Pradžia Naujienos Naujiena! Dar efektyvesnės lazerinės dermatologijos procedūros

Naujiena! Dar efektyvesnės lazerinės dermatologijos procedūros

2021.10.07

Pirmasis pabaltijo šalyse Quanta System Q-Plus C MT lazeris jau SUGIHARA klinikoje! Didžiuojamės pasipildę savo lazerių spektrą viena naujausių ir geriausių technologijų. Q-Plus yra hibridiniai lazeriai su Q-Switched technologija, kuri geba sukurti fotoakustinį efektą, itin tiksliai ir efektyviai nukreiptą į pigmentaciją ar rašalą nepažeisdami aplinkinės odos. Šis lazeris unikalus savo gebėjimu naudoti 2 bangos ilgius vienu metu, taip užtikrinant atliekamų procedūrų kokybę. Nuo šiol savo klientams galime pasiūlyti dar efektyvesnes lazerinės dermatologijos procedūras.

Naujuoju lazeriu gali būti atliekamos šios procedūros:

  • Tatuiruočių ir permanentinio makiažo šalinimas

Viena efektyviausių technologijų tatuiruočių šalinime yra laikoma R0 technika, kuri atliekama du kartus lazeriu veikiant tą patį pigmentuotą odos plotą. Iki šiol šis būdas, nors ir labai efektyvus, užtrukdavo ilgai ir buvo brangus. Dėl ypatingų naujojo Quanta System Q-Plus C MT lazerio ypatybių nuo šiol galime tai sėkmingai atlikti ir dar efektyviau šalinti net ryškias, spalvotas ar labai tamsias tatuiruotes visų tipų odai. Dažniausiai pakanka 3-7 procedūrų.

  • Pigmentinių dėmių šalinimas

Įgimtos, dėl saulės žalos įgytos, atsirandančios su amžiumi ar dėl traumų – pigmentinių dėmių problema lydi apie pusę planetos gyventojų.

Naujojo Quanta System Q-Plus C MT lazerio gebėjimas vienu metu derinti dviejų tipų ir ilgių bangas SUGIHARA gydytojams dermatologams leidžia naikinti pigmentines dėmes maksimaliai efektyviai ir saugiai bei sėkmingai šalinti itin plataus spektro pigmentines dėmes.

  • Randų šalinimas

Po traumų, jaunatvinių spuogų (akne) ar kitų aplinkybių atsiradę randai gali būti efektyviai šalinami lazeriu visų tipų odoms. Tam dažniausiai pakanka 1-2 procedūrų, kurios yra greitos ir neskausmingos.

  • Nagų grybelio gydymas

Rankų ar kojų grybelio gydymas lazeriu yra itin veiksmingas, neskausmingas ir ypatingo pasiruošimo nereikalaujantis gydymas. Jis tinkamas ir stipriai pažeistiems nagams bei pacientams nepageidaujantiems ar netoleruojantiems sisteminio (medikamentinio) gydymo. Gydymas yra greitas, procedūros trumpos ir po jų galima grįžti į įprastą gyvenimo ritmą. Sėkmingu procedūrų kurso rezultatu galima džiaugtis jau po 8-16 savaičių.

  • Veido raudonio ir kraujagyslinių darinių naikinimas

Lazerinėmis technologijomis efektyviai šalinamas veido raudonis bei kraujagysliniai dariniai – teleangiektazija, kuperozė, rozacija, angioma, hemangioma, vyninės dėmės ir kt. Quanta System Q-Plus C MT lazeriais yra greitas kelias nepriekaištingam rezultatui,o puikus efektas pasiekiamas jau po pirmos procedūros!

Daugiau informacijos ir registracija: +370 698 53 901 ir el. p. info@sugihara.lt

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#