Pradžia Naujienos Veido odos priežiūra namuose

Veido odos priežiūra namuose

2020.01.22

Kad ir koks būtų veido odos tipas, mūsų oda reikalauja tam tikros rutinos ir priežiūros, tam , kad ji išliktų gyvybinga, spindinti ir kuo ilgiau jauna!

SUGIHARA kosmetologės vieningai išskiriami 5 pagrindinius žingsnius kasdieninės odos priežiūrai:

  •  Odos prausimas

Šis žingsnis yra būtinas mūsų kasdieninėje veido priežiūros rutinoje. Prausimas pašalina nešvarumus, makiažą, dulkes bei riebalinį sluoksnį nuo odos. Šiam žingsniui galite rinktis micelininį vandenį, žele, pienelio ar putų konsistencijos prausiklius.

Priemonių veido prausimui galite rasti internetinėje parduotuvėje: http://bit.ly/2G5AncB

  • Odos tonizavimas

Daugelis atsisako šio žingsnio, tačiau be reikalo. Veido odos tonizavimas yra labai vertingas mūsų odai: toniko pagalba nuvalomi likę nešvarumai, prausiklio likučiai, tuo pačiu metu oda atgaivinama ir praturtinama naudingaisiais aktyviaisiais komponentais.

Priemonių veido tonizavimui galite rasti čia:
http://bit.ly/2G5AncB

  • Odos drėkinimas

Būtent drėkinimas yra skaisčios ir švytinčios odos paslaptis, be to drėkinimas užkerta kelią raukšlelių susidarymui. Kremą tepkite ant tik ką nuvalytos ir tonizuotos veido odos.

Veido kremų galite rasti čia:
http://bit.ly/2TFx4kl

  • Paakių priežiūra

Paakių srities oda rekomenduojama pradėti rūpintis nuo 20 metų, renkantis kuo natūralesnę priemonę. Tuo tarpu esant vyresnio amžiaus rekomenduojama rinktis didesnės koncentracijos priemones, kurios skatintų odą atsinaujinti, elastino ir kolageno sintezę.

Priemonių paakių odai galite rasti čia:
http://bit.ly/3apVtQQ

Jei nesate tikri dėl savo odos tipo ir kokių priemonių reikia jūsų odai, rekomenduojame apsilankyti pas kosmetologę, kuri nustatys jūsų odos tipą bei parinks tinkamiausias priemones odos priežiūrai namuose.

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#