo procedūra, tačiau procedūras reikia pradėti kuo anksčiau, kol strijos dar yra rausvos arba melsvos. Kai strijos tampa odos spalvos, mezoterapijos procedūrų poveikis abejotinas.

Plaukų slinkimas

Mezoterapijos procedūros veiksmingos esant įvairių priežasčių sukeltam plaukų slinkimui:

  • reakciniam, prasidėjusiam po gimdymo, nesubalansuotos dietos, chirurginės operacijos ir pan.;
  • androgenetiniam, sukeltam hormonų (jis gali būti ir vyrams, ir moterims);
  • židininiam plikimui (kai išplikimo plotas neviršija 40% plaukuotos galvos dalies).

Preparatuose esančios aminorūgštys, vitaminai ir mikroelementai stiprina plaukų šaknis, gerina galvos odos mikrocirkuliaciją, todėl pailgėja plaukų augimo fazė, stabdomas plaukų slinkimas. Tačiau, esant androgenetiniam plaukų slinkimui, nereikėtų tikėtis, kad plaukai ataugs.

Mezoterapijos pranašumai

Preparatai suleidžiami problemos vietoje, aplenkiamas virškinimo traktas ir bendroji kraujotakos sistema, todėl poveikis greitas, vaistų dozės nedidelės, nėra bendro poveikio organizmui.

Veikliosios medžiagos rezorbuojasi palaipsniui, todėl poveikis ilgas, ir procedūros kartojamos retai – 1 kartą per savaitę ar dar rečiau.

Procedūros lengvai atliekamos, mažai skausmingos, jas galima derinti su kitais gydymo metodais.

Beveik nėra šalutinio poveikio ir komplikacijų.

Tačiau reikia žinoti, kad mezoterapijos procedūras gali atlikti tik gydytojas. Įvertinęs odos būklę ir poreikius jis parenka individualų medžiagų „kokteilį“, tinkamiausią injekcijų techniką, seansų kiekį ir dažnumą.

Grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje SUGIHARA mezoterapijos procedūras atlieka gydytojos dermatologės.

Registracija ir informacija tel.: (8 5) 270 5710, (8 5) 270 5777.

Mezoterapijos procedūroms naudojami užpildai:

Restylane (Švedija) – auksinis standartas nedidelių veido raukšlių ir raukšlelių korekcijai. CE ženklas suteiktas 1995 m. Greitai ir efektyviai padeda pagerinti veido odos būklę ir išvaizdą pagal individualius kliento pageidavimus. Užpildo raukšles ir paryškina veido kontūrus. Dažniausiai yra naudojami raukšlių užpildymui ir švelniam lūpų, skruostų, smakro ir nosies apimties bei pilnumo atkūrimui.

Restylane® produktų pagrindas – unikali NASHATM (ne gyvūninės kilmės derma fileris) technologija. Šie produktai yra puikiai dokumentuoti dėl savo saugumo bei ypatingo veiksmingumo. Restylane produktai leidžia individualiai pasirinkti grožio procedūras. Jie leidžia kiekvienam gauti tik jam skirtą procedūrą. Kiekvienas produktas sukurtas specifinei audinio matricai bei gyliui, t. y. produkto sudėtyje yra skirtingo dydžio ir/arba struktūros gelio dalelytės. Tuo užtikrinamas paciento pasitenkinimas kokybiška procedūra!
Revitacare (Prancūzija) – produktų specifinių ir išskirtinių formulių sudėtyje naudojami inovatyvūs ir didelių, bei veiksmingų koncentracijų farmacinio lygio bei kokybės ingredientai kovai su odos senėjimu bei kitomis įvairiomis kosmetinėmis jos problemomis (celiulitu ir riebalų sankaupomis, įvairiomis plaukų problemomis, strijomis ir pan.). Produktai gaminami farmacinėse laboratorijose, vadovaujantis aukštais Europos standartais ir geros gamybos praktikos (GGP) reikalavimais.

Registracija ir informacija tel. (8 5) 270 5710, (8 5) 270 5777, mob. (8 698) 53 901

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika SUGIHARA savo klientams, norintiems pasinaudoti gydytojų, grožio specialistų ir kt. paslaugomis, taiko ypatingą nuolaidų sistemą – tai itin patogu, kai atliekamas gydymo ar grožio procedūrų kursas. Taikoma iki 15% nuolaida Jums ir Jūsų šeimos nariams – daugiau informacijos tel.:  (8 5) 270 5710 (8 5) 270 5777.

Klientui neatvykus ir apie tai neinformavus registratūros prieš 24 val., kito vizito metu bus taikomas neatvykimo mokestis 15 €. Mokestis taikomas, nes mokama ne tik už paslaugą, bet ir už gydytojo laiką, kuris registruojantis yra priskiriamas konkrečiam klientui, o jam neatvykus gydytojo laikas naudojamas neproduktyviai.

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus