Pradžia Naujienos Naujiena! THESERA veido procedūros

Naujiena! THESERA veido procedūros

2022.11.11

Dalinamės puikia naujiena – nuo šiol SUGIHARA klinikoje ir filiale PC “Akropolis” kosmetologės atlieka inovatyvias veido puoselėjimo procedūras su THESERA veido priežiūros priemonėmis.

THESERA L veido procedūra su natūraliais neinvaziniais tirpstančiais siūlais

Dėka THESERA technologijų “greitas stangrumas” tapo įgyvendinamas. Niekas nesensta be raukšlių, o neelastingą odą, neišraiškingą žandikaulio liniją ir gilias nasolabialinės raukles turintys žmonės gali atrodyti vyresni nei yra iš tikrųjų. Dauguma žmonių paprastomis neinvazinėmis ir neskausmingomis procedūromis nori atjauninti savo odą, sugąžinti jai jaunatvišką išvaizdą. THESERA sprendimas – THESERA L stangrinančios procedūros su tirpstančiais nechirurginiais siūlais.

Rezultatyvus odos stangrinimas ir raukšlių mažinimas paremti 5 žingsniu programa, kuri užtikrina:

 • Didesnį stangrumą
 • Porų mažinimą
 • Elastingumo didinimą
 • Raukšlių mažinimą
 • Apimties ir tūrio didinimą

THESERA L procedūros funkcijos ir poveikis:

 1. Saugus odos stangrinimas ir kėlimas natūraliais tirpstančiais siūlais, nenaudojami dirbtiniai skausmingai injekuojami PDO siūlai.
 2. TDN technologija: padeda absorbuoti jau ištirpintus siūlus, nereikalingos adatos ir dūriai.
 3. 5 žingsnių odos išvaizdos gerinimas.
 4. Momentinis ir ilgalaikis efektas.

Geriausiems rezultatams pasiekti rekomenduojamas 4 procedūrų kursas.

Procedūros kaina 190 eurų

THESERA L tirpstančių siūlų veido procedūra

THESERA daugiafunkcinė aminorūgščių procedūra

Išskyrus vandenį, baltymai sudaro didžiausią mūsų kūno dalį. Amino rūgštys yra minimalus struktūrinis baltymų vienetas. Jos būtinos visų žmogaus kūno audinių augimui, vystymuisi, priežiūrai ir atsistatymui. Esant aminorūgščių trūkumui pasireiškia tokios odos problemos kaip aknė, odos sausumas, jautrumas, raukšlės, hiperpigmentacija.

THESERA produktai skirti norint atkurti pažeistą odos pusiausvyrą naudojant 17 aminorūgščių kompleksą,  antioksidantus ir laukinių augalų ekstraktus.

THESERA aminorūgščių procedūrų metu specialistė įvertina odos būklę bei tipą ir individualiai parenka procedūros intensyvumą maksimaliam efektui pasiekti.

Procedūros kaina 90 eurų

 Intensyviai drėkinanti procedūra THESERA H

THESERA H procedūra padeda užkirsti kelią drėgmės praradimui, stiprina odos atsparumą bei suteikia jai švytėjimo.

Odos senėjimo požymiai, tokie kaip raukšlės, odos sausumas ar pigmentacija dažnai atsiranda dėl dehidratacijos. Žmogaus organizmas ties 40 gyvenimo metais praranda gebėjimą absorbuoti vandenį bei išskirti odą apsaugančius riebalus. Kuo stipresnė dehidratacija, tuo greitesnis senėjimo procesas.

THESERA H stimuliuoja akvaporinų veiklą, gerina drėgmės lygį odoje.

Akvaporinai kitaip vadinami vandens kanalais. Tai ląstelių membranose esantys baltymai, kurie palengvina vandens transportavimą į ląstelę ir iš jos. Esant aktyviems akvaporinams sklandžiai vyksta vandens mainai, ko pasekoje, oda yra geriau pridrėkinama.

Procedūros metu atliekamas THESERA Dermaling masažas. Ši technika pašviesina odos toną pašalindama odoje esančius toksinus, gerina limfotaką, sustiprina odos atsparumą bei pagerina kraujotaką, odos elastingumą.

 • THESRA H procedūra yra skirta intensyviam odos drėkinimui
 • 4 pagrindiniai žingsniai drėgmės atstatymui ir akvaporinų stimuliacijai
 • Odos aktyvinimas neinvazine karboksiterapija
 • Ląstelių aktyvinimas druskų ir aminorūgščių pagalba

Rezultatas: pridrėkinta ir švytinti oda

Procedūros kaina 130 eurai

Spikulinio odos šveitimo ir peptidų procedūra THESERA G

THESERA G spikulinis odos šveitimas yra paremtas biotechnologijomis intensyviai odos regeneracijai ir sveikai odos būklei ūžtikrinti. 100% natūralūs aktyvieji ingredientai įsiskverbia į odą mikrospikulių pagalba, kurios padaro kanalėlius odoje, stimuliuoja augimo faktorius bei odos atsinaujinimą.

Kas yra spikulės? Thesera G spikulės yra išgaunamos iš pinčių, randamų neužterštose vandenyno vietovėse. Spikulės įsiskverbia į odą, švelniai nušveičia raginį sluoksnį bei išlieka odoje 72 valandas, taip įnešdamos veikliuosius ingredientus į gilius odos sluoksnius. Natūraliai regeneruoja odą, stimuliuoja augimo faktorius, pašalina negyvas odos ląsteles.

THESERA G procedūros metu atliekamas THESERA fascijos masažas. Fascija yra vientisas jungiamojo audinio pluoštas esantis po oda ir dengentis raumenis, organus, nervus ir kraujagysles. Masažuojant ir atpalaiduojant fasciją, galima išspręsti raumenų spazmus bei skausmus bei padailinti veido kontūro linijas, padidinti stangrumą.

THESERA G procedūros gali padėti pasiekti šiuos rezultatus:

 • Skaisti, švytinti oda
 • Randų sumažėjimas
 • Mažesnės poros
 • Padidintas dermos storis
 • Lygesnė, elastingesnė oda
 • Mažesnės raukšlės

THESERA G saugiai ir veiksmingai pagerina odos būklę, sumažina raukšles, randus ir atgaivina pavargusią odą.

Procedūros kaina 200 eurų

THESERA G procedūra atliekama tik klinikoje SUGIHARA.

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus