Pradžia Paslaugos Dermatologija ir estetinė dermatologijaGrožio injekcijosLūpų putlinimas

Lūpų putlinimas

Lūpų putlinimas – tai efektyvus būdas patobulinti lūpų išvaizdą, suteikiant joms papildomo tūrio bei norimą formą.

SUGIHARA klinikoje lūpų putlinimą hialuronu atlieka tik patyrę dermatologai arba plastikos chirurgas.

Kas yra lūpų putlinimas?

Lūpų putlinimas – tai estetinė procedūra, kurios metu hialurono injekcijų pagalba padidinamas lūpų tūris ir patobulinama natūrali jų forma. Ši procedūra suteikia galimybę pasiekti norimus estetinius rezultatus, padidinti pasitikėjimą savimi ir pagerinti bendrą išvaizdą. Klinikoje SUGIHARA lūpų didinimą atliekame naudodami rinkoje pripažintas medžiagas ir efektyvias technologijas. 

Lūpų putlinimo procedūros atliekamos šiais atvejais:

  • Siekiant koreguoti lūpų formą, disproporciją;
  • Brandesniame amžiuje, siekiant atkurti sumažėjusią lūpų apimtį;
  • Siekiant užpildyti raukšleles aplink lūpų sritį;
  • Norint suteikti proporcingą išvaizdą itin plonoms lūpoms.

Lūpų putlinimas hialurono rūgštimi

Hialurono rūgštis – tai natūrali medžiaga, randama žmogaus kūne. Ji yra vienas iš pagrindinių komponentų, esančių mūsų odoje, akyse, sąnarių skystyje ir kitose kūno dalyse. Ši rūgštis garsėja savo gebėjimu pritraukti ir sulaikyti didelius vandens kiekius – vienas hialurono rūgšties gramas gali surišti net iki šešių litrų vandens! Dėl šios savybės ji labai vertinama odos priežiūroje ir plačiai naudojama estetinėje medicinoje.

Koks yra procedūros procesas?

Lūpų putlinimo procedūra prasideda individualia konsultacija su dermatologu arba plastikos chirurgu, kurios metu aptariami paciento lūkesčiai, procedūros eiga ir galimi rezultatai. Prieš pačią procedūrą specialistas jums suleis vietinę nejautrą, o jai suveikus bus pradedama procedūra. Garantuojame, jog procedūros metu nejausite diskomforto, kadangi mūsų specialistai procedūras atlieka itin kruopščiai ir profesionaliai.

Lūpų putlinimo hialurono rūgštimi metu itin mažos adatos pagalba į lūpas suleidžiami nedideli hialurono rūgšties kiekiai. SUGIHARA klinikoje naudojami Belotero ir Teoxane užpildai, kurie rinkoje vertinamos kaip vieni geriausių ir ilgiausiai išlaikantys rezultatą.

Procedūra trunka vos apie 30 minučių, tad ją lengvai įterpsite į savo kalendorių.

Po lūpų putlinimo procedūros: rezultatai ir rekomendacijos

Rezultatai yra pastebimi iškart po procedūros, o galutinis efektas dažniausiai pasirodo praėjus 1-2 savaitėms po jos.

Po lūpų putlinimo procedūros svarbu laikytis specialistų rekomendacijų dėl gijimo proceso, jog būtų pasiektas geriausias įmanomas rezultatas.

Lūpų putlinimo kaina: kiek kainuoja paslauga?

Lūpų putlinimo kaina priklauso nuo keleto veiksnių. Pagrindiniai –  procedūros apimtis, naudojami užpildai bei specialisto, atliekančio procedūrą, kompetencija (pvz. ar procedūrą atliks dermatologas, ar plastikos chirurgas).

Konkrečią procedūros kainą sužinosite po pirminės konsultacijos. Visgi, atsiminkite, jog ši procedūra – tai investicija į jūsų išvaizdą ir pasitikėjimą savimi.

Ar galimi šalutiniai efektai po lūpų didinimo?

Kaip ir bet kokia estetinė procedūra, lūpų putlinimas gali sukelti tam tikrų šalutinių efektų, pavyzdžiui, patinimą, mažas mėlynes ar nedidelį diskomfortą. Visgi, šie simptomai paprastai yra laikini ir išnyksta per savaitę po procedūros.

Atsiliepimai po lūpų putlinimo procedūros

Klientų atsiliepimai yra nepaprastai svarbūs mūsų klinikai. Asmeniškai aprašytos patirtys ir nuotraukos prieš bei po procedūros – geriausia vizitinė kortelė ir reklama. 

lupu-putlinimas-vilniuje lupu-putlinimas-vilniuje-1 lupu-putlinimas-vilniuje-2

Svarstote ir apie kitas estetinės medicinos procedūras? Be lūpų putlinimo SUGIHARA klinikoje taip pat itin populiarios šios procedūros: HIFU procedūra, Mezoterapija ir Biorevitalizacija.

 

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#