Pradžia Naujienos Vasaros TOP procedūros

Vasaros TOP procedūros

2023.06.22

Botulino injekcijos

Šių injekcijų pagalba galima panaikinti dinamines raukšles, kurios dažniauisiai atsiranda dėl mūsų mimikos, o vasaros metu dėl saulės dažnai raukiame kaktą ir merkiame akis. Injekcijos gali padėti sumažinti mimiką, o tuo pačiu ir raukšlių atsiradimą.

G.M.Collin Alginat veido procedūra

Intensyviai drėkinanti ir lyginanti odą procedūra. Procedūros metu naudojama alginatinė kaukė suteikia vėsinantį poveikį. Oda atrodo skaistenė, gyvybingesnė, mažinami sudirgimai. Ši procedūra tinka visiems odos tipams, ypač jautriai ar dehidratuotai odai.

BIOREVITALIZACIJA

Gilus odos drėkinimas – tai ko odai reikia vasarą! Procedūros metu skatinamas odos atsinaujinimas, atkuriamas odos drėgnumas, suaktyvėja kolageno, elastino bei savos hialurono rūgšties sintezė. Oda tampa drėgnesnė, skaistesnė, išlyginamos smulkios raukšlelės.

Plaukelių šalinimas lazeriu

Ilgalaikis plaukelių šalinimas lazeriu – geriausias pasirinkimas norint pamiršti plaukelių šalinimo vargus! SUGIHARA klinikoje esančiu lazeriu plaukelius saugu šalinti ir vasaros metu!

Purškiamojo įdegio procedūros

Vos per 1 val. įdegis toks lyg būtumėte grįžusi iš atostogų! Tai saugus ir patikimas būdas išgauti norimą įdegį, kuris blunka tolygiai ir lengvai. Organiška savaiminio įdegio sudėtis: be parabenų, konservantų ir kitų cheminių medžiagų.

Informacija ir registracija tel. +370 698 53 901  ar el. p. info@sugihara.lt

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#