Pradžia Naujienos Tai, ko jūsų odai reikia rudenį – RŪGŠTYS

Tai, ko jūsų odai reikia rudenį – RŪGŠTYS

2020.10.16

Vasara bei jos nuolatiniai palydovai saulė ir karštis, odai iš tiesų nesuteikia nieko vertingo, ir net atvirkščiai gali sukelti papildomų rūpesčių. SUGIHARA kosmetologės Gintarės Pakštaitės teigimu, rudenį dažniausiai yra sprendžiamos padidėjusios odos pigmentacijos, dehidratacijos problemos, naikinamos po vasaros atsiradusios smulkios raukšlelės.

Kai jau nebėra aktyvios saulės kosmetologai šioms problemoms spręsti rekomenduoja atlikti rūgštinių procedūrų kursą, kurio metu, specialistui parinkus tinkamiausią cheminį pilingą būtų išsprendžiamos individualios odos problemos. Cheminio odos šveitimo metu rūgštimi naikinamos jungtys tarp ląstelių ir yra pašalinamas viršutinis epidermio sluoksnis. „Tinkamai parinktos rūgštys išsprendžia įvairias odos problemas: skaistina odą, mažina jos netolygumus, atstato drėgmę odoje, veikia smulkias raukšleles, taip pat turi antibakterinį poveikį. Rūgšties molekulė skverbiasi į gilesnius odos sluoksnius, todėl tam tikra odos problema yra paliečiama giliau.“ – sako kosmetologė Gintarė.  

Rūgštinių kosmetikos produktų naudojimas namuose

Šiuo metu reta tokių kosmetikos gamintojų, kurie savo asortimente netūrėtų produktų su rūgštimis. Dažniausiai naudojamos rūgštys kosmetikos produktuose yra alfahidroksi (AHR), betahidroksi (BHR) bei polihidroksi (PHR) rūgštys. Kiekvienos iš šių rūgščių turi skirtingą poveikį odai.

Alfahidroksi rūgštys (AHR)

Populiariausios alfahidroksi rūgštys – glikolio, migdolo, pieno, bei citrinų. Šios rūgštys yra tirpios vandenyje ir veikia visuose odos sluoksniuose. Viduriniuose sluoksniuose AHR skatina ląstelių regeneraciją, oda tampa jaunatviškesnė bei švaresnė, taip pat sumažina melanino gamybą, mažina susidariusią pigmentaciją, oda tampa skaistesnė bei švytinti. Gilesniuose odos sluoksniuose, kur oda raukšlėjasi ir glemba, AHR padeda atitaisyti saulės padarytą žalą ir sumažinti smulkias raukšleles, taip pat atstato prarastą drėgmę odoje. 

Betahidroksi (BHR)

Populiariausia BHR, kuri yra naudojama kosmetikos produktuose – Salicilio rūgštis. Ši rūgštis tirpi riebaluose, todėl puikiai tinkama valyti užsikimšusias poras. Riebioms, į aknę linkusioms odoms, tinkamiausias pasirinkimas būtų priemonės su šia rūgštimi. 

Polihidroksirūgštys (PHR)

Šios rūgštys nedirgindamos odos veiksmingai stabdo odos senėjimą ir sustiprina odos apsauginį barjerą, taip sumažindamos odos paraudimą bei jautrumą, padeda išlaikyti odos drėgmę. Gliukonolaktonas (PHR) turi stiprų senėjimą stabdančių ypatybių, pagerina odos tekstūrą, bei elastingumą. 

Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis produktus su rūgštimi?

SUGIHARA kosmetologė Gintarės teigimu yra svarbu, kokia rūgštis yra produkto sudėtyje ir kokį vaidmenį ji atlieka kasdienėje veido odos priežiūroje. Namų priežiūros produktuose stiprių rūgščių koncentracijų retai kur sutiksime, nes produkto gamintojai atsižvelgia į kosmetikos reglamentą, pagal kurį yra nustatyta kokio stiprumo rūgščių koncentracijos galimos kosmetikos produktuose. Kiekvieno kliento odos tipas bei problemos yra individualios, todėl reikia rinktis tuos produktus, kurių sudėtyje būtų ingridientai, sprendžiantys būtent tas problemas, kurių mes norime atsikratyti. 

Visą Spalio mėnesį rūgštiniams ir odą šviesinantiems produktams taikoma -20% nuolaida!

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#