Pradžia Naujienos Naujiena! AHAVA veido ir kūno puoselėjimo procedūros

Naujiena! AHAVA veido ir kūno puoselėjimo procedūros

2021.11.11

AHAVA yra odos priežiūros prekės ženklas, paremtas mineralų, gaunamų iš stebuklingo Negyvosios jūros regiono, kuris yra vadinamas „natūraliausiu atviru SPA pasaulyje“, naudojimu. AHAVA prekės ženklas buvo įkurtas trijų kibucų, trokštančių atskleisti gaivinančių Negyvosios jūros elementų – vandens, druskos, purvo ir augalų, paslaptis. „Mokslas ir gamta dirba kartu“ yra šios įmonės pagrindinė mintis, reiškiantį holistinį AHAVA požiūrį į sveikatingumą, procedūras ir produktų asortimentą, kuriuos nuolat įkvepia Negyvosios jūros didybė ir jos mistinė aplinka, suteikianti gilios fizinės ir dvasinės gerovės.Veido ir kūno procedūroms skirtos priemonės yra praturtintos grynu Osmoter ™ kompleksu – išskirtiniu brangaus Negyvosios jūros natūralaus mineralinio ekstrakto kiekiu kiekviename AHAVA gaminyje, skirtu atkurti odos jaunystę ir grožį iš vidaus. „AHAVA SPA“ procedūros, tai kvietimas mylėti save, pakilti virš kasdienės įtampos ir sustiprinti savo vidinį grožį bei atsipalaiduoti.

AHAVA veido puoselėjimo procedūros

AHAVA mineralinė OSMOTERth procedūra

Intensyviai drėkinanti procedūra, skirta bet kokio amžiaus ir tipo odai. Praturtinta unikaliu patentuotu AHAVA Negyvosios jūros mineralų kompleksu OSMOTERth kompleksu su drėgmę didinančiomis esencijomis, kurios gerina odos funkcijas, maitina odą iš vidaus. Ši procedūra kompensuoja prarastą drėgmės kiekį, atsato odos švelnumą ir spindesį, lygina odą, mažina mimikos ir kitas raukšles.

Procedūra rekomenduojama dehidratuotai, papilkėjusiai visų amžių ir tipų odai.

AHAVA energizuojanti mineralinė procedūra vyrams

Intensyviai drėkinanti procedūra, sukurta specialiai vyrams. Gerina odos drėgmės lygį, mažina odą silpninačių žalingų veiksnių poveikį, suteikia gaivinantį komforto jausmą, atstato ir gerina kasdien skutamos odos būklę.

AHAVA karališka mineralų procedūra

Prabangi karališkoji procedūra skirta maksimaliam odos žavesiui! Ši procedūra apjungia dvi grožio paslaptis, du grynus gamtos lobius, kurie nuo senų senovės žinomi kaip grožio ir sveikatos simboliai. Negyvosios jūros purvas ir grynas 24 karatų auksas – kadaise tai buvo prieinami tik karaliams, o dabar skirti Jūsų grožiui ir odos puoselėjimui. Ši ypatinga senėjimo požymius stabdanti procedūra intensyviai maitina odą, suteikia jai švytėjimo ir stangrumo. Rekomenduojama papilkėjusiai, pavargusiai ir švytėjimą praradusiai brandžiai, sausai odai.

AHAVA kūno puoselėjimo procedūros

AHAVA liekninanti mineralinė procedūra

Klasikinė AHAVA Negyvosios jūros procedūra skirta kūno formų dailinimui. Procedūros metu atliekamas toksinus drenuojantis Negyvosios jūros skystosios druskos masažas, po kurio atliekamas Negyvosios jūros purvo įvyniojimas, padedantis lyginti į celiulitą linkusią odą. Procedūra stimuliuoja, patempia ir stangrina kūno odą, švelninamas jos paviršius, skatinamas svorio mažėjimas atstatant sveikos kūno odos savybes.

Rekomenduojama vyrams ir moterims turintiems sveiką odą, taip pat norint sumažinti celiulitą, besiruošiant vasaros sezonui.

AHAVA balansuojamasis mineralinis nugaros SPA su masažu

Puiki procedūra kenčiantiems nuo nugarų skausmų, dirbantiems sėdimą darbą, intensyviai sportuojantiems ar patiriantiems stresą. Procedūros metu atliekamas giluminių nugaros raumenų masažas su Negyvosios jūros druska, nugaros aplikacija Negyvosios jūros purvu, kojų bei rankų masažas.

AHAVA liftinguojantis mineralinis ir augalinis kūno šveitimas su masažu

Švelni šveičiamoji kūno odą stimuliuojanti ir jos atsinaujinimą skatinanti procedūra. Aktyvūs ir natūralūs augaliniai ekstraktai skatina ląstelių atsinaujinimą, tad oda atrodo jaunesnė, dailesnė. Lepinanti ir stimuliuojanti procedūra apgaubia kūną šiluma ir dievišku aromatu.

AHAVA Negyvosios jūros kūno šveitimas su masažu

Prabangiai gaivinantis ir glotninantis odos atjauninimo ritualas, remiantis natūralia gamtos formule – Negyvosios jūros mineraliniais kristalais.

Tai kūno šveitimo procedūra padedanti atnaujinti bei atjauninti odos paviršių ir sureguliuoti odos ląstelių apykaitą, kad atsiskleistų sveika, gaiviai atrodanti oda.

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#