Pradžia Paslaugos Dermatologija ir estetinė dermatologijaGrožio injekcijosBiorevitalizacija

Biorevitalizacija

Kiekviena moteris, peržengusi maždaug 35 metų ribą, jau susiduria su odos senėjimo problemomis.

Ką pasakytumėte, jeigu vienu metu galėtumėte atkurti odos drėgnumą, pagerinti kraujo apytaką ir sumažinti riebalines sankaupas? Būtent tai galite gauti pasirinkę biorevitalizacijos procedūrą. 

Kas yra biorevitalizacija?

Biorevitalizacija – tai italų mokslininkų atrastas odos gaivinimas biologiniu būdu, grąžinant odai gyvybę. Ši procedūra yra nechirurginis ir plačiai taikomas būdas, kovojant su odos senėjimu ir įvairiomis odos problemomis.

Biorevitalizacijos metu į vidurinį odos sluoksnį (dermą) nedideliais kiekiais mikroinjekcijomis suleidžiama biorevitalizuojančios hialurono rūgšties. Nė vienas kremas negali idealiai sudrėkinti odos, todėl yra taikomas tobulesnis odos drėkinimo metodas – biorevitalizacija.

Biorevitalizacija padeda stabdyti senėjimo procesus, grąžina odai elastingumą, švytėjimą ir giliai ją drėkina bei atgaivina. Be akivaizdžių odos pokyčių, atlikus biorevitalizacijos procedūrą, taip pat pagerėja kraujo apytaka, mažinamos riebalinės sankaupos, stiprinamas kraujagyslių tonusas, oda tampa drėgnesnė, skaistesnė, o smulkios raukšlelės – išlyginamos.

 Procedūra yra tinkama visiems odos tipams ir atliekama vos per keliasdešimtis minučių.

Biorevitalizacijos privalumai

Biorevitalizacijos procedūra yra išpopuliarėjusi visame pasaulyje, nes ji suteikia akivaizdžių matomų privalumų:

  • Veidas tampa atgaivintas ir sudrėkintas;
  • Oda tampa stangresnė ir elastingesnė;
  • Veido spalva pašviesėja;
  • Stabdomi odos senėjimo procesai;
  • Išlyginamos mažos raukšlelės.

biorevitalizacija_Sugihara

Biorevitalizacija hialurono rūgštimi

Hialurono rūgštis yra randama visame žmogaus kūne, ypač akyse, sąnariuose ir odoje. Tai slidi ir lipni medžiaga, kurią mūsų kūnas gamina natūraliai. Tačiau su amžiumi mūsų odoje jos mažėja, dėl to oda sausėja, praranda stangrumą, joje atsiranda pigmentinės dėmelės.

Hialurono rūgšties nauda yra įrodyta mokslininkų, todėl ji yra naudojama ne tik drėkinamuosiuose kremuose, losjonuose ar serumuose, bet taip pat ir odos atgaivinimo procedūrose, tokiose kaip biorevitalizacija.

Biorevitalizacijoje naudojama hialurono rūgštis padeda atkurti odos jaunatviškumą, ją sustangrina ir suteikia elastingumo.

Viena hialurono rūgšties molekulė pritraukia 500 vandens molekulių, todėl taip yra atstatomas vidinių odos sluoksnių natūralus drėgnumas ir išlyginamos veido raukšlės. Taip pat įrodyta, kad hialurono rūgštis padeda greičiau gyti žaizdoms ir gali sumažinti randus.

 

Kada rekomenduojama biorevitalizacija?

Biorevitalizaciją galima atlikti nuo 25-erių metų, kai odoje pradedami jausti pirmieji senėjimo pokyčiai. Geriausių rezultatų biorevitalizacijos metu galima sulaukti procedūrą atliekant nuo 30 iki 40 metų. Biorevitalizacija yra stipriai rekomenduojama sulaukus ir 45-50 metų, nes tokiame amžiuje odos drėkinimas yra ypač svarbus.

Biorevitalizacija hialurono rūgštimi duoda greitą rezultatą jau po pirmųjų procedūrų: oda tampa stangresnė, nebešerpetoja, akivaizdžiai sumažėja raukšlelių, o pigmentinės dėmės – pašviesėja, pagražėja veido kontūras.

 

Kokioms zonoms atliekama procedūra?

Biorevitalizacija dažniausiai yra atliekama veido, paakių, kaklo, dekoltė ir rankų srityse. Tai pačios atviriausios kūno sritys, kurios yra labiausiai pažeidžiamos UV saulės spindulių ir veikiamos senėjimo procesų, todėl joms reikia skirti daugiausiai dėmesio.

Biorevitalizacija Vilniuje – kaina

Biorevitalizacijos procedūrą galite atlikti Sugihara grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje Vilniuje. Mes rūpinamės savo klientų gerove, todėl biorevitalizacijos kaina Vilniaus mieste yra visiems prieinama.

  • Gydytojo pirminė išsami konsultacija – 70 EUR;
  • Veido ir kaklo biorevitalizacija (Neauvia) – 200 EUR;
  • Neauvia Organic Hydrodeluxe, 1 ml – 163 EUR;
  • Neauvia Organic Hydrodeluxe, 2,5 ml – 200 EUR.

 

Biorevitalizacija ir kitos grožio injekcijos

Sugihara klinikoje siūlome skirtingų grožio procedūrų, tokių kaip mezoterapija, PRP terapija ar 5 taškų injekcijos. Kuo biorevitalizacija išsiskiria iš jų visų?

Mezoterapija – tai procedūra, kurios metu amino rūgščių, mineralų, fermentų ir vitaminų injekcija yra įleidžiama į vidurinį odos sluoksnį specialios adatos pagalba. Lyginant su biorevitalizacija, mezoterapija yra labiau tinkama jaunesnei odai, kai procedūros pradedamos pakankamai anksti. Biorevitalizacija yra veiksmingiausia virš 30 metų pacientams, kurie turi pažengusių senėjimo požymių.

PRP procedūra taip pat suteikia puikių senėjimą stabdančių rezultatų. Šios procedūros metu suleidžiama kraujo plazma lygina bei suvienodina veido spalvą, pašalina nuovargio ženklus. PRP procedūra rekomenduojama, siekiant greito rezultato prieš ypatingas progas, o ilgalaikiam rezultatui labiau tinkama biorevitalizacija.

5 taškų injekcija veikia kitaip nei biorevitalizacijos procedūra, nes ši injekcija yra sudaryta tik iš hialurono rūgšties, o biorevitalizacijos procedūros sudėtyje yra papildomų medžiagų, kurios tolygiai pasiskirsto odoje.

 

Ko po biorevitalizacijos injekcijų negalima?

Atlikus biorevitalizacijos procedūrą pacientams rekomenduojama dvi valandas netepti kosmetikos gaminių tose vietose, kuriose buvo atlikta procedūra. Taip pat 3-7 dienas nesilankyti pirtyse bei saunose, vengti saulės spindulių.

 

Kiek procedūrų rekomenduojama?

Norint pasiekti optimalių rezultatų, pacientams rekomenduojama atlikti bent 3 procedūras kas tris savaites. Daugelis pacientų pastebi, kad jau kitą dieną po procedūros jų oda tampa gyvybingesnė ir stangresnė. Vienos procedūros rezultatas išliks apie 3-4 savaites, o atlikus bent 3 procedūras, rezultatai bus matomi bent pusmetį.

 

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#