Pradžia Naujienos Naujiena! THESERA veido procedūros

Naujiena! THESERA veido procedūros

2022.11.11

Dalinamės puikia naujiena – nuo šiol SUGIHARA klinikoje ir filiale PC “Akropolis” kosmetologės atlieka inovatyvias veido puoselėjimo procedūras su THESERA veido priežiūros priemonėmis.

THESERA L veido procedūra su natūraliais neinvaziniais tirpstančiais siūlais

Dėka THESERA technologijų “greitas stangrumas” tapo įgyvendinamas. Niekas nesensta be raukšlių, o neelastingą odą, neišraiškingą žandikaulio liniją ir gilias nasolabialinės raukles turintys žmonės gali atrodyti vyresni nei yra iš tikrųjų. Dauguma žmonių paprastomis neinvazinėmis ir neskausmingomis procedūromis nori atjauninti savo odą, sugąžinti jai jaunatvišką išvaizdą. THESERA sprendimas – THESERA L stangrinančios procedūros su tirpstančiais nechirurginiais siūlais.

Rezultatyvus odos stangrinimas ir raukšlių mažinimas paremti 5 žingsniu programa, kuri užtikrina:

  • Didesnį stangrumą
  • Porų mažinimą
  • Elastingumo didinimą
  • Raukšlių mažinimą
  • Apimties ir tūrio didinimą

THESERA L procedūros funkcijos ir poveikis:

  1. Saugus odos stangrinimas ir kėlimas natūraliais tirpstančiais siūlais, nenaudojami dirbtiniai skausmingai injekuojami PDO siūlai.
  2. TDN technologija: padeda absorbuoti jau ištirpintus siūlus, nereikalingos adatos ir dūriai.
  3. 5 žingsnių odos išvaizdos gerinimas.
  4. Momentinis ir ilgalaikis efektas.

Procedūros kaina 190 eurų

THESERA L tirpstančių siūlų veido procedūra

THESERA daugiafunkcinė aminorūgščių procedūra

Išskyrus vandenį, baltymai sudaro didžiausią mūsų kūno dalį. Amino rūgštys yra minimalus struktūrinis baltymų vienetas. Jos būtinos visų žmogaus kūno audinių augimui, vystymuisi, priežiūrai ir atsistatymui. Esant aminorūgščių trūkumui pasireiškia tokios odos problemos kaip aknė, odos sausumas, jautrumas, raukšlės, hiperpigmentacija.

THESERA produktai skirti norint atkurti pažeistą odos pusiausvyrą naudojant 17 aminorūgščių kompleksą,  antioksidantus ir laukinių augalų ekstraktus.

THESERA aminorūgščių procedūrų metu specialistė įvertina odos būklę bei tipą ir individualiai parenka procedūros intensyvumą maksimaliam efektui pasiekti.

Procedūros kaina 90 eurų

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus