Pradžia Naujienos “Mommy makeover” arba operacijų kompleksas moterims po gimdymo

“Mommy makeover” arba operacijų kompleksas moterims po gimdymo

2023.08.21

Šiais laikais neretai vienu metu atliekamos kelios operacijos – pavyzdžiui, pilvo ir krūtų; taip trumpėja operacijų bei narkozių kiekis, būna tik viena reabilitacija. Šis pilvo ir krūtų plastikos tandemas pastaraisiais metais gavo naują pavadinimą – „mamytės perdarymas/pokytis“ (mommy makeover). Atliekant kelias operacijas vienu metu, labai svarbu viską atlikti santykinai greitai, norint išvengti pooperacinių komplikacijų (infekcijos ar trombų, embolijos).

Pilvo plastika (abdominoplastika) arba pilvo sienos plastika yra plastinė operacija, kurios metu koreguojama pilvo išvaizda. Taip pat gali būti koreguojami prasiskyrę pilvo raumenys (pašalinama raumenų diastazė), elastingumą praradusi pilvo oda ir nusileidusi bamba bei susikaupusių riebalų perteklius.

Dažniausiai pilvo plastika atliekama moterims, patyrusioms pilvo raumenų diastazę nėštumo metu. Tačiau operacija gali būti atliekama bet kuriam žmogui, kuris nėra patenkintas savo pilvo išvaizda ir kai pilvo plokštumo nebeįmanoma pasiekti sveikai maitinantis ir sportuojant. Taip gali atsitikti praradus daug svorio, po pilvo raumenų traumos ir pan.

Krūtų pakėlimo operacija, arba mastopeksija, rekomenduojama kai netekus daug svorio, po gimdymo ar kitų fizinių faktorių, krūtys prarado elastingumą, stangrumą, putlumą ir dailią išvaizdą. Pasitaiko ir tokių atvejų, kai iki tol buvusios gražios formos krūtys tampa visiškai skirtingos. Dėl ko moteris jaučia tiek fizinį tiek psichologinį diskomfortą.

Operacijos metodika taikoma individualiai kiekvienai pacientei, atsižvelgiant į krūtų formą, pasmukimo laipsnį bei pačios moters pageidavimus. Jei yra poreikis, kartu su pakėlimu, galima atlikti ir krūtų didinimo implantais operaciją.

Plastines operacijas klinikoje SUGIHARA atlieka daugiametę praktiką turintis chirurgas dr. Darius Radzevičius. 

Plastikos chirurgijos meistriškumo etalonas, kasmet atliekantis daugiau nei 500 estetinių ir per 100 plastinių – atstatomųjų operacijų.

Apgynęs daktaro disertaciją tema „Įgimtų nykščio deformacijų chirurginis gydymas“, jis yra vienas geriausių plastinės ir atstatomosios, estetinės bei plaštakos chirurgijos profesionalų Lietuvoje.

27 metų praktinės patirties turintis medicinos mokslų daktaras stažavosi JAV, Prancūzijoje, Japonijoje ir kitose šalyse. Į Lietuvą dėl jo profesionalumo atvyksta klientai ir iš užsienio šalių.

Daugiau informacijos ir registracija:

SUGIHARA klinika, Č. Sugiharos g. 3, Vilnius. Mob.: +370 6 985 3901, el. paštas: info@sugihara.lt

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#